دستگاه شستشو فلفل دلمه‌ای

دستگاه شستشو فلفل دلمه‌ای

دستگاه شستشو فلفل دلمه‌ای بهفر ماشین اطلس البرز یکی از ماشین‌آلات تولیدی این مجموعه بوده که زیرمجموعه خط شستشو میوه و سبزی است. فلفل دلمه‌ای یکی از سبزی‌های خوش‌رنگ و عطر است که در میان سالاد و انواع مواد غذایی به‌کاربرده می‌شود.

از فلفل دلمه‌ای به دو شکل ساده و خشک‌شده استفاده می‌شود که نمونه خشک‌شده آن توسط دستگاه خشک‌کن صنعتی رطوبت‌گیری شده و به شکل پودر فلفل به فروش می‌رسد. در خط شستشو فلفل دلمه‌ای 3 تا 5 دستگاه شستشو در امتداد یکدیگر قرار می‌گیرند.

تعداد دستگاه‌های شستشو به میزان آلودگی فلفل دلمه‌ای و استانداردهای بهداشتی منطقه‌ای بازمی‌گردد.این ماشین به عنوان دستگاه شستشو میوه هم کاربرد دارد.این دستگاه امکان افزایش سرعت شستشوی فلفل دلمه‌ای را با بهترین استانداردهای بالای بهداشتی فراهم می‌کند.

در این مطلب در پایگاه دانش بهفر ماشین البرز دستگاه شستشوی سبزی را با توضیحات کامل و قیمت خرید معرفی خواهیم کرد…

عکس 1 مقاله دستگاه شستشو فلفل دلمه ای
 

دستگاه شستشو فلفل دلمه‌ای :

در خط شستشو فلفل دلمه‌ای حداقل از سه وان برای شستشو محصول استفاده می‌شود. در ادامه کاربرد هر وان و مرحله شستشو را توضیح خواهیم داد. در موارد خاص و آلودگی بیش‌ازحد محصول،تعداد این دستگاه از 3 وان به 5 وان افزایش پیدا می‌کند.

1-دستگاه مکانیزه شستشو فلفل دلمه‌ای:

این دستگاه مجهز به یک وان استیل، یک پمپ هوا، الکتروموتور و نوار بالابر مودولار است. کمپرسور باد این دستگاه، هوا را با فشار وارد آب کرده و حباب سازی می‌کند. هم‌زمان پمپ دستگاه، آب درون وان را به گردش درمیاورد.

ایجاد گردش آب همراه با حباب‌ سازی کمپرسور باد، سخت‌ترین آلودگی‌ها (گل‌ولای، آلودگی‌های میکروبی و اضافات) را به‌راحتی از هر نوع سبزی و صیفی‌جات جدا می‌کند. برای مشاهده توضیحات کامل و قیمت خرید، با شماره‌های پشتیبانی و مشاوره رایگان ما در ساعات اداری (8 صبح تا 7 بعدازظهر) در زیر همین مطلب تماس بگیرید.

2-دستگاه شستشو فلفل دلمه‌ای انگل زدا:

سیستم کار دستگاه شستشو دوم همانند دستگاه شستشو گل گیر است.البته در وان این دستگاه از ماده ضدعفونی‌کننده و انگل زدا استفاده می‌شود.فرایند شستشو وان دوم مخصوص انگل زدایی و از بین بردن آلودگی‌های میکروبی است.برای مشاهده توضیحات کامل و قیمت خرید ،با شماره های پشتیبانی و مشاوره رایگان ما در ساعات اداری (8 صبح تا 7) بعد از ظهر در زیر همین مطلب تماس بگیرید .

3-دستگاه شستشو سبزی سوم(آبکشی نهایی):

در این مرحله بدنه فلفل دلمه ای کاملاً شسته شده و باقیمانده آلودگی‌ها و مواد شیمیایی ضد عفونی کننده از محصول جدا می‌شوند. در این مرحله آلودگی‌ها کاملاً از بین رفته و فلفل دلمه ای آماده آبکشی می‌شود.برای مشاهده توضیحات کامل و قیمت خرید ،با شماره های پشتیبانی و مشاوره رایگان ما در ساعات اداری (8 صبح تا 7) بعد از ظهر در زیر همین مطلب تماس بگیرید .

4-نوار استیل آبکشی (مرحله پایانی)

در این مرحله فلفل دلمه ای شسته شده بر روی نوار استیل آبکشی ریخته شده و توسط چند دوش آب خودکار آبکشی می‌شود. در انتهای میز آبکشی، محصول ما فاقد هرگونه آلودگی بوده و آماده آبگیری ، بسته‌بندی و ارائه به بازار فروش است.برای مشاهده توضیحات کامل و قیمت خرید ،با شماره های پشتیبانی و مشاوره رایگان ما در ساعات اداری (8 صبح تا 7) بعد از ظهر در زیر همین مطلب تماس بگیرید .

قیمت خرید دستگاه شستشو فلفل دلمه‌ای

برای مشاهده انواع دستگاه شستشو فلفل دلمه‌ای شرکت بهفر ماشین و همچنین قیمت‌های به‌روز ،می‌توانید با بخش مشاوره آنلاین در ساعات اداری تماس گرفته و یا به صفحه فروشگاه  بهفر ماشین در زیر همین مطلب مراجعه کنید.

مشاوره رایگان قبل از خرید

قبل از خرید به‌صورت حضوری یا تلفنی کلیه راهنمایی‌ها برای بهترین انتخاب به مشتریان عزیز ارائه می‌شود.

ساخت دستگاه

در مراحل ساخت متخصصان ما به‌صورت مستمر با مشتریان عزیز در تعامل بوده و بسته به نیاز مشتری دستگاه موردنظر را کاملاً سفارشی‌سازی می‌کنند.

آزمودن کیفیت

قبل از تحویل کلیه ماشین‌آلات آزمایش‌شده و تست کیفیت می‌شود.

تحویل با نظارت مشتری

در انتهای کار ماشین‌آلات بااحتیاط، همراه با نظارت خریدار بارگیری شده و برای تحویل به محل موردنظر فرستاده می‌شود.

نصب و راه‌اندازی خط تولید

گروه فنی بهفر ماشین به محل موردنظر اعزام‌شده و با دقت دستگاه یا خط تولید را مونتاژ و راه‌اندازی می‌کنند.

خدمات پس از فروش

بهفر ماشین اطلس البرز ۱۸ ماه گارانتی و ۱۰ سال خدمات پس از فروش واقعی را به مشتریان عزیز ارائه می‌دهد.

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا
تماس باما