دستگاه ساشه پودر گانودرما

دستگاه ساشه پودر گانودرما

دستگاه ساشه پودر گانودرما همان ماشینی است که انواع محصولات پودری را دربسته بندی‌های یک‌بارمصرف زیر 100 گرم پک می‌کند. این دستگاه مخصوص بسته‌بندی انواع محصولات غذایی و شیمیایی پودری یک‌بارمصرف است.

همانند انواع گافی میکس،نمک و فلفل تک نفره یا ادویه های یک‌بارمصرف .البته نمونه دیگری از دستگاه ساشه توسط مجموعه بهفر ماشین البرز طراحی و تولید میشود که انواع محصولات مایع غلیظ و رقیق همانند شامپو و عسل تک‌نفره را در بسته های کوچک بسته بندی میکند.

دستگاه ساشه پودر گانودرما یا دستگاه بسته‌بندی پودری تک‌نفره یکی از تولیدات مجموعه بهفر ماشین بوده که به‌سرعت بسته‌بندی بالا و قیمت اقتصادی مشهور است. این دستگاه کاملاً بومی‌سازی شده و توسط متخصصان داخل کشور طراحی، ساخت و پشتیبانی می‌شود.

درنتیجه قیمت بسیار پایین‌تر و هزینه تأمین نگهداری کمتری هم به نسبت نمونه‌های مشابه خارجی دارد. در ادامه انواع دستگاه ساشه پودر گانودرما را با توضیحات و قیمت خرید معرفی خواهیم کرد…

دستگاه ساشه پودر گانودرما-عکس1

انواع دستگاه ساشه

1-دستگاه ساشه پودری (پودر گانودرما):

این نمونه ماشین مخصوص بسته‌بندی انواع مواد پودری یا گرانولی دانه‌ریز غذایی و شیمیایی است. به‌عنوان نمونه می‌توان به انواع نمک و سماق تک‌نفره اشاره کرد. نحوه کارکرد این دستگاه و سیستم برنامه‌ریزی آن تا حدی با دستگاه بسته‌بندی ساشه مایع متفاوت است.

مخزن دستگاه مخصوص مواد پودری طراحی‌شده و به‌جای جک، مجهز به یک ماردون است که محصول را به جلو و بیرون مخزن هدایت می‌کند. برای کسب اطلاعات کامل می‌توانید با شماره‌های پشتیبانی و مشاوره خرید مجموعه بهفر ماشین در زیر همین مطلب تماس بگیرید.

ماشین‌آلات ساشه بهفر ماشین قابلیت بسته‌بندی دو نوع پاکت ساشه (مدادی و 3 طرف دوخت) رادارند.

1- دستگاه ساشه مایع:

این نمونه دستگاه مخصوص بسته‌بندی مایعات غذایی و شیمیایی است. مخزن دستگاه ساشه مایع مخصوص بارگیری مایعات طراحی‌شده و توسط یک جک پنوماتیک کنترل می‌شود. البته کنترل اصلی قطعات الکتریکی و مکانیک دستگاه به عهده هوش مصنوعی (پی ال سی و hmi) دستگاه است.

دستگاه ساشه مایع خودکار بوده و با یک‌بار برنامه‌ریزی به‌صورت کاملاً اتوماتیک شروع به کار می‌کند. دستگاه ساشه مایع قابلیت کار با برق تک فاز و یا 3 فاز را دارد که می‌تواند بر اساس نیاز مشتری کاملاً سفارشی‌سازی شود.

وجود چرخ در این دستگاه کم‌حجم و سبک، حرکت دستگاه را سهولت بخشیده و خط تولید را انعطاف‌پذیرتر می‌کند. ماشین‌آلات ساشه بهفر ماشین اطلس البرز با استانداردهای بهداشتی کاملاً تطابق دارند. برای کسب اطلاعات دقیق‌تر می‌توانید با شماره‌های پشتیبانی و مشاوره رایگان مجموعه ما در زیر همین مطلب تماس بگیرید.

کلیه قطعات در تماس با پودر گانودرما از استیل مرغوب ساخته‌شده است.

قیمت دستگاه ساشه پودر گانودرما

برای کسب اطلاع از قیمت خرید دستگاه ساشه پودر گانودرما با شماره های پشتیبانی و مشاروه خرید در زیر همین مطلب تماس بگیرید.

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا
تماس باما