دستگاه میوه شور

عکس سر صفحه مقاله دستگاه میوه شور

دستگاه میوه شور یا دستگاه شستشو سبزی و میوه یکی از ماشین‌آلات ساخت مجموعه بهفر ماشین و زیرمجموعه ماشین‌آلات خط تولید و بسته‌بندی سبزی خشک و سرخ‌شده است. دستگاه میوه شور در سه تا 5 مرحله انواع میوه و سبزی را باکیفیت بالا شستشو می‌دهد. در این مطلب دستگاه میوه شور صنعتی این مجموعه را با توضیحات کامل و قیمت خرید معرفی خواهیم کرد…

مراحل شستشو دستگاه میوه شور

خط شستشو میوه متشکل از 3 تا 5 دستگاه میوه شور است. تعداد دستگاه‌های شستشو بسته به استانداردهای بهداشتی شهر و منطقه موردنظر تعیین می‌شود.

1-میوه شور گل گیر:

در این مرحله میوه در داخل وان دستگاه ریخته شده و کاملاً گل گیری می‌شود. این دستگاه مجهز به یک پمپ آب و یک موتور برای گردش بالابر مودولار دستگاه است. این دستگاه نیاز به یک کمپرسور باد هم دارد. آب درون دستگاه توسط پمپ آب به گردش آمده و به‌طور هم‌زمان هوا توسط کمپرسور باد و با فشار، وارد آب می‌شود. این فرایند باعث ایجاد حباب شده و کیفیت مرحله گل گیری را افزایش می‌دهد.

این فرایند ضمن گل گیری بهتر، باعث حرکت میوه به سمت بالابر می‌شود. بالابر دستگاه میوه شور محصول گل گیری شده را به مرحله بعدی شستشو منتقل می‌کند.

کلیه قطعات در تماس با آب دستگاه میوه شور از استیل مرغوب ساخته شده اند.

2-دستگاه میوه شور دوم (انگل زدا):

کارکرد دستگاه شستشو دوم هیچ تفاوتی با دستگاه شستشو گل گیر ندارد. تنها تفاوت در استفاده از ماده انگل زدا است که بسته به منطقه و شهر موردنظر و با استانداردهای بهداشتی سازمان بهداشت کشور تعیین می‌شود.به‌طور مثال در بعضی شهرها میزان آلودگی میوه و سبزی جات بیشتر است.

درنتیجه از مواد انگل زدای قوی‌تر و یا بیشتر در مراحل شستشو استفاده می‌شود. برای مشاهده توضیحات کامل و قیمت، به صفحه محصول موردنظر در زیر همین مطلب مراجعه بفرمایید.

3-دستگاه میوه شور سوم:

در این مرحله شستشو نهایی انجام‌شده و مواد شیمیایی و آلودگی‌های باقی‌مانده بر روی بدنه میوه پاک می‌شود. میوه شسته شده توسط نوار نقاله دستگاه به مرحله بعدی منتقل می‌شود. برای مشاهده توضیحات کامل و قیمت، به صفحه محصول موردنظر در زیر همین مطلب مراجعه بفرمایید.

 

4-دستگاه میوه شور یا آب کش:

در این مرحله از خط شستشو میوه محصول بر روی نوار استیل آب‌کشی ریخته می‌شود و با دوش های تعبیه‌شده روی دستگاه، آب‌کشی نهایی می‌شود. محصول ما بعد از گذر از نوار استیل آب‌کشی فاقد هرگونه آلودگی شیمیایی یا باکتریایی است. برای مشاهده توضیحات کامل و قیمت، به صفحه محصول موردنظر در زیر همین مطلب مراجعه بفرمایید.

5-آبگیر سانتریفیوژ:

در مرحله پایانی و در صورت نیاز به خشک‌کردن بدنه میوه، می‌توان از یک دستگاه آبگیر سانتریفیوژ استفاده کرد. این دستگاه با نیروی گریز از مرکز رطوبت را از بدنه میوه جدا می‌کند.

مشاوره رایگان قبل از خرید

قبل از خرید به‌صورت حضوری یا تلفنی کلیه راهنمایی‌ها برای بهترین انتخاب به مشتریان عزیز ارائه می‌شود.

ساخت دستگاه

در مراحل ساخت متخصصان ما به‌صورت مستمر با مشتریان عزیز در تعامل بوده و بسته به نیاز مشتری دستگاه موردنظر را کاملاً سفارشی‌سازی می‌کنند.

آزمودن کیفیت

قبل از تحویل کلیه ماشین‌آلات آزمایش‌شده و تست کیفیت می‌شود.

تحویل با نظارت مشتری

در انتهای کار ماشین‌آلات بااحتیاط، همراه با نظارت خریدار بارگیری شده و برای تحویل به محل موردنظر فرستاده می‌شود.

نصب و راه‌اندازی خط تولید

گروه فنی بهفر ماشین به محل موردنظر اعزام‌شده و با دقت دستگاه یا خط تولید را مونتاژ و راه‌اندازی می‌کنند.

خدمات پس از فروش

بهفر ماشین اطلس البرز ۱۸ ماه گارانتی و ۱۰ سال خدمات پس از فروش واقعی را به مشتریان عزیز ارائه می‌دهد.

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا
تماس باما