دستگاه بسته بندی آلبالو

دستگاه بسته بندی آلبالو

دستگاه بسته بندی مواد غذایی آلبالو خشک و دیگر خشکبار بهفر ماشین البرز، یکی از مهمترین دستگاه هادر خطوط تولید و بسته بندی محصولات غذایی و شیمایی است.در این مقاله سعی بر معرفی کامل این نمونه ماشین آلات داریم. این ماشین آلات چه مشخصات فنی دارند و چرا این دستگاه ها می توانند سبب سوددهی بیشتر کسب و کار  شما شوند؟

انواع دستگاه بسته بندی خشکبار و آلبالو خشک و … کدام هستند و تفاوت آنها در چیست؟ اینکه کجا می توانید این دستگاه ها را سفارش داده و قیمت آنها چقدر است ،سوال هایی است که سعی داریم در این مطلب به انها پاسخ دهیم.با ما همراه باشید…

آلبالو خشک

ویژگی های این محصول را که چرا سودهی دارد ، چه ویتامین هایی داشته و برای چه بیماری هایی مناسب است، در مقاله خشک کن آلبالو شرح داده شده است. برای اطلاعات کافی در این مورد می توانید به این مقاله مراجعه کنید.

اما پس از خشک کردن آلبالو توسط دستگاه خشک کن، نوبت به وزن کشی و بسته بندی آلبالو میرسد. بسته بندی های شکیل و در وزن های مختلف ،که سبب جلب رضایت مشتریان و تنوع در نوع بسته بندی محصولات می شود. با توجه به شیمیایی بودن تنقلات و خوراکی های امروزی، استفاده از این محصول که طبیعی بوده و کیفیت تولید بالایی هم دارد ،می تواند جایگزین بسیار مناسبی برای تنقلات کودکان و دانش آموزان باشد.

خط تولید آلبالو خشک

برای عزیزان کارآفرینی که قصد راه اندازی خط تولید آلبالو خشک و ایجاد کسب و کار در این زمینه را دارند ،نیاز است که اطلاعات کامل در مورد تولید آلبالو خشک داشته باشند. در اینجا شرح کلی از این ماشین آلات را ارائه می دهیم و جزئیات بیشتر را به مقاله های پیش رو موکول خواهیم کرد.

محصول چیده شده و تازه برآمده از باغ آلبالو در ابتدا باید شستشو داده شود. مراحل گل گیری، آنزیم زدایی و حشره زدایی در این بخش از خط تولید انجام میشود.در این خط دستگاه های شستشوی اتوماتیک از 3 تا 6 دستگاه و در امتداد یکدیگر مورد استفاده قرار میگیرند. پس از آن آلبالو خشک شده در دستگاه خشک کن ( خشک کن های کابینی ) قرار گرفته و زطوبت گیری میشوند.

عکس 1 مقاله دستگاه خشک کن آلبالو
 

دستگاه های بسته بندی آلبالو خشک توزین دار

پس از تولید آلبالوخشک بحث بسته بندی این محصول مد نظر قرار میگیرد. استفاده از دستگاه های توزین دار در این خط می تواند تاثیر شگرفی بر ظرفیت تولید، کیفیت ارائه محصول و ترغیب مشتریان جهت خرید داشته باشد.

از آنجا که این دستگاه ها به صورت توزین دار (بسته بندی وزن دار) میباشند، می توانیم بسته هایی با وزن های متنوع تولید کنیم. وزن بسته ها میتواند از 20 گرم تا 2000 گرم باشد. دستگاه های بسته بندی توزین دار انواع مختلفی دارند که در ذیل به آنها خواهیم پرداخت.

انواع دستگاه بسته بندی آلبالو خشک

دستگاه بسته بندی دو توزین آلبالو خشک

دستگاه های بسته بندی دوتوزین که از دو تکنولوژی متفاوت ساخته می شوند، دارای دو کاپه بوده و مزایای خاص خود را دارند.

دستگاه بسته بندی دو توزین مکانیک آلبالو خشک

با توجه به سرعت بسته بندی مد نظر و اینکه نیاز به برق سه فاز دارید می توانید این دستگاه را برای تکمیل خط تولید صنعتی خود استفاده نمایید.

دستگاه بسته بندی دو توزین پنوماتیک آلبالو خشک

استفاده از دستگاه بسته بندی پنوماتیک با دو کاپه مناسب مکان های  مجهز به برق تک فاز بوده و سرعت بسته بندی آن با دو توزین مکانیک هیچ تفاوتی ندارد. نگهداری و تعمیرات دوره ای آن بسیار آسان بوده و جهت استفاده در کارگاههای کوچک بسیار مناسب میباشد.

دستگاه بسته بندی چهارتوزین آلبالو خشک

این دستگاه ها بدلیل داشتن چهار کاپه ، مجهز به چهار توزین بوده که سرعت بسته بندی آن به نسبت دستگاه های بسته بندی دو توزین بیشتر است. دستگاه بسته بندی چهار توزین ،خود دو نوع متفاوت طراحی و تولید میشود.

دستگاه بسته بندی چهار توزین مکانیک آلبالو خشک

از این دستگاه در کارخانجات بزرگی که مقدار تولید آنها بسیار بالا بوده و از برق صنعتی بهره میگیرند، استفاده می شود.البته کلیه ماشین آلات بسته بندی این مجموعه قابلیت سفارشی سازی بر اساس برق تک فاز و یا 3 فاز را دارند.

دستگاه بسته بندی چهار توزین پنوماتیک آلبالو خشک

دستگاه های بسته بندی چهار توزین پنوماتیک، بدلیل سیستم به کار رفته در آن و ابعاد کوچکتر آن و همچنین استفاده از برق تک فاز ،معمولاً در کارگاه ها مورد استفاده قرار میگیرند. در بحث سرعت بسته بندی هیچ تفاوتی با چهار توزین مکانیک ندارند.

دیگر محصولاتی که می توان با دستگاه بسته بندی آلبالو خشک بسته بندی کرد؟

محصولاتی از قبیل انواع خشکبار، آجیل، میوه خشک، سبزی خشک، قند و شکر و هر نوع محصول گرانولی غذایی و شیمایی ،توسط این دستگاه ها قابل بسته بندی هستند.

تجهیزات جانبی دستگاه های بسته بندی

یکی از تجهیزات جانبی این دستگاه ازت زن است.دستگاه های بسته بندی بعلاوه گاز ازت، میتوانند از تجهیزات جانبی همچون  تاریخ زن هم استفاده کنند .استفاده از نوار نقاله جلوی بسته بندی هم مجموعه ای کامل از ماشین آلات مورد نیاز بسته بندی را فراهم میکند.

چرا گاز ازت ؟

نصب دستگاه ازت زن بنا به درخواست کارفرما و برای ماندگاری بیشتر محصولات است.گاز ازت در داخل بسته بندی های مواد غذایی تزریق شده و عمر مفید یا تاریخ انقضای محصول را افزایش میدهد. استفاده از این گاز در خط تولید چیپس سیب زمینی بسیار پر کاربرد است.

نوار نقاله جلوی بسته بندی

برای سرعت سهولت بخشیدن به حرکت بسته ها از زیر خروجی دستگاه بسته بندی آلبالو خشک، از این دستگاه استفاده می شود تا بسته ها به سمت اپراتور هدایت شده و در صورت نیاز ،در طول این مسیر برچسب گذاری شوند.

نصب دستگاه بسته بندی آلبالو خشک

نصب و آموزش استفاده از دستگاه پس از تحویل انجام می شود. تنها یک اپراتور برای استفاده از این دستگاه کافی می باشد و چنانچه به خوبی آموزش ببینید می تواند در جهت رفع مشکلات احتمالی شخصاً اقدام نماید. این دستگاه شامل تجهیزات PLC و صفحه نمایش دیجیتال است که می توانید تنظیمات مورد نظر را اعم از تعداد بسته ها و … در آن مشخص کرده و از کلید Emergency در صورت نیاز استفاده کنید.

سفارش دستگاه بسته بندی آلبالو خشک

پس از آنکه ظرفیت های دستگاه ها را مورد بررسی قرار دادید و تصمیم گرفتید، میتوانید با تعیین نوع دستگاه آن را به تولید کننده سفارش دهید و در تمام مراحل ساخت نظارت داشته باشید.

قیمت دستگاه بسته بندی آلبالو خشک

این دستگاه از متریال و تجهیزاتی استفاده می کند که در بازار هر روز در حال تغییر هستند، بنابراین پیشنهاد ما به شما تماس با کارشناسان خبره این امر میباشد. برای دریافت آخرین قیمت‌های محصولات با شماره‌های پشتیبانی ما در ساعات اداری تماس بگیرید.

مشاوره رایگان قبل از خرید

قبل از خرید به‌صورت حضوری یا تلفنی کلیه راهنمایی‌ها برای بهترین انتخاب به مشتریان عزیز ارائه می‌شود.

ساخت دستگاه

در مراحل ساخت متخصصان ما به‌صورت مستمر با مشتریان عزیز در تعامل بوده و بسته به نیاز مشتری دستگاه موردنظر را کاملاً سفارشی‌سازی می‌کنند.

آزمودن کیفیت

قبل از تحویل کلیه ماشین‌آلات آزمایش‌شده و تست کیفیت می‌شود.

تحویل با نظارت مشتری

در انتهای کار ماشین‌آلات بااحتیاط، همراه با نظارت خریدار بارگیری شده و برای تحویل به محل موردنظر فرستاده می‌شود.

نصب و راه‌اندازی خط تولید

گروه فنی بهفر ماشین به محل موردنظر اعزام‌شده و با دقت دستگاه یا خط تولید را مونتاژ و راه‌اندازی می‌کنند.

خدمات پس از فروش

بهفر ماشین اطلس البرز ۱۸ ماه گارانتی و ۱۰ سال خدمات پس از فروش واقعی را به مشتریان عزیز ارائه می‌دهد.

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا
تماس باما