دستگاه بسته‌بندی عسل

عکس سر صفحه مقاله دستگاه بسته بندی عسل

دستگاه بسته‌بندی عسل تک‌نفره یا همان دستگاه ساشه یکی از ماشین‌آلات زیرمجموعه خطوط تولید و بسته‌بندی مواد غذایی و شیمیایی مایع  است. این دستگاه عسل را دربسته‌های کوچک تک‌نفره یا ساشه پک می‌کند. این نوع بسته‌بندی بیشتر در رستوران‌ها یا در مسافرت‌ها کاربرد دارد.

نحوه کارکرد دستگاه بسته‌بندی عسل ساشه تفاوت‌های کوچکی با نمونه دستگاه ساشه مایع دارد. در ادامه سیب و عسل دستگاه بسته‌بندی خرید عسل ساشه را با توضیحات کامل و قیمت خرید معرفی خواهیم کرد…

ساشه دستگاه بسته بندی عسل
 

نحوه کارکرد دستگاه بسته‌بندی انواع عسل طبیعی

1-تابلو برق:

این دستگاه همانند کلیه دستگاه‌های بسته‌بندی برقی مجهز به  تابلو برق است. تابلو برق به قلب دستگاه مشهور بوده و  نیروی الکتریکی قطعات دستگاه بسته‌بندی عسل را فراهم می‌کند. این قسمت یکی از مهم‌ترین قسمت‌های دستگاه بسته‌بندی بوده و باید از مرغوب‌ترین قطعات  ساخته شود.

2-پی ال سی:

این قطعه  مغز دستگاه بسته‌بندی عسل ساشه بوده و کلیه برنامه‌ریزی‌ها در این قسمت انجام می‌شود. توسط plc طول و عرض بسته‌بندی، سرعت و وزن …برنامه‌ریزی می‌شود. مانیتور پی ال سی قابل سفارشی‌سازی به زبان فارسی هم می‌باشد.

|ی ال سی دستگاه ساشه-مقاله دستگاه بسته بندی عسل
 

3-مخزن دستگاه:

دستگاه بسته‌بندی عسل تک‌نفره مجهز به یک مخزن استیل مخصوص به مواد غذایی و شیمیایی مایع است. کنترل دریچه خروج مخزن توسط یک جک پنوماتیک کنترل می‌شود. درب به مخزن بازشده و وزن مشخصی از عسل از مخزن خارج می‌شود. اما ذات عسل بسیار غلیظ بوده و همانند دیگر مایعات روندگی پایینی دارد.

برای حل این مسئله از یک المنت استفاده می‌شود. این المنت عسل را گرم کرده و روندگی آن را افزایش می‌دهد. این المنت در یک مخزن دوجداره و در داخل اب قرار میگیرید.عسل در مخزن دوم موجود در داخل مخزن اصلی ریخته شده و گرم میشود.تفاوت عمده دستگاه بسته‌بندی عسل ساشه با نمونه‌های دیگر در وجود همین المنت است.

مخزن دستگاه ساشه-مقاله دستگاه بسته بندی عسل
 

دستگاه بسته‌بندی عسل تک‌نفره در دو مدل مدادی و سه طرف دوخت بسته‌های ساشه را پک می‌کند که دربسته بندی عسل، بیشتر از نمونه بسته‌بندی مدادی استفاده می‌شود.

4-برجک:

بر روی برجک رول بسته‌بندی (سلفونی،opp، آلومینیومی…) قرار می‌گیرد. این رول برای یک‌بار و به‌صورت دستی به دور یقگی پیچیده می‌شود.

برجک دستگاه ساشه-مقاله دستگاه بسته بندی عسل
 

مطالعه کنیددستگاه تولید چیپس میوه در خط تولید چیپس میوه / توضیحات و قیمت خرید

5-یقگی:

وظیفه این قطعه فرم دهی رول بسته‌بندی است. در این قسمت رول بسته‌بندی از حالت تخت به پک بسته‌بندی ساشه تبدیل می‌شود.

یقگی دستگاه بسته بندی عسل-مقاله دستگاه بسته بندی عسل

نکته: یقگی دستگاه بر اساس سایز بسته‌بندی محصول، کاملاً سفارشی‌سازی می‌شود. با تعویض یقگی می‌توان کاربری دستگاه و سایز بسته‌بندی را به‌راحتی تغییر داد.

6 -دوخت حرارتی:

قبل از ریزش عسل، پشت و زیر سلفون دوخته‌شده و شکل می‌گیرد. عسل از مخزن به داخل بسته‌بندی سرباز ریخته شده و در مرحله آخر با دوخت حرارتی نهایی کاملاً بسته می‌شود.

7-قیچی:

هم‌زمان با دوخت نهایی، ساشه بسته‌بندی زیرین به‌صورت اتوماتیک  قیچی شده و از بدنه رول جدا می‌شود. بسته‌بندی ساشه عسل آماده بسته‌بندی نهایی و عرضه به بازار مصرف است.

دستگاه تمام‌اتوماتیک بسته‌بندی عسل

دستگاه بسته‌بندی عسل ساشه مجموعه بهفر ماشین البرز کاملاً اتوماتیک بوده و قابلیت کارکرد با برق تک فاز و یا سه فاز را دارد. این قابلیت امکان استفاده از دستگاه بسته‌بندی عسل را در مکان‌های غیر صنعتی فراهم می‌کند. در صورت درخواست مشتری هم می‌توان آن را به چرخ مجهز کرد تا جابه‌جایی سریعتر و انعطاف‌پذیری بیشتر داشته باشد.

قیمت دستگاه بسته‌بندی عسل

برای کسب اطلاع از آخرین قیمت دستگاه بسته‌بندی عسل تک‌نفره می‌توانید با بخش پشتیبانی و مشاوره آنلاین مجموعه بهفر ماشین تماس بگیرید.

دستگاه‌های موردنیاز برای بسته‌بندی عسل

دستگاه بسته‌بندی عسل ساشه خود به‌عنوان یک خط تولید مستقل عمل کرده و به‌هیچ‌عنوان نیاز به ماشین‌آلات وابسته ندارد. تنها کافی است که برای یک‌بار دستگاه را برنامه‌ریزی کرده و عسل را در داخل مخزن بریزیم. راه‌اندازی و تولید عسل تک‌نفره تنها با یک اپراتور هم امکان‌پذیر است.

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا
تماس باما