دستگاه خشک‌کن فلفل دلمه‌ای

دستگاه خشک‌کن فلفل دلمه‌ای

دستگاه خشک‌کن فلفل دلمه‌ای یکی از دستگاه‌هایی است که در ایجاد و راه‌اندازی یک کسب‌وکار پردرآمد بسیار مؤثر بوده و ایده‌های فوق‌العاده‌ای را جهت کارآفرینی مطرح می‌کند. زندگی روزمره چند سال اخیر سبب تغییر سبک پخت‌وپز و تهیه مواد اولیه و تغییر ذائقه‌ها شده است.

تسریع در امر آشپزی با حفظ همان کیفیت برای خانواده‌ها از اهمیت فراوانی برخوردار است. آشپزی در حال حاضر با مواد اولیه نیمه آماده انجام می‌شود. همان‌طور که گفته شد هم سرعت آشپزی بالا باشد و هم کیفیت غذای طبخ شده از بین نرود. دراین‌بین بحث رویش گیاهان مورداستفاده طبخ غذا در فصل‌های مختلف باید در نظر گرفته شود.

فلفل دلمه‌ای خشک‌شده

بسیاری از سبزی‌ها و صیفی‌جات و گیاهان خوراکی در فصل‌های متنوع رویش و قابل‌برداشت و استفاده می‌باشند. در سایر فصل‌ها ممکن است دسترسی به برخی از این مواد اولیه دشوار باشد. یکی از روش‌های فوق‌العاده خشک‌کردن این محصولات و در دسترس قرار دادن عموم در فصل‌های مختلف می‌باشد.

محصولی که در این مقاله معرفی می‌کنیم و نحوه خشک‌کردن آن را به‌عنوان یک کسب‌وکار مطرح می‌کنیم فلفل دلمه‌ای خشک‌شده می‌باشد. برای به دست آوردن این محصول روش‌های مختلفی وجود دارد یکی از روش‌هایی که هم در بعد صنعتی و هم در بعد خانگی و کارگاهی وجود دارد، استفاده از دستگاه خشک‌کن فلفل دلمه‌ای می‌باشد. جهت آشنایی بیشتر با این دستگاه همراه ما باشید…

عکس 1 مقاله دستگاه خشک کن فلفل دلمه ای
 

انواع دستگاه خشک‌کن فلفل دلمه‌ای

1-دستگاه خشک‌کن فلفل دلمه‌ای تک کابین:

این دستگاه مجهز به یک کابین رطوبت گیر بوده و کوچکترین دستگاه این مجموعه محسوب میشود.این دستگاه از یک منبع گرمایشی(مشعل گازی،گازوئیلی یا المنت برقی) کمک گرفته و توسط گردش هوای گرم،فلفل دلمه ای را در شرایط کاملا ایزوله رطوبت گیری میکند.برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های پشتیبانی ما در ساعات اداری تماس بگیرید.

دستگاه خشک‌کن فلفل دلمه ای بهفر ماشین قابلیت راه اندازی در مکانهای غیر صنعتی رادارد.

2-دستگاه خشک‌کن دو کابین

این نمونه خشک‌کن فلفل دلمه ای همان نمونه تک کابین اما با ظرفیت تولید بالاتر است. خشک‌کن فلفل دلمه ای دو کابین مجهز به 2 اتاقک رطوبت‌گیر است. نمونه ماشین‌آلات خشک‌کن بهفر ماشین البرز مجهز به هوش مصنوعی بوده و تنها نیاز به ‌یک‌بار برنامه‌ریزی برای رطوبت‌گیری دارند.

همچنین این ماشین‌آلات قابلیت خشک‌کردن انواع مواد غذایی و شیمیایی را دارند. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره‌های پشتیبانی و مشاوره رایگان ما از ساعت 8 صبح تا 7 بعد از ظهر تماس بگیرید.

کلیه دستگاه‌های خشک‌کن بهفر ماشین قابلیت سفارشی سازی بر اساس کارکرد با برق تک فاز و یا 3 فاز رادارند.

3-دستگاه خشک‌کن تونلی

خشک‌کن تونلی ظرفیت تولید بسیار بیشتری به نسب نمونه‌های کابینی دارد .ازاین‌رو بهترین گزینه برای کارخانه جات بزرگ تولیدکننده انواع میوه خشک‌شده محسوب می‌شود.این دستگاه با شکل ظاهری و مکانیسم کاملاً متفاوت به نسبت مدل‌های کابینی ،به روش کانتینیوز یا بدون وقفه اسلایسهای فلفل دلمه ای را رطوبت‌گیری می‌کند.

 این دستگاه همانند نمونه‌های کابینی از نیروی گرمایشی برای خشک‌کردن محصول استفاده می‌کند.دستگاه خشک‌کن میوه تونلی در دو مدل واگنی و نواری طراحی و تولید می‌شود.برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره‌های پشتیبانی و مشاوره رایگان ما در ساعات اداری تماس بگیرید.

 

کاربرد فلفل دلمه‌ای خشک‌شده

شاید برای بعضی‌ها هنوز هم استفاده از فلفل دلمه‌ای خشک‌شده به‌تنهایی قابل‌هضم نباشد، برای آن‌ها به معرفی محصولی که از خشک‌کردن فلفل دلمه‌ای به دست می‌آید می‌پردازیم. ایده کارآفرینی پرسود بسیار جذابی می‌باشد.

 

ادویه پاپریکا

یکی از مهم‌ترین پایه‌های آشپزی ) به‌خصوص آشپزی شرقی(، استفاده از ادویه‌های متفاوت است که طعم‌های متنوعی به انواع غذاها و سالاد می‌دهد. یکی از پرمصرف‌ترین آن‌ها ادویه پاپریکا می‌باشد که بازار مصرف خوبی دارد. ادویه پاپریکا از فلفل دلمه‌ای قرمز خشک‌شده به دست می‌آید.

دستگاه خشک‌کن فلفل دلمه‌ای در تهیه این ادویه‌جات کاربرد فراوانی دارد. پس از خرد کردن و حلقه کردن فلفل دلمه‌ای‌های قرمز بسته به شرایط آب و هوایی و ساعات مدنظر برای خشک‌کردن، آن‌ها را در دستگاه خشک‌کن فلفل دلمه‌ای قرار داده و پس از گذشت ساعت موردنظر، فلفل دلمه‌ای خشک‌شده خواهید داشت.

ادویه پاپریکا-عکس شماره 3 مقاله دستگاه خشک کن فلفل دلمه ای
 

 

دستگاه شستشوی فلفل دلمه‌ای

پیش از استفاده از دستگاه خشک‌کن فلفل دلمه‌ای، این محصول باید به‌طور کامل شسته شود این کار در دستگاه شستشوی اتوماتیک که در مقاله‌های مختلف معرفی‌شده و با گردش جریان آب ‌کار می‌کند، انجام می‌شود.

سپس با دستگاه اسلایسر به‌صورت ورقه‌های یکسان برش داده می‌شود و سپس آماده قرار دادن در دستگاه خشک‌کن فلفل دلمه‌ای می‌شود. همان‌طور که در بخش قبل شرح دادیم، فلفل دلمه‌ای‌های قرمز خشک‌شده و به بخش بعدی هدایت می‌شوند.

 

دستگاه آسیاب فلفل دلمه‌ای

پس‌ازآنکه فلفل دلمه‌ای‌های قرمز در دستگاه خشک‌کن فلفل دلمه‌ای به‌صورت کاملاً ترد و خشک درآمدند می‌توانند در دستگاه‌هایی نظیر دستگاه آسیاب به‌صورت کاملاً پودر شده درآیند. ادویه به‌دست‌آمده همان پاپریکا می‌باشد.

استفاده از پاپریکا در انواع سالاد باعث ایجاد طعم شگفت‌انگیزی می‌شود که می‌توان با افزودن دانه‌های فلفل قرمز طعم‌های متفاوتی از ادویه‌ها را خلق کرد که بازار مصرف جالب‌توجهی را به دنبال خواهد داشت.

 

مشخصات فنی و ویژگی‌های دستگاه خشک‌کن فلفل دلمه‌ای

استفاده از فلفل دلمه‌ای خشک‌شده بسیار متنوع است که ما کمی از آن را در اینجا مطرح کرده‌ایم. هال به بررسی مشخصات اصلی‌ترین دستگاه دراین‌باره می‌پردازیم. دستگاه‌های خشک‌کن فلفل دلمه‌ای به سبب مکان مورد نصب، ظرفیت موردنظر و حوزه کاری کارآفرینان متفاوت است که اشاره‌ای کلی به مشخصات آن‌ها در جدول زیر خواهیم داشت.

دستگاه خشک کن تک کابین فلفل دلمه ایدستگاه خشک کن 2 کابین فلفل دلمه ایدستگاه خشک کن تونلی فلفل دلمه ای
ابعاد: 150*100*230ابعاد: 250*100*230بر اساس نیاز مشتری سفارشی سازی میشود
تعداد سینی:17 عددتعداد سینی: 34 عددتعداد سینی:221 عدد
نوع هیتر: مشعل برقی،گازی یا هیتر برقینوع هیتر: مشعل برقی،گازی یا هیتر برقینوع هیتر: مشعل برقی،گازی یا هیتر برقی
ابعاد سینی ها:80*80ابعاد سینی ها:80*80ابعاد سینی ها:80*80

 

نصب دستگاه خشک‌کن فلفل دلمه‌ای

جهت نصب و تست دستگاه با محصول ارائه‌شده از شما، باید از تکنسین‌های متبحر کمک گرفت که در انتهای این مقاله به آن‌ها اشاره‌کرده‌ایم. جهت اطلاع از ایده‌های متنوع‌تر در مقاله‌های آینده با ما همراه باشید.

 

قیمت دستگاه خشک‌کن فلفل دلمه‌ای

انواع خشک‌کن در ابعاد کارخانه‌ای و کارگاهی و خانگی با بهترین متریال و تجهیزات جانبی در بهفر ماشین اطلس البرز ساخته و تحویل داده می‌شود. به سبب تغییر قیمت‌های متریال اولیه، قیمت‌ها به‌روز بوده و جهت دریافت لیست قیمت می‌توانید با شماره های پشتیبانی و کارشناسان این شرکت در ساعات اداری تماس حاصل فرمایید.

 

فروش دستگاه خشک‌کن فلفل دلمه‌ای

در این مقاله به دلیل خشک‌کردن فلفل دلمه‌ای و یکی از مهم‌ترین کاربردهای خشک‌کردن این محصول پرداخته‌ایم. ایده تولید ادویه و پودرهای طعم دار از این محصول می‌تواند سبب راه‌اندازی یک خط تولید بسیار پرسود باشد.

تهیه دستگاه خشک‌کن در ظرفیت‌های متنوع از اولین دستگاه‌هایی است که باید مدنظر قرار گیرد. برای تهیه این ماشین‌آلات باید از شرکت‌های معتبر و سازنده‌های اصلی کمک بگیرید. شرایط فروش در هرکدام از این شرکت‌ها متفاوت است تنها با تماس می‌توانید از آن‌ها اطلاع کسب نمایید.

 

سوالات متداول:

۱-دستگاه خشک کن در هر ساعت چه حجمی از فلفل را خشک میکند؟

پاسخ دقیق به این سوال بستگی به میزان رطوبت فلفل دارد .بسته به نوع محصول و میزان رطوبت ،زمان و حجم رطوبت گیری متفاوت است.

۲-دستگاه خشک کن فلفل میتواند برقی و یا گازی باشد؟

بله-دستگاه‌های خشک کن فلفل دلمه‌ای بهفر ماشین میتوانند در ۳ مدل برقی،گازی و یا گازوئیلی و بسته به نیاز مشتری طراحی و تولید شوند.

مشاوره رایگان قبل از خرید

قبل از خرید به‌صورت حضوری یا تلفنی کلیه راهنمایی‌ها برای بهترین انتخاب به مشتریان عزیز ارائه می‌شود.

ساخت دستگاه

در مراحل ساخت متخصصان ما به‌صورت مستمر با مشتریان عزیز در تعامل بوده و بسته به نیاز مشتری دستگاه موردنظر را کاملاً سفارشی‌سازی می‌کنند.

آزمودن کیفیت

قبل از تحویل کلیه ماشین‌آلات آزمایش‌شده و تست کیفیت می‌شود.

تحویل با نظارت مشتری

در انتهای کار ماشین‌آلات بااحتیاط، همراه با نظارت خریدار بارگیری شده و برای تحویل به محل موردنظر فرستاده می‌شود.

نصب و راه‌اندازی خط تولید

گروه فنی بهفر ماشین به محل موردنظر اعزام‌شده و با دقت دستگاه یا خط تولید را مونتاژ و راه‌اندازی می‌کنند.

خدمات پس از فروش

بهفر ماشین اطلس البرز ۱۸ ماه گارانتی و ۱۰ سال خدمات پس از فروش واقعی را به مشتریان عزیز ارائه می‌دهد.

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا
تماس باما