20 دقیقه مشاوره رایگان

09125883469

سر فصل مطالب:

دستگاه بسته‌بندی مجموعه بهفر ماشین در انواع ظرفیت‌های مختلف و متناسب با نوع محصول، طراحی و تولید می‌شود. تنوع بالا در ماشین‌آلات بسته‌بندی این مجموعه، طیف گسترده‌ای از سلایق و نیازهای صاحبان خطوط تولید و بسته‌بندی را به‌راحتی فراهم می‌کند.

دستگاه بسته‌بندی بیش از آن‌که تصور کنید در زندگی روزمره ما مآثر است. اگر وارد سوپرمارکت‌ها شده باشید با انواع بسته بندی مواد غذایی و شیمیایی مواجه می‌شوید. بسته‌بندی‌های کاملاً به‌روز و بهداشتی و با آخرین استانداردهای جهانی. دستگاه بسته‌بندی صنعتی سازنده این بسته‌‌های زیبا است.

این ماشین‌آلات برخلاف تصور کاملاً بومی‌سازی شده و 100% توسط ماشین سازان ایرانی ساخته می‌شود.در این مطلب در پایگاه دانش بهفر ماشین انواع دستگاه بسته‌بندی خانگی و صنعتی را همراه با توضیحات کامل، قیمت و لینک خرید معرفی خواهیم کرد…

انواع ماشین‌آلات بسته‌بندی

1-دستگاه بسته‌بندی توزین دار

این مدل ماشین بسته‌بندی در نمونه‌های تک توزین، دو توزین، چهار توزین، شش توزین و 12 توزین طراحی و تولید می‌شوند. با افزایش تعداد توزین‌های دستگاه، سرعت بسته‌بندی هم بیشتر می‌شود. این نمونه ماشین‌آلات که به دستگاه بسته‌بندی خشکبار هم مشهور هستند در دو اشل خانگی (تک فاز پنوماتیک) و سه فاز صنعتی (سه فاز مکانیک) تولید می‌شوند.

این ماشین‌آلات قابلیت کارکرد با برق تک فاز و یا 3 فاز را دارند. ازاین‌رو طیف گسترده‌ای از مشاغل خانگی، کارگاهی و صنعتی را به‌راحتی پوشش می‌دهند.

شرکت بهفر ماشین البرز اولین تولیدکننده دستگاه بسته‌بندی 12 توزین موازی در کشور است.

برای کسب اطلاعات دقیق‌تر می‌توانید به صفحه محصول در زیر همین مطلب مراجعه کرده و یا بخش پشتیبانی و مشاوره رایگان ما در ساعات اداری (8 صبح تا 7 بعدازظهر تماس بگیرید) تماس بگیرید.

 کارکرد دستگاه بسته‌بندی 2 توزین (ویدیو)

دستگاه بسته بندی دو توزین

مشاهده صفحه محصول

20 دقیقه مشاوره رایگان

026-34725221

09125883469

تماس از طریق واتس اپ

ویدیو کارکرد دستگاه بسته‌بندی 4 توزین

دستگاه بسته بندی 4 توزین

مشاهده صفحه محصول

20 دقیقه مشاوره رایگان

026-34725221

09125883469

تماس از طریق واتس اپ

فیلم کارکرد دستگاه بسته‌بندی 6 توزین

دستگاه بسته بندی 6 توزین

مشاهده صفحه محصول

20 دقیقه مشاوره رایگان

026-34725221

09125883469

تماس از طریق واتس اپ

فیلم کارکرد دستگاه بسته‌بندی 12 توزین

دستگاه بسته بندی 12 توزین

مشاهده صفحه محصول

20 دقیقه مشاوره رایگان

026-34725221

09125883469

تماس از طریق واتس اپ

2-دستگاه بسته‌بندی کیسه‌پرکن

این مدل از ماشین‌آلات شرکت بهفر ماشین مخصوص بسته‌بندی مواد پودری دربسته بندی‌های سلفونی، ساندیسی و کارتون‌های وزن بالا است. این نمونه ماشین‌آلات همانند نمونه توزین دار در دو اشل تک فاز و سه فاز ارائه می‌شود.

ماشین بسته‌بندی پودری در نمونه‌های نیمه اتوماتیک و تمام اتوماتیک تولید می‌شود. این ماشین‌آلات به دستگاه بسته‌بندی ادویه هم مشهور هستند. برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با شماره های پشتیبانی و مشاوره رایگان مجموعه در ساعات اداری (8 صبح تا 7 بهد از ظهر) تماس بگیرید.

فیلم کارکرد دستگاه کیسه پر کن تک توزین

کیسه پر کن تک توزین

مشاهده صفحه محصول

20 دقیقه مشاوره رایگان

026-34725221

09125883469

تماس از طریق واتس اپ

فیلم کارکرد دستگاه کیسه پر کن دو توزین

کیسه پر کن دو توزین

مشاهده صفحه محصول

20 دقیقه مشاوره رایگان

026-34725221

09125883469

تماس از طریق واتس اپ

فیلم کارکرد دستگاه کیسه پر کن چهار توزین

کیسه پر کن 4 توزین

مشاهده صفحه محصول

20 دقیقه مشاوره رایگان

026-34725221

09125883469

تماس از طریق واتس اپ

3-دستگاه بسته‌بندی پودری سلفونی

این دستگاه مخصوص بسته‌بندی مواد پودری در انواع بسته‌بندی سلفونی، آلومینیوم، پلی‌استر،…است. روش وزن‌کشی این دستگاه توسط یک ماردون انجام می‌شود که به‌راحتی مواد پودری را با دقت وزن‌کشی بالا و دربسته بندی موردنظر می‌ریزد. برای توضیحات بیشتر به صفحه موردنظر هر دستگاه مراجعه کرده یا با شماره های پشتیبتنی ما تماس بگیرید.

4-دستگاه بسته‌بندی قوطی پر کن

این مدل از ماشین‌آلات بهفر ماشین اطلس البرز مخصوص پر کردن قوطی‌های پلاستیکی و فلزی هستند. این دستگاه  در دو نمونه تک فاز و سه فاز و در دو نوع نیم اتوماتیک و تمام‌اتومات به مشتریان عزیز ارائه می‌شود. برای توضیحات بیشتر به صفحه موردنظر هر دستگاه مراجعه کرده یا با شماره های مشاوره رایگان ما در ساعات اداری تماس بگیرید.

دستگاه پودری سلفونی

مشاهده صفحه محصول

دستگاه قوطی پر کن

مشاهده صفحه محصول

20 دقیقه مشاوره رایگان

026-34725221

09125883469

تماس از طریق واتس اپ

4-دستگاه بسته‌بندی ساشه

این نمونه از ماشین‌آلات ،برای بسته‌بندی انواع مواد غذایی و شیمیایی مایع و پودری استفاده می‌شود. وزن‌کشی این نمونه ماشین آلات که به دستگاه بسته بندی سس تک نفره هم مشهور هستند ،کمتر از 100 گرم بوده و مخصوص محصولات یک‌بارمصرف همانند سس‌ها ،نمک،فلفل و آب‌لیموهای تک نفره است. برای توضیحات بیشتر با شماره های پشتیبانی ما تماس بگیرید.

5-دستگاه تی‌بگ زن

این دستگاه مخصوص بسته‌بندی چای و انواع دمنوش تی‌بگ است. سرعت این دستگاه بسیار بالا بوده و پودر چای را در کیسه‌های کوچک کاغذی بسته‌بندی می‌کند.دستگاه بسته‌بندی چای کیسه ای حجم و هزینه بسیار کمی داشته و یکی از بهترین گزینه‌ها برای کارگاه‌های کوچک و مشاغل خانگی است.این ماشین به دستگاه بسته بندی نپتون هم مشهور است.

توضیحات بیشتر در بخش  پشتیبانی و مشاوره رایگان.

دستگاه ساشه مایع

مشاهده صفحه محصول

دستگاه ساشه پودری

مشاهده صفحه محصول

 تی بگ

مشاهده صفحه محصول

دستگاه بسته بندی وکیوم

دستگاه بسته بندی وکیوم در دو نمونه دستگاه بسته بندی وکیوم تونلی(شرینگ پک تونلی)و دستگاه بسته بندی وکیوم کابینی(شرینگ پک کابینی) تولید میشود.نمونه تونلی برای شرینگ انواع کارتون ،شیشه،قوطی…استفاده میشود.نمونه شرینگ پک کابینی برای بسته بندی ظروف سر باز مورد استفاده قرار میگیرد.

نمونه دستگاه بسته بندی وکیوم تنولی در مدلهای نیمه اتوماتیک،تمام اتوماتیک و دستی طراحی و ساخته میشوند.برای کسب اطلاعات دقیقتر با شماره های پشتیبانی و مشاوره رایگان مجموعه تماس بگیرید.

دستگاه شرینگ پک کابینی

مشاهده قیمت

دستگاه شرینگ پک تونلی

مشاهده قیمت

قیمت دستگاه بسته‌بندی

به دلیل نوسانات بازار برای کسب اطلاع از قیمت خرید دستگاه بسته بندی مواد غذایی بهفر ماشین، با پشتیبانی این شرکت تماس گرفته و از مشاوره رایگان همکاران فروش استفاده بفرمایید. برای کسب اطلاع از قیمت تقریبی هم می‌توانید به بخش فروشگاه این مجموعه مراجعه کنید.

قیمت ماشین آلات بهفر ماشین

ورود به فروشگاه

20 دقیقه مشاوره رایگان

026-34725221

09125883469

تماس از طریق واتس اپ

چرا خرید دستگاه بسته‌بندی ایرانی؟

با توجه به نوسانات ارز، قیمت ماشین‌آلات بسته‌بندی وارداتی بسیار بالا بوده و برای خریدار هیچ توجیه اقتصادی ندارد. همین امر باعث ایجاد انگیزه بیشتر در تولیدکنندگان ماشین‌آلات بسته‌بندی داخلی شده است. دستگاه‌های بسته‌بندی ایرانی قیمت بسیار مناسب‌تری داشته و ازنظر کیفیت هم هیچ تفاوتی با نمونه‌های خارجی ندارد.

از طرفی به دلیل تحریم‌های بین‌المللی، ریسک خرید ماشین‌آلات خارجی بسیار زیاد است. این امکان وجود دارد که کشور سازنده قطعات و خدمات پس از فروش را تحریم کرده و دست تولیدکننده ایرانی را در پوست گردو بگزارد. اما در تولیدات داخلی خدمات پس از فروش بهتری ارائه‌شده و قطعات هم در دسترس تر و ارزان‌تر است.

محصولات شیمیایی واکنش زا و دستگاه بسته‌بندی

در میان خریداران دستگاه بسته‌بندی این سؤال پیش میاید که محصولات شیمیایی که قدرت واکنش بالا با فلزات را دارند هم می‌توانند با این‌گونه ماشین‌آلات بسته‌بندی شوند؟ آیا آلیاژ قطعات در تماس با محصول آسیب نمی‌بیند؟

در حالت عادی قطعات در تماس با محصول از استیل 304 نگیر ساخته می‌شوند. اما در موارد خاص و محصولات واکنش زا، از نوع دیگری از آلیاژ استیل (استیل 316) استفاده خواهد شد که مقاومت بسیار بیشتری در برابر این‌گونه مواد شیمیایی دارد.

چرا بهفر ماشین کرج؟

1-مشاوره رایگان قبل از خرید

قبل از خرید به‌صورت حضوری یا تلفنی کلیه راهنمایی‌ها برای بهترین انتخاب به مشتریان عزیز ارائه می‌شود.

مشاوره رایگان قبل از خرید

2-ساخت دستگاه

در مراحل ساخت متخصصان ما به‌صورت مستمر با مشتریان عزیز در تعامل بوده و بسته به نیاز مشتری دستگاه موردنظر را کاملاً سفارشی‌سازی می‌کنند.

3-آزمودن کیفیت

قبل از تحویل کلیه ماشین‌آلات آزمایش‌شده و تست کیفیت می‌شود.

آزمون کیفیت

4-تحویل با نظارت مشتری

در انتهای کار ماشین‌آلات بااحتیاط، همراه با نظارت خریدار بارگیری شده و برای تحویل به محل موردنظر فرستاده می‌شود.

تحویل با نظارت مشتری

4-نصب و راه‌اندازی خط تولید

گروه فنی بهفر ماشین به محل موردنظر اعزام‌شده و با دقت دستگاه یا خط تولید را مونتاژ و راه‌اندازی می‌کنند.

نصب و راه اندازی خط تولید

5-خدمات پس از فروش

بهفر ماشین اطلس البرز 18 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش واقعی را به مشتریان عزیز ارائه می‌دهد.

خدمات پس از فروش

دانلود pdf مطلب

دانلود پی دی اف صفحه

دانلود کاتالوگ بهفر ماشین

دانلود کاتالوگ
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 3 میانگین: 4.7]