دستگاه پرکن پودر سوسک کش

دستگاه پرکن پودر سوسک کش

دستگاه پرکن پودر سوسک کش یا دستگاه قوطی پرکن پودری یکی از ماشین‌آلات تولیدی شرکت بهفر ماشین البرز بوده که در خطوط تولید و بسته‌بندی انواع مواد پودری شیمیایی و غذایی مورداستفاده قرار می‌گیرد.

این دستگاه قابلیت بسته‌بندی مواد پودری را در قوطی های پلاستیکی ،شیشه ای و فلزی دارد. نحوه کارکرد این دستگاه با دیگر ماشین‌آلات بسته‌بندی این مجموعه کاملاً متفاوت است. مواد پودری چسبندگی بیشتری را به نسبت مواد غذایی و شیمیایی دانه‌بندی شده دارند.

درنتیجه نیاز است که مکانیسم دستگاه بسته‌بندی پودری سوسک کش کاملاً متفاوت باشد. در این مطلب دستگاه پرکن پودر سوسک کش بهفر ماشین اطلس البرز را با توضیحات کامل و مشاوره خرید معرفی خواهیم کرد…

عکس 1 مقاله دستگاه پر کن پودر سوسک کش

معرفی انواع دستگاه پرکن پودر سوسک کش

ماشین‌آلات دستگاه پرکن پودر سوسک کش این مجموعه در 2 مدل  طراحی و تولید می‌شوند…

1-دستگاه پرکن پودر سوسک کش تمام اتوماتیک

این ماشین که به دستگاه قوطی پر کن هم مشهور است، مخصوص پر کردن انواع مواد پودری و گرانولی دانه‌ریز در قوطی‌های فلزی، پلاستیکی یا ظروف شیشه‌ای است. به‌عنوان‌مثال می‌توان به قوطی‌های ادویه‌جات یا پودر مورچه اشاره کرد.

 در زیر نازل یک نوار نقاله اتوماتیک قرار دارد که قوطی خالی محصول را از میز ترافیک اول به زیر نازل هدایت می‌کند.میزان مشخصی از پودر سوسک کش به داخل قوطی ریخته شده و به سمت میز ترافیک دوم و مرحله درب زنی منتقل می‌شود.

این دستگاه تمام‌اتوماتیک بوده و نیازی به اپراتور در فرایند قوطی پر کنی ندارد. کلیه قطعات در تماس با محصول از استیل مرغوب ساخته‌شده و تطابق کامل با استانداردهای بهداشتی را دارند.

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره‌های پشتیبانی و مشاوره رایگان مجموعه بهفر ماشین در ساعات اداری تماس بگیرید.

2-دستگاه پرکن پودر سوسک کش نیمه اتوماتیک

این دستگاه در فرایند بسته بندی نیاز به یک اپراتور دارد .اپراتور قوطی پودر سوسک کش را در زیر نازل قرار داده و پدال ریزش پودر را میفشارد .میزان مشخصی از پودر سوسک کش به داخل قوطی ریزش کرده و آماده مرحله درب زنی میشود.

کلیه قطعات در تماس با محصول از استیل مرغوب ساخته‌شده و تطابق کامل با استانداردهای بهداشتی را دارند .برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره‌های پشتیبانی و مشاوره خرید مجموعه بهفر ماشین در ساعات اداری تماس بگیرید.

ماشین‌آلات پرکن پودر سوسک کش قابلیت سفارشی‌سازی بر اساس کار با برق تک فاز و یا 3 فاز را دارند.

قیمت دستگاه پرکن پودر سوسک کش

با توجه به نوسانات بازار، بهترین گزینه برای کسب اطلاع دقیق از هزینه‌ها و قیمت ماشین‌آلات، استعلام قیمت به‌صورت تلفنی است. برای دریافت آخرین قیمت‌های خرید دستگاه پرکن پودر سوسک با مشاوره خرید ما در ساعات اداری تماس بگیرید.

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا
تماس باما