مشاوره رایگان

026-34725221

09125883469

09360038633

دریافت کاتالوگ

کاتالوگ

راه‌اندازی کارگاه فراوری کینوا به‌تازگی محبوبیت زیادی یافته است. سوددهی بالا، قیمت مناسب ماشین‌آلات و فضای کم موردنیاز برای راه‌اندازی کارگاه کینوا، فراوری این دانه مغزی را بسیار آسان و به‌صرفه کرده است. راه‌اندازی کارگاه فراوری کینوا احتیاج به ماشین‌آلات پیچیده و گران‌قیمت نداشته و در فضای کمتر از 100 مترمربع هم به‌راحتی انجام می‌شود.

این کارگاه به‌هیچ‌عنوان نیاز فضای صنعتی گران‌قیمت نداشته و با برق تک فاز هم قابل‌راه‌اندازی است. ماشین‌آلات این خط قابلیت تغییر کاربری را داشته و در خطوط تولید حبوبات و غلات و همچنین در دستگاه بسته‌بندی مواد غذایی گرانولی هم کاربرد دارد. در این مطلب خط راه‌اندازی کینوا را با توضیحات کامل و قیمت خرید هر دستگاه معرفی خواهیم کرد…

راه‌اندازی کارگاه فراوری کینوا:

گیاه کینوا پس از برداشت به مدت یک هفته در فضای باز و در زیر ن.ر آفتاب قرارگرفته تا ساقه گیاه خشک شود. پس از رطوبت‌گیری ساقه دانه‌های کینوا به‌راحتی از بدنه گیاه جدا می‌شوند. دانه کینوا پس از جداسازی آماده بوجاری می‌شود.

1-دستگاه بوجاری کینوا:

دانه‌های کینوا جداشده با خاک و خاشاک همراه بوده و نیاز به پاک کردن دارد. دستگاه بوجاری کینوا این فرایند را سرعت بخشیده و کینوا را در حجم بالا پاک می‌کند. این دستگاه با چندین مرحله و 3 سرند، قابلیت پاک کردن 85% انواع حبوبات و غلات را دارد. برای کسب اطلاعات دقیق‌تر به صفحه محصول مراجعه کرده و یا با بخش مشاوره رایگان بهفر ماشین تماس بگیرید.

دستگاه بوجاری

مشاهده صفحه محصول

شماره تماس و مشاوره رایگان

026-34725221

09125883469

09360038633

تماس از طریق تلگرام
تماس از طریق واتس اپ

2-دستگاه پولیش کینوا:

شاید این سؤال پیش بیاید که چرا باید دانه‌های کینوا پولیش شوند؟ بدنه دانه‌های کینوا از پودری طبیعی به نام ساپونین پوشیده شده‌اند. این پودر طعم تلخی داشته و تا زمانی که از دانه‌های کینوا جدا نشود، قابل‌استفاده نخواهند بود. از طرفی علاوه بر ساپونین زدایی، گردوغبار روی کینوا گرفته می‌شود.

پولیش کینوا چهره محصول را تجاری کرده و به زبان ساده‌تر مشتری‌پسندتر می‌کند. به این مرحله، مرحله ساپونین زدایی هم گفته می‌شود.

دستگاه پولیش کینوا

مشاهده صفحه محصول

شماره تماس و مشاوره رایگان

026-34725221

09125883469

09360038633

تماس از طریق تلگرام
تماس از طریق واتس اپ

3-دستگاه بسته‌بندی توزین دار:

کینوا آماده بسته‌بندی نهایی است. ماشین‌آلات بسته‌بندی توزین دار بهفر ماشین مخصوص بسته‌بندی انواع مواد غذایی و شیمیایی دانه‌بندی شده است. این ماشین‌آلات با سرعت‌بالا و به‌صورت کاملاً اتوماتیک کینوا را بسته‌بندی می‌کنند. این ماشین‌آلات در دو مدل تک فاز (پنوماتیک) و سه فاز (مکانیک) طراحی و تولید می‌شوند.

نمونه تک فاز ارتفاع کمتری داشته و بهترین گزینه برای راه‌اندازی کارگاه کینوا است. اما نمونه 3 فاز مکانیک مناسب برای مکان‌های صنعتی و کارخانه جات بزرگ است. این نمونه ماشین‌آلات بهفر ماشین البرز در ظرفیت‌های 2،4،6 و 12 توزین طراحی و تولید می‌شوند.

برای کسب اطلاعات بیشتر به دسته‌بندی ماشین‌آلات بسته‌بندی بهفر ماشین در زیر همین مطلب مراجعه کرده و یا با بخش پشتیبانی و مشاوره آنلاین ما تماس بگیرید.

ماشین آلات بسته بندی

مشاهده صفحه محصول

شماره تماس و مشاوره رایگان

026-34725221

09125883469

09360038633

تماس از طریق تلگرام
تماس از طریق واتس اپ

چرا بهفر ماشین کرج؟

1-مشاوره رایگان قبل از خرید

قبل از خرید به‌صورت حضوری یا تلفنی کلیه راهنمایی‌ها برای بهترین انتخاب به مشتریان عزیز ارائه می‌شود.

مشاوره رایگان قبل از خرید

2-ساخت دستگاه

در مراحل ساخت متخصصان ما به‌صورت مستمر با مشتریان عزیز در تعامل بوده و بسته به نیاز مشتری دستگاه موردنظر را کاملاً سفارشی‌سازی می‌کنند.

3-آزمودن کیفیت

قبل از تحویل کلیه ماشین‌آلات آزمایش‌شده و تست کیفیت می‌شود.

آزمون کیفیت

4-تحویل با نظارت مشتری

در انتهای کار ماشین‌آلات بااحتیاط، همراه با نظارت خریدار بارگیری شده و برای تحویل به محل موردنظر فرستاده می‌شود.

تحویل با نظارت مشتری

4-نصب و راه‌اندازی خط تولید

گروه فنی بهفر ماشین به محل موردنظر اعزام‌شده و با دقت دستگاه یا خط تولید را مونتاژ و راه‌اندازی می‌کنند.

نصب و راه اندازی خط تولید

5-خدمات پس از فروش

بهفر ماشین اطلس البرز 18 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش واقعی را به مشتریان عزیز ارائه می‌دهد.

خدمات پس از فروش

دانلود pdf مطلب

دانلود پی دی اف صفحه

دانلود کاتالوگ بهفر ماشین

دانلود کاتالوگ
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]