معرفی دستگاه بسته بندی 12 توزین موازی

عکس سر صفحه مقاله دستگاه بسته بندی 12 توزین موازی

در میان سوپرمارکت‌ها انواع بسته‌بندی‌های رنگ‌ووارنگ و با پوشش‌ها و نامهای مختلف یافت می‌شود. این بسته‌بندی‌ها عمدتاً از نوع سه طرف دوخت هستند. این بسته‌بندی توسط نوعی دستگاه بسته‌بندی تمام‌اتوماتیک انجام می‌شود.

دستگاه بسته‌بندی مواد غذایی تمام‌اتوماتیک در ظرفیت‌های مختلف (2 توزین،4 توزین و 6 توزین) طراحی و تولید می‌شوند. سرعت این نمونه ماشین‌آلات با افزایش توزین یا کاپه بیشتر می‌شود. به زبان ساده نمونه 4 توزین سرعت بیشتری به نسبت نمونه 2 توزین و نمونه 6 توزین سرعتی بیشتر از نمونه 4 توزین دارد.

اما به‌تازگی مجموعه بهفر ماشین اطلس البرز برای اولین بار دستگاه بسته‌بندی با ۱۲ توزین را طراحی و تولید کرده است این ماشین اولین نمونه دستگاه بسته‌بندی ۱۲ توزین در سطح کشور شاید در سطح جهانی است. سرعت بسته‌بندی این دستگاه به نسبت نمونه 2،4 و 6 توزین بسیار بیشتر بوده و توان وزن‌کشی بالاتری هم دارد.

در این مطلب در پایگاه دانش بهفر ماشین البرز و به معرفی دستگاه بسته‌بندی ۱۲ توزین موازی  به‌صورت کاملاً تخصصی همراه باقیمت خرید معرفی خواهیم پرداخت…

معرفی دستگاه بسته‌بندی ۱۲ توزین موازی

1-دو تابلو برق هم‌زمان

این دستگاه مجهز به دو تابلو برق هوشمند است که وظیفه تقسیم نیروی الکتریکی را به عهده دارد این تابلو برق‌ها که به قلب دستگاه هم مشهور هستند فرمان خود را از پی ال سی دستگاه می‌گیرد.

دو تابلو برق مجزا بسته بندی 12 توزین-مقاله معرفی دستگاه بسته بندی 12 توزین

2-پی ال سی

پی ال سی یا مغز دستگاه وظیفه کنترل کلیه قسمت‌های دستگاه بسته‌بندی را به عهده دارد. نمونه 12 توزین مجهز به 2 plc مجزا است.

دو یقگی مجزا در دستگاه بسته بندی 12 توزین موازی
 

3-دو موتور مجزا

برخلاف نمونه‌های 2،4 و 6 توزین که مجهز به یک موتور هستند، این دستگاه مجهز به دو موتور مجزا است. می‌توان گفت نمونه دستگاه بسته‌بندی دو توزین، از دو دستگاه بسته‌بندی شش توزین به هم چسبیده تشکیل‌شده است.

دو موتور مجزا در مقاله معرفی دستگاه بسته بندی 12 توزین
 

4-دو بالابر

این دستگاه مجهز به دو بالابر z است که محصول را از مخزن اصلی ویبراتور به مخزن اصلی دستگاه منتقل می‌کند. ارتفاع این بالابرها از بالابرهای نمونه‌های 2،4 و 6 بیشتر است. این دو بالابر قدرت و توانایی بیشتری هم برای حمل بالابری محصول دارند.

5-دو مخزن مجزا

این دستگاه مجهز به دو مخزن مجزا است که هر یک از بالابرها مقدار مشخصی از محصول را به داخل این دو مخزن می‌ریزند. بالابرها در سمت چپ و راست دستگاه قرارگرفته و محصول را از مخزن ویبره به مخازن اصلی دستگاه منتقل می‌کنند.

دو مخزن مجزا در معرفی دستگاه بسته بندی 12 توزین موازی
 

6-دوازده لودسل (توزین)

این دستگاه مجهز به دو سری ۶ توزین موازی است. این دو سری ۶ توزین به‌شکل موازی در مقابل همدیگر قرارگرفته‌اند. این توزین‌ها (کاپه) وظیفه وزن‌کشی محصول را به عهده‌دارند.

12 لودسل موازی در مقاله معرفی دستگاه بسته بندی 12 توزین موازی
 

7-دکل‌های دستگاه

این دستگاه مجهز به دو دکل مجزا است. بر روی این دکل‌ها رول بسته‌بندی قرار می‌گیرد. این رول به‌صورت دستی و برای یک‌بار به دور یقگی پیچیده می‌شود.

2 دکل مجزا در مقاله دستگاه بسته بندی 12 توزین موازی
 

8-یقگی دستگاه

این دستگاه مجهز به دو یقگی هست که رول دستگاه را از حالت مسطح به شکل پاکتی فرم می‌دهد.

دو یقگی مجزا در دستگاه بسته بندی 12 توزین موازی
 

9-اتوی عمودی و افقی

رول پیچیده شده و توسط دو اتوی عمودی و افقی، از پایین و پشت دوخته می‌شود. بسته‌بندی ما آماده ریزش محصول است.

10-دوخت نهایی و قیچی دستگاه

پس از ریزش میزان برنامه‌ریزی‌شده از محصول، دوخت نهایی انجام‌شده و توسط یک قیچی از بدنه رول جدا می‌شود.

11-نوار نقاله جلوی بسته‌بندی

محصول بسته‌بندی‌شده توسط نوار نقاله جلوی بسته‌بندی منتقل و بسته‌بندی نهایی (کارتنی) می‌شود. محصول ما آماده عرضه به بازار فروش است.

مزایای استفاده از دستگاه بسته‌بندی ۱۲ توزین

1-انعطاف‌پذیری بیشتر

نمونه دستگاه‌های بسته‌بندی 2،4 و شش توزین تنها مجهز به یک الکتروموتور هستند. با بروز اشکال فنی در این نمونه ماشین‌آلات، خط تولید متوقف‌شده و تا برطرف شدن مشکل فنی، دوباره راه‌اندازی نمی‌شود. اما این دستگاه مجهز به دو الکتروموتور و دو تابلو برق است که در صورت بروز اشکال فنی در یکی از قسمت‌ها، دستگاه با نیمی از توان خودکار کرده و از متوقف شدن خط تولید جلوگیری می‌کند.

2-وزن‌کشی بالا

وزن بسته‌بندی نمونه 12 توزین تقریباً دو و نیم برابر بیشتر از نمونه‌های 2،4 و شش توزین است. نهایت توان بسته‌بندی این نمونه‌ها تا وزن ۲ کیلوگرم است اما در نمونه ۱۲ توزین توان بسته‌بندی محصول تا وزن ۵ کیلوگرم هم وجود دارد.

قیمت دستگاه بسته‌بندی ۱۲ توزین

برای کسب اطلاع از قیمت خرید دستگاه بسته‌بندی ۱۲ توزین به صفحه محصول در زیر همین مطلب مراجعه کرده یا با بخش پشتیبانی تلفن پشتیبانی و مشاوره رایگان ما تماس بگیرید.

مشاوره رایگان قبل از خرید

قبل از خرید به‌صورت حضوری یا تلفنی کلیه راهنمایی‌ها برای بهترین انتخاب به مشتریان عزیز ارائه می‌شود.

ساخت دستگاه

در مراحل ساخت متخصصان ما به‌صورت مستمر با مشتریان عزیز در تعامل بوده و بسته به نیاز مشتری دستگاه موردنظر را کاملاً سفارشی‌سازی می‌کنند.

آزمودن کیفیت

قبل از تحویل کلیه ماشین‌آلات آزمایش‌شده و تست کیفیت می‌شود.

تحویل با نظارت مشتری

در انتهای کار ماشین‌آلات بااحتیاط، همراه با نظارت خریدار بارگیری شده و برای تحویل به محل موردنظر فرستاده می‌شود.

نصب و راه‌اندازی خط تولید

گروه فنی بهفر ماشین به محل موردنظر اعزام‌شده و با دقت دستگاه یا خط تولید را مونتاژ و راه‌اندازی می‌کنند.

خدمات پس از فروش

بهفر ماشین اطلس البرز ۱۸ ماه گارانتی و ۱۰ سال خدمات پس از فروش واقعی را به مشتریان عزیز ارائه می‌دهد.

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا
تماس باما