دستگاه شستشوی آلبالو

عکس سر صفحه دستگاه شستشو آلبالو

دستگاه شستشوی آلبالو machine washing Cherries و دیگر میوه‌ها، صیفی‌جات و انواع سبزی‌ها در کدام خطوط تولید مورداستفاده قرار می‌گیرد؟ چه حجمی از آب مصرف می‌کند؟ برق مصرفی آن‌ها چقدر است؟ زمان شستشو چقدر طول می‌کشد؟ در این مقاله سعی کرده‌ایم به‌تمامی سؤالات در مورد دستگاه شستشو سبزی و میوه بپردازیم و این دستگاه را به‌طور کامل معرفی کنیم.

پیش از هر توضیحی باید بدانید این دستگاه در کجا و چرا استفاده می‌شود. مگر شستشو به‌صورت سنتی چه ایرادی دارد؟ چرا باید از دستگاه شستشوی آلبالو استفاده کرد؟ به دلیل سیر صعودی بیماری‌های مختلف که از محصولات کشاورزی به بدن انسان منتقل می‌شود، کارگاه‌ها و کارخانه‌هایی که از این محصولات برای تولیدات خود استفاده می‌کنند باید یک خط شستشوی مجزا، اتوماتیک و کاملاً بهداشتی داشته باشند.

اداره بهداشت هر استان بنابر شرایط آب و هوایی و جغرافیایی قوانین منحصر به آن منطقه را وضع می‌کند. اشخاصی که در این زمینه قصد راه‌اندازی کسب‌وکاری رادارند، پیش از گرفتن مجوز شرایطی را باید فراهم آورند که یکی از آن‌ها شرایط بهداشتی و خط شستشوی محصولات آن‌هاست که البته بخش حیاتی خط تولید می‌باشد.

خطوط تولیدی که از دستگاه شستشوی میوه  آلبالو استفاده می‌کنند؟ خط تولید آلبالو خشک، خط تولید مرباجات، خط تولید سبزی خشک، خط تولید ترشیجات، خط تولید سرکه، خط تولید آب‌آلبالو گیری و شربت آلبالو و … در تمام این خطوط تولید بخشی به‌طور کامل و جدا از بقیه ماشین آلات تنها برای شستشو و رعایت موارد بهداشتی وجود داشته باشد.

آلبالو شسته شده در مقاله دستگاه شستشو آلبالو
 

اجزای خط شستشو آلبالو:

خط شستشو شامل چندین دستگاه شستشو است که جانمایی آن‌ها به‌صورت پشت سر هم می‌باشد. نحوه کارکرد این دستگاه‌ها به‌صورت اتوماتیک بوده و در طی این مسیر نیروی انسانی به کار گرفته نمی‌شود.

محصولات تولیدی کسب‌وکارهای نام‌برده شده آلبالو خشک، مربا آلبالو، ترشی آلبالو، شربت آلبالو، آب‌آلبالو، لواشک آلبالو، کمپوت آلبالو و … این محصولات را به سبب اینکه دستگاه شستشوی آلبالو مدنظر این بحث هست نام بردیم و برای اطلاعات بیشتر به ماشین آلات موردنیاز یکی از این خطوط هم می‌پردازیم.

برای تهیه آلبالو خشک که از قدیم جایگاه ویژه‌ای در سبد تنقلات و غذایی ایرانیان داشته است نیاز به دستگاه شستشوی آلبالو، دستگاه خشک‌کن آلبالو و تجهیزات جانبی دیگری دارید. دستگاه‌های خشک‌کن خود با توجه به ظرفیت و مکان نصب آن‌ها از تنوع زیادی برخوردار هستند.

ابعاد دستگاه شستشو آلبالو:

برق
مصرفی
تجهیزاتتعداد
دستگاه در
هر خط
پتانسیل
دستگاه
مخزن
دستگاه
جنس
دستگاه
75.0 کیلووات تک اسب

 4نازل (جمعآ 20 حفره)

پمپ آب 1.5 کیلووات

دریچه خروجی آب ، یک ورودی

این گزینه با انتخاب بهداشت در شهرهای مختلف متفاوت است500کیلو در ساعت0 لیتراستنلس
استیل

انواع دستگاه خشک‌کن جهت تهیه آلبالو خشک دستگاه خشک‌کن تک کابین، دستگاه خشک‌کن دو کابین و دستگاه خشک‌کن تونلی ازجمله آن‌هاست که در مقالات بیشتر به آن‌ها اشاره داشته‌ایم. دستگاه نوار استیل آبکشی در کنار دستگاه شستشوی آلبالو از دستگاه دیگری جهت شستشو و آبکشی نهایی محصولات و میوه‌ها استفاده می‌شود که بانام دستگاه نوار استیل آبکشی شناخته می‌شود، یک نوار نقاله چرخان که شامل چندین دوش نیز می‌باشد.

میوه‌ها در این مرحله به‌طور کامل آبکشی می‌شوند. جانمایی ماشین آلات خط شستشو بنا بر شرایط آب و هوایی و جغرافیایی، جهت ارائه مجوز، بهداشت هر استان تعداد دستگاه‌های مختلفی را درخواست می‌کند. به‌عنوان‌مثال تعداد دستگاه‌های شستشو در شهر اصفهان با دستگاه‌های شستشو در کردستان متفاوت است.

 

تعداد دستگاههای شستشو آلبالو:

شهرهایی که آلودگی‌های بیشتری داشته باشند، مسلماً تعداد دور شستشوی بیشتری برای محصولات دارند و بنابراین دستگاه‌های شستشوی بیشتری لازم است. نحوه عملکرد دستگاه شستشوی میوه کارکرد این دستگاه‌ها به‌صورت اتوماتیک می‌باشد به‌این‌ترتیب که محصول در یک وان شستشو جهت شستشوی اولیه ریخته می‌شود.

سیستم گردش آب این وان به کار می‌افتد و پس‌ازآنکه مرحله گل گیری به‌طور کامل انجام شد. محصول از طریق نوار گردشی داخل وان به وان شستشوی بعدی هدایت می‌شود، به‌این‌ترتیب به مرحله بعدی یعنی آنزیم زدایی و انگل زدایی وارد می‌شود و به همین ترتیب به مرحله بعدی می‌رود تا شستشو به‌طور کامل و کاملاً بهداشتی انجام شود.

برای مشاهده توضیحات کامل و قیمت خرید ،با شماره های پشتیبانی و مشاوره رایگان ما در ساعات اداری (8 صبح تا 7) بعد از ظهر در زیر همین مطلب تماس بگیرید .

زمان شستشوی آلبالو توسط این دستگاه‌ها چقدر می‌باشد؟

این امر بستگی به مقدار آلودگی محصول آلبالو دارد و بر عهده اپراتور می‌باشد. حجم آب مصرفی هر مخزن تا 500 لیتر آب می‌باشد اما به دلیل لوله‌کشی خاص این ماشین آلات صرفه‌جویی زیادی در مصرف آب پدید می‌آید.

سیستم لوله‌کشی دستگاه‌های شستشو سیستم لوله‌کشی این دستگاه‌ها به صورتی تعبیه‌شده که کمترین حجم مصرف آب را داشته باشد و موتوری که برای آن‌ها استفاده می‌شود کم‌مصرف بوده و البته هم به‌صورت تک فاز و هم به‌صورت سه فاز قابل‌تولید است.

آیا برای مشاغل خانگی هم پیشنهادی دارید؟

چنانچه این کار درزمینهٔ مشاغل خانگی انجام شود، پیشنهاد ما وان شستشوی دستی می‌باشد که تمام استیل بوده و ازنظر هزینه کاملا به‌صرفه می‌باشد.مشخصات دستگاه شستشوی آلبالو اتوماتیک این دستگاه شامل مخزن استنلس استیل، دارای نوار پی‌وی‌سی با گرید مواد غذایی، موتور گیربکس، پمپ آب، کمپرسور، دریچه تخلیه و لوله‌کشی از یک وان به وان دیگر و مجهز به سیستم حباب‌ساز می‌باشد.

مواد اولیه ساخت این محصولات که یکی از آن‌ها استیل 304 می‌باشد. پس از سفارش ساخت این ماشین آلات می‌توانید در تمام مراحل نظارت داشته باشید. جهت دریافت قیمت این ماشین آلات با کارشناسان فروش تماس حاصل فرمایید.

فروش دستگاه شستشوی آلبالو سفارش جهت ساخت این ماشین آلات به چه صورت می‌باشد؟ زمان ساخت این دستگاه‌ها چقدر است؟ هزینه آن چقدر می‌باشد؟ جهت دریافت اطلاعات در مورد فروش و سؤال‌های مطرح‌شده با کارشناسان خبره بهفر ماشین اطلس البرز تماس حاصل فرمایید.

آیا عرضه محصول آلبالو خشک سوددهی دارد؟

یکی از مهم‌ترین سؤالاتی که برای کارآفرینان پیش می‌آید این است که پس از گردآوری ایده و به دنبال آن آشنایی با ماشین آلات موردنیاز آیا کسب‌وکار موردنظر برای آن‌ها سوددهی خواهد داشت؟ این‌یک سؤال خیلی کلی است و نیاز به بحث و بررسی بسیاری دارد و ما برای کسب اطلاعات دقیق‌تر، این بحث را به کارشناسان راه‌اندازی خطوط واگذار می‌کنیم اما آنچه در این مقاله می‌گنجد به این شکل است که می‌توانیم به مزایای محصول آلبالو خشک اشاره‌ای داشته باشیم تا بدانید که این محصول ویژه چه جایگاهی دارد و چه سهمی می‌تواند در بازار مصرف بیابد.

این محصول دفع‌کننده عطش درنتیجه بالا رفتن حرارت بدن می‌باشد. در درمان سنگ مثانه و سنگ کیسه صفرا مؤثر است. در رفع و درمان خارش‌های پوستی اثری عجیب دارد. رفع سو هاضمه از دیگر مزایای این محصول می‌باشد. خاصیت ضد چربی خون دارد.

در درمان ورم کلیه و معده نیز مؤثر است. در انتها جز تنقلاتی به شمار می‌آید که می‌تواند جایگزین تنقلات شیمیایی شود. با در نظر گرفتن این موارد بعلاوه بسیاری فواید دیگر می‌توانید از پتانسیل درخواست‌های این محصول به نفع کسب‌وکار خود استفاده کنید و سود بسیار بالایی کسب کنید.

 

قیمت دستگاه شستشوی آلبالو

برای مشاهده انواع دستگاه شستشو آلبالو شرکت بهفر ماشین و همچنین قیمت‌های به‌روز می‌توانید با بخش مشاوره آنلاین ما در ساعات اداری تماس گرفته یا به صفحه فروشگاه  بهفر ماشین در زیر همین مطلب مراجعه کنید.

مشاوره رایگان قبل از خرید

قبل از خرید به‌صورت حضوری یا تلفنی کلیه راهنمایی‌ها برای بهترین انتخاب به مشتریان عزیز ارائه می‌شود.

ساخت دستگاه

در مراحل ساخت متخصصان ما به‌صورت مستمر با مشتریان عزیز در تعامل بوده و بسته به نیاز مشتری دستگاه موردنظر را کاملاً سفارشی‌سازی می‌کنند.

آزمودن کیفیت

قبل از تحویل کلیه ماشین‌آلات آزمایش‌شده و تست کیفیت می‌شود.

تحویل با نظارت مشتری

در انتهای کار ماشین‌آلات بااحتیاط، همراه با نظارت خریدار بارگیری شده و برای تحویل به محل موردنظر فرستاده می‌شود.

نصب و راه‌اندازی خط تولید

گروه فنی بهفر ماشین به محل موردنظر اعزام‌شده و با دقت دستگاه یا خط تولید را مونتاژ و راه‌اندازی می‌کنند.

خدمات پس از فروش

بهفر ماشین اطلس البرز ۱۸ ماه گارانتی و ۱۰ سال خدمات پس از فروش واقعی را به مشتریان عزیز ارائه می‌دهد.

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا
تماس باما