دستگاه خشک‌کن مایع

عکس سر صفحه مقاله دستگاه خشک کن مایع

دستگاه خشک‌کن مایع یا دستگاه آبگیر سانتریفیوژ یکی از ماشین‌آلات زیرمجموعه خط تولید سبزی خشک‌شده یا سبزی سرخ‌شده است. البته این دستگاه در خط تولید میوه خشک‌شده هم کاربرد دارد. بعد از شستشوی انواع سبزی‌های و میوه‌جات، آب باعث کاهش عمر محصولات غذایی شده و امکان بسته‌بندی صنعتی آن‌ها را از بین می‌برد.

خشک‌کن مایع رطوبت و آب اضافی بر روی بدنه سبزی و میوه را با سرعت‌بالا و به‌راحتی جدا کرده و برای مرحله بسته‌بندی در خط تولید سبزی و میوه تازه و یا خشک‌شده آماده می‌کند. در این مطلب در پایگاه دانش بهفر ماشین اطلس البرز دستگاه خشک‌کن مایع یا دستگاه آبگیر سانتریفیوژ را با توضیحات کامل و قیمت خرید به شما معرفی خواهیم کرد…

معرفی دستگاه خشک‌کن مایع یا آبگیر سانتریفیوژ

1- تابلو برق:

این دستگاه مجهز به یک تابلو برق است که برق الکتروموتور را تأمین می‌کند. این دستگاه قابلیت کارکرد با برق تک فاز یا سه فاز را دارد.

2- الکتروموتور:

این دستگاه مجهز به یک الکتروموتور تک فاز یا 3 فاز است که می‌تواند بر اساس نیاز مشتری سفارشی‌سازی شود. الکتروموتور نمونه‌های مشابه دستگاه خشک‌کن مایع بازار، در زیر مخزن آن قرار دارد. وجود الکتروموتور در زیر مخزن آبگیر سانتریفیوژ دو اشکال عمده را ایجاد می‌کند.

فشار به الکتروموتور

در نمونه‌های مشابه محور اصلی آبگیر سانتریفیوژ با محور الکتروموتور خشک‌کن مایع یکی است. این نقص فنی باعث ایجاد فشار بیش‌ازحد به الکتروموتور شده و عمر آن را کم می‌کند.

آب خوردگی الکتروموتور

از طرفی الکتروموتور در زیر مخزن خشک‌کن مایع قرار می‌گیرد. وجود الکتروموتور در زیر مخزن آبگیر سانتریفیوژ امکان آسیب‌پذیری آن را توسط آب مخزن سانتریفیوژ افزایش می‌دهد. با ایجاد کمترین نشتی، آب بر روی الکتروموتور ریخته شده و باعث سوختن آن می‌شود.

الکتروموتور دستگاه خشک‌کن مایع بهفر ماشین در کنار مخزن سانتریفیوژ قرارگرفته و توسط یک تسمه به محور مخزن متصل می‌شود. انتقال انرژی از طریق تسمه فشار به الکتروموتور را کاهش می‌دهد. از طرفی خطر آب خوردگی و سوختن الکتروموتور را به صفر می‌رساند.

3-مخزن خشک‌کن مایع

این دستگاه مجهز به یک مخزن است که بسته به خاسته مشتری می‌تواند از آهن یا استیل ساخته شود. این مخزن قابلیت گردش را دارد. همان‌طور که گفته شد نیروی الکتروموتور به مخزن خشک‌کن مایع منتقل‌شده و آن را به گردش درمیاورد.

نکته: بر اساس نیاز مشتری می‌توان قابلیت کنترل سرعت گردش مخزن خشک‌کن مایع را بر روی این دستگاه قرارداد.

4- سبد محصول:

سبد میوه یا سبزی شسته شده در داخل مخزن دستگاه خشک‌کن مایع قرار می‌گیرد. درب مخزن بسته‌شده و الکتروموتور مخزن آبگیر سانتریفیوژ را به حرکت درمیاورد. درنتیجه سرعت‌بالای گردش مخزن و نیروی گریز از مرکز ، رطوبت اضافی را از بدنه میوه یا سبزی جدا می‌کند. محصول از داخل مخزن خارج‌شده و به مرحله بعدی خط تولید منتقل می‌شود.

قیمت دستگاه خشک‌کن مایع بهفر ماشین البرز

برای کسب اطلاع از آخرین قیمت دستگاه آبگیر سانتریفیوژ بهفر ماشین البرز می‌توانید با شماره‌های پشتیبانی و مشاوره رایگان مجموعه در زیر همین مطلب تماس بگیرید.

مشاوره رایگان قبل از خرید

قبل از خرید به‌صورت حضوری یا تلفنی کلیه راهنمایی‌ها برای بهترین انتخاب به مشتریان عزیز ارائه می‌شود.

ساخت دستگاه

در مراحل ساخت متخصصان ما به‌صورت مستمر با مشتریان عزیز در تعامل بوده و بسته به نیاز مشتری دستگاه موردنظر را کاملاً سفارشی‌سازی می‌کنند.

آزمودن کیفیت

قبل از تحویل کلیه ماشین‌آلات آزمایش‌شده و تست کیفیت می‌شود.

تحویل با نظارت مشتری

در انتهای کار ماشین‌آلات بااحتیاط، همراه با نظارت خریدار بارگیری شده و برای تحویل به محل موردنظر فرستاده می‌شود.

نصب و راه‌اندازی خط تولید

گروه فنی بهفر ماشین به محل موردنظر اعزام‌شده و با دقت دستگاه یا خط تولید را مونتاژ و راه‌اندازی می‌کنند.

خدمات پس از فروش

بهفر ماشین اطلس البرز ۱۸ ماه گارانتی و ۱۰ سال خدمات پس از فروش واقعی را به مشتریان عزیز ارائه می‌دهد.

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا
تماس باما