مشاوره رایگان

026-34725221

09125883469

دریافت کاتالوگ

کاتالوگ

صوت معرفی دستگاه تولید چیپس میوه (مهم)

خط تولید چیپس میوه که به آن دستگاه تولید چیپس میوه هم گفته میشود ،در واقع یک دستگاه مجزا نبوده ویک خط تولید کامل است.این خط یکی از اصلی‌ترین خطوط تولید شرکت بهفر ماشین محسوب میشود. می‌توان گفت خط چیپس میوه پرطرفدارترین خط در میان تولیدکنندگان مواد غذایی میوه خشک‌شده است. دستگاه تولید چیپس میوه ماشین‌آلات پیچیده‌ای نداشته و با یک‌بار آموزش ساده قابل را ه اندازی است.

از طرفی هزینه خط تولید چیپس میوه بالا نبوده و سوددهی بسیار خوبی هم دارد. در این مطلب ماشین‌آلات خط تولید میوه خشک(fruit-drying-production-line) را همراه با توضیحات کامل و  شماره های مشاوره خرید به شما معرفی خواهیم کرد.

دستگاه تولید چیپس میوه درخط تولید میوه خشک‌کن صنعتی

1-دستگاه شستشو در خط تولید چیپس میوه:

در ابتدای خط تولید میوه خشک‌کن سه دستگاه شستشو قرار می‌گیرد که هرکدام کاربرد خاص خود را دارد…

1-دستگاه شستشو گل گیر:

در این مرحله میوه موردنظر در داخل وان دستگاه ریخته شده و گل گیری می‌شود. این دستگاه مجهز به یک کمپرسور باد، یک پمپ و یک موتور برای گردش بالابر مودولار است. هوا توسط کمپرسور با فشار وارد آب شده و حباب سازی می‌کند.

در این مرحله پمپ دستگاه شستشو، آب درون وان را به گردش درآورده و ضمن گل گیری بهتر باعث گردش آب و حرکت محصول به سمت بالابر می‌شود. این بالابر محصول گل گیری شده را به مرحله بعدی شستشو انتقال می‌دهد.

2-دستگاه شستشو دوم (انگل زدا):

کارکرد دستگاه شستشو دوم هیچ تفاوتی با دستگاه شستشو گل گیر ندارد. تنها تفاوت در استفاده از ماده انگل زدا است که بسته به منطقه و شهر موردنظر و با استانداردهای بهداشتی سازمان بهداشت کشور تعیین می‌شود.

به‌طور مثال در بعضی شهرها میزان آلودگی میوه و سبزی جات بیشتر است. درنتیجه از مواد انگل زدا قوی‌تر استفاده می‌شود.

3-دستگاه شستشو سوم:

در این مرحله دستگاه شستشو نهایی را انجام داده و مواد شیمیایی و آلودگی‌هایی باقی‌مانده بر روی محصول را کاملاً شستشو می‌دهد. محصول توسط نوار نقاله مودولار دستگاه به مرحله بعدی منتقل می‌شود. برای مشاهده توضیحات کامل و قیمت دستگاه تولید چیپس میوه ، با شماره های مشاوره خرید ما تماس بگیرید.

دستگاه شستشو میوه

مشاهده صفحه محصول

20 دقیقه مشاوره رایگان

026-34725221

09125883469

تماس از طریق واتس اپ

2-نوار استیل آب‌کشی:

در این مرحله از خط بسته‌بندی میوه خشک محصول بر روی نوار استیل آب‌کشی قرارگرفته و با دوش های تعبیه‌شده روی دستگاه، آب‌کشی نهایی می‌شود. محصول ما بعد از گذر از نوار استیل آب‌کشی فاقد هرگونه آلودگی شیمیایی یا باکتریایی بوده و آماده هسته‌گیری است. برای مشاهده توضیحات کامل و قیمت دستگاه تولید چیپس میوه با شماره های مشاوره خرید ما تماس بگیرید.

نوار استیل آب کشی

مشاهده صفحه محصول

20 دقیقه مشاوره رایگان

026-34725221

09125883469

تماس از طریق واتس اپ

3-دستگاه هسته‌گیر سه نازلِ در خط تولید چیپس میوه:

این دستگاه مجهز به سه جک پنوماتیک و سه‌تیغه مخصوص هسته‌گیر یا سوراخ کن میوه است. درصورتی‌که محصول ما جزوه میوه‌جات هسته‌دار (هلو،، سیب….) باشد، توسط این دستگاه هسته‌گیری می‌شود.

در صورت استفاده از میوه‌جات و سیفی جات بدون هسته (کیوی، گوجه…) این محله از خط تولید حذف خواهد شد. برای مشاهده توضیحات کامل و قیمت دستگاه تولید چیپس میوه ، با شماره های مشاوره خرید ما در ساعات اداری تماس بگیرید.

دستگاه هسته گیر سه نازل

مشاهده صفحه محصول

20 دقیقه مشاوره رایگان

026-34725221

09125883469

تماس از طریق واتس اپ

مطالعه کنید:خط بسته بندی اجیل و خشکبار/توضیحات کامل و قیمت

4- دستگاه اسلایسر:

در این مرحله محصول موردنظر وارد دستگاه اسلایسر می‌شود. این دستگاه مجهز به چند مدل تیغه بوده که بر طبق سلیقه تولیدکننده میوه را ورقه یا خلال میکند.ضخامت محصول اسلایس شده هم کاملاً قابل‌کنترل است. بدنه و تیغه‌های این دستگاه تماماً استیل بوده و فضای زیادی را اشغال نمیکند.

 برای مشاهده توضیحات کامل و قیمت دستگاه تولید چیپس میوه ، با شماره های مشاوره خرید  در زیر همین مطلب تماس بگیرید.

دستگاه اسلایسر

مشاهده صفحه محصول

20 دقیقه مشاوره رایگان

026-34725221

09125883469

تماس از طریق واتس اپ

5-دستگاه خشک‌کن-اصلی ترین دستگاه تولید چیپس میوه

در این مرحله از خط بسته‌بندی میوه خشک محصول وارد دستگاه خشک‌کن می‌شود.

ماشین‌آلات خشک‌کن در چندین مدل تولید می‌شوند. انتخاب هر مدل دستگاه خشک‌کن بستگی به نیاز و میزان تولیدکننده دارد. در ادامه انواع دستگاه خشک‌کن را معرفی خواهیم کرد…

1-دستگاه خشک‌کن تک کابین در خط تولید چیپس میوه:

این دستگاه کوچک‌ترین نمونه از ماشین‌آلات خشک‌کن شرکت بهفر ماشین است که بهترین گزینه برای مشاغل کوچک و کار آفرینان محسوب می‌شود. این دستگاه حجم کمی داشته و بسته به نیاز مشتری می‌تواند با برق تک فاز یا سه فاز هم کار کند.

چرخهای تعبیه‌شده در زیر دستگاه قابلیت جابه‌جایی آن را راحت‌تر کرده و در هر مکانی (انباری، مغازه،…) قابل‌استفاده است. برای مشاهده توضیحات کامل و قیمت دستگاه تولید چیپس میوه شماره های مشاوره خرید ما تماس بگیرید.

دستگاه خشک کن تک کابین

مشاهده صفحه محصول

20 دقیقه مشاوره رایگان

026-34725221

09125883469

تماس از طریق واتس اپ

2-دستگاه خشک‌کن دو کابین خط بسته‌بندی میوه خشک:

این دستگاه دقیقاً همانند دستگاه خشک کن تک کابین عمل می‌کند. تنها تفاوت در حجم تولید است که ظرفیت نمونه دو کابین دقیقاً دو برابر نمونه تک کابین است. ماشین‌آلات خشک‌کن شرکت بهفر ماشین البرز مجهز به سنسور کنترل دما با دقت کمتر از یک درجه سانتی‌گراد هستند.

برای مشاهده توضیحات کامل و قیمت، با شماره های مشاوره خرید ما تماس بگیرید.

خشک کن دو کابین

مشاهده صفحه محصول

20 دقیقه مشاوره رایگان

026-34725221

09125883469

تماس از طریق واتس اپ

3-دستگاه خشک‌کن تونلی:

نحوه کار این دستگاه با نمونه‌های خشک‌کن کابینی کاملاً متفاوت است. این مدل خشک‌کن همانند یک تونل دو سرباز است که محصول از یک‌سو واردشده و از سوی دیگر رطوبت‌گیری و خارج می‌شود. این نمونه خشک‌کن مناسب شرکت‌های بزرگ و تولیدکنندگان محصولات خشک‌شده غذایی با تناژ بالا است.

البته از ماشین‌آلات خشک‌کن بهفر ماشین در رطوبت‌گیری مواد شیمیایی هم استفاده می‌شود. حجم و مصرف انرژی این نمونه خشک‌کن بالا بوده و برای مشاغل کوچک مناسب نیست. برای مشاهده توضیحات کامل و قیمت، به صفحه محصول موردنظر در زیر همین مطلب مراجعه بفرمایید.

دستگاه خشک کن تونلی

مشاهده صفحه محصول

20 دقیقه مشاوره رایگان

026-34725221

09125883469

تماس از طریق واتس اپ

6-بالابر z:

در این مرحله محصول خشک شده توسط بالابر z به مخزن دستگاه بسته بندی منتقل میشود.برای مشاهده توضیحات کامل و قیمت، با شماره های مشاوره خرید بهفر ماشین اطلس البرز تماس بگیرید.

بالابر z

مشاهده صفحه محصول

20 دقیقه مشاوره رایگان

026-34725221

09125883469

تماس از طریق واتس اپ

6-دستگاه بسته‌بندی در خط تولید چیپس میوه:

شرکت بهفرماشین انواع دستگاه بسته‌بندی با ظرفیت‌های مختلف را تولید می‌کند که بهترین گزینه برای خط تولید میوه خشک ،نمونه‌های توزین دار این شرکت است. دستگاه‌های بسته‌بندی توزین دار مخصوص محصولات گرانولی طراحی شده است. ماشین‌آلات بسته‌بندی این شرکت در سه نمونه دو توزین،4 توزین و 6 توزین تولید می‌شوند. نحوه کارکرد این 3 دستگاه شبیه به هم است.

تنها تفاوت در سرعت بسته‌بندی است. سرعت در نمونه 4 توزین دو برابر نمونه دو توزین و در نمونه 6 توزین 3 برابر نمونه دو توزین و 1/5 برابر نمونه 4 توزین است. این ماشین‌آلات تمام‌اتوماتیک بوده و با یک‌بار برنامه‌ریزی به‌صورت کاملاً خودکار شروع به کار می‌کنند. برای مشاهده توضیحات کامل و قیمت دستگاه تولید چیپس میوه با شماره های مشاوره خرید ما در زیر همین مطلب تماس بگیرید.

دستگاه بسته بندی دو توزین

مشاهده صفحه محصول

دستگاه بسته بندی 4 توزین

مشاهده صفحه محصول

دستگاه بسته بندی 6 توزین

مشاهده صفحه محصول

7-نوار نقاله جلوی بسته‌بندی:

در مرحله نهایی هم محصول بسته‌بندی‌شده بر روی نوار نقاله جلوی بسته‌بندی ریخته شده و توسط اپراتور برای بسته‌بندی نهایی و ورود به بازار فروش آماده می‌شود.

نوار نقاله جلوی بسته بندی

مشاهده صفحه محصول

20 دقیقه مشاوره رایگان

026-34725221

09125883469

تماس از طریق واتس اپ

قیمت خط تولید چیپس میوه

برای کسب اطلاع از قیمت دستگاه تولید چیپس میوه و خط کامل تولید چیپس میوه  با بخش مشاوره خرید ما تماس بگیرید.

چرا بهفر ماشین کرج؟

1-مشاوره رایگان قبل از خرید

قبل از خرید به‌صورت حضوری یا تلفنی کلیه راهنمایی‌ها برای بهترین انتخاب به مشتریان عزیز ارائه می‌شود.

مشاوره رایگان قبل از خرید

2-ساخت دستگاه

در مراحل ساخت متخصصان ما به‌صورت مستمر با مشتریان عزیز در تعامل بوده و بسته به نیاز مشتری دستگاه موردنظر را کاملاً سفارشی‌سازی می‌کنند.

3-آزمودن کیفیت

قبل از تحویل کلیه ماشین‌آلات آزمایش‌شده و تست کیفیت می‌شود.

آزمون کیفیت

4-تحویل با نظارت مشتری

در انتهای کار ماشین‌آلات بااحتیاط، همراه با نظارت خریدار بارگیری شده و برای تحویل به محل موردنظر فرستاده می‌شود.

تحویل با نظارت مشتری

4-نصب و راه‌اندازی خط تولید

گروه بهفر ماشین در صورت درخواست مشتری تکنسین‌های خود را باافتخار به محل نصب اعزام کرده و کلیه مراحل نصب، آموزش و راه‌اندازی را انجام می‌دهد.

نصب و راه اندازی خط تولید

5-خدمات پس از فروش

بهفر ماشین اطلس البرز 18 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش واقعی را به مشتریان عزیز ارائه می‌دهد.

خدمات پس از فروش

دانلود pdf مطلب

دانلود پی دی اف صفحه

دانلود کاتالوگ بهفر ماشین

دانلود کاتالوگ
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 2 میانگین: 3.5]