دستگاه بسته‌بندی سبزیجات

دستگاه بسته بندی سبزیجات

دستگاه بسته‌بندی سبزیجات یک ماشین بسیار مفید است که برای بسته‌بندی سریع و افزایش ماندگاری انواع سبزی طراحی‌شده. سبزی یک محصول غذایی بسیار مفید و سرشار از فیبر و ویتامین است. بدنه سبزی بسیار حساس بوده و عملکرد نادرست در فرایند تولید و بسته‌بندی ، سبزی را پلاسیده و فاسد کرده یا خواص آن را از بین می‌برد.

به چندین روش می‌توان طول عمر سبزی را افزایش داد. روش‌هایی همچون خشک و یا سرخ و فریز کردن سبزی. این روش‌ها به شکل خانگی و صنعتی (دستگاه بسته‌بندی سبزیجات) انجام می‌شود. در این مطلب انواع دستگاه بسته‌بندی سبزیجات و صیفی جات را با توضیحات کامل و قیمت به شما معرفی خواهیم کرد…

انواع دستگاه بسته‌بندی سبزی

1-دستگاه بسته بندی سبزیجات سرخ شده:

در این روش به‌صورت دستی یا صنعتی سبزی را سرخ می‌کنند. درروش دستی توسط چند نیروی انسانی سبزی را پاک‌کرده و شستشو می‌دهند. در انتها توسط ماهیتابه‌های بزرگ و اجاق‌گاز، سبزی را سرخ می‌کنند. در انتها هم به‌صورت دستی سبزی سرخ‌شده را وزن‌کشی کرده و دربسته‌های نایلونی میریزند.

دستگاه بسته بندی سبزیجات دستی
 

نایلون سبزی توسط دستگاه بسته‌بندی حرارتی خانگی پک می‌شود. اما درروش صنعتی سبزی پاک‌شده از خط تولید سبزی سرخ‌شده عبور کرده و طی چندین مرحله شسته، خشک و سرخ می‌شود. سرعت تولید درروش صنعتی بسیار بالا بوده و نکات بهداشتی با بالاترین دقت رعایت می‌شود.

در انتها هم سبزی سرخ و وزن‌کشی شده و در ظروف یک‌بارمصرف درباز ریخته می‌شود. انتهای خط تولید سبزی سرخ‌شده دستگاه شرینگ پک کابینی قرار دارد که به کمک نیروی حرارتی و با سرعت‌بالا روی این ظروف یک‌بارمصرف را با سلفون پک کرده و آمده بازار فروش می‌کند. برای مشاهده توضیحات دستگاه بسته‌بندی سبزی سرخ‌شده (شرینگ پک کابینی) و قیمت به صفحه محصول در زیر همین مطلب مراجعه کنید.

نکته 1: از این دستگاه می‌توان برای بسته‌بندی سبزی پاک‌شده تازه هم استفاده کرد.

نکته 2: این دستگاه نیمه‌خودکار بوده و نیاز به یک اپراتور دارد.

نکته3: از شرینگ پک کابینی به عنوان دستگاه بسته بندی سبزیجات و سالاد هم میتوان استفاده کرد.

2-دستگاه بسته‌بندی سبزیجات خشک

این دستگاه در خط فراوری و بسته‌بندی سبزی خشک‌شده مورداستفاده قرار می‌گیرد. دستگاه بسته‌بندی سبزی تمام‌اتومات بهفر ماشین در چندین ظرفیت تولید می‌شود. تعداد توزین‌های دستگاه نشان‌دهنده میزان سرعت ماشین است.

به‌طور مثال سرعت نمونه 4 توزین از دو توزین بیشتر بوده و سرعت نمونه 6 توزین از نمونه 4 توزین بیشتر است. این ماشین‌آلات به‌هیچ‌عنوان در فرایند بسته‌بندی نیازی به اپراتور نداشته و تمام‌اتوماتیک هستند. نکته بسیار مهم در دستگاه بسته‌بندی سبزیجات توزین دار، امکان سفارشی‌سازی برای برق 3 فاز و یا تک فاز است.

این قابلیت انعطاف‌پذیری ماشین‌آلات بسته‌بندی بهفر ماشین را افزایش می‌دهد. قابلیت استفاده از برق تک فاز، امکان راه‌اندازی این دستگاه را در مکان‌های غیر صنعتی هم فراهم می‌کند. برای مشاهده توضیحات و قیمت ماشین‌آلات بسته‌بندی سبزیجات خشک‌شده به صفحه محصول در زیر همین مطلب مراجعه کنید.

3-دستگاه بسته‌بندی سبزیجات منجمد:

این نمونه ماشین‌آلات دقیقاً مشابه نمونه دستگاه‌های بسته‌بندی سبزی خشک‌شده هستند. درواقع دستگاه‌های بسته‌بندی توزین دار این شرکت برای بسته‌بندی انواع محصولات غذایی که نیاز به فریز شدن داشته باشند (نخودفرنگی، لوبیا،…) هم کاربرد دارد.

دستگاه بسته‌بندی سبزیجات قیمت

برای مشاهده قیمت دستگاه بسته‌بندی سبزیجات تازه،خشک و فریز شده، به صفحه دسته بندی ماشین آلات بهفر ماشین در زیر همین مطلب مراجعه کنید.همچنین میتوانید برای مشاوره رایگان با بخش پشتیبانی آنلاین این شرکت در تماس باشید.

مشاوره رایگان قبل از خرید

قبل از خرید به‌صورت حضوری یا تلفنی کلیه راهنمایی‌ها برای بهترین انتخاب به مشتریان عزیز ارائه می‌شود.

ساخت دستگاه

در مراحل ساخت متخصصان ما به‌صورت مستمر با مشتریان عزیز در تعامل بوده و بسته به نیاز مشتری دستگاه موردنظر را کاملاً سفارشی‌سازی می‌کنند.

آزمودن کیفیت

قبل از تحویل کلیه ماشین‌آلات آزمایش‌شده و تست کیفیت می‌شود.

تحویل با نظارت مشتری

در انتهای کار ماشین‌آلات بااحتیاط، همراه با نظارت خریدار بارگیری شده و برای تحویل به محل موردنظر فرستاده می‌شود.

نصب و راه‌اندازی خط تولید

گروه فنی بهفر ماشین به محل موردنظر اعزام‌شده و با دقت دستگاه یا خط تولید را مونتاژ و راه‌اندازی می‌کنند.

خدمات پس از فروش

بهفر ماشین اطلس البرز ۱۸ ماه گارانتی و ۱۰ سال خدمات پس از فروش واقعی را به مشتریان عزیز ارائه می‌دهد.

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا
تماس باما