مشاوره رایگان

026-34725221

09125883469

09360038633

دریافت کاتالوگ

کاتالوگ

میوه و سبزی جزو محصولات غذایی با عمر کوتاه بوده و کیفیت خود را به‌سرعت از دست می‌دهند.روش‌های زیادی برای افزایش طول عمر میوه و سبزی وجود دارد که یکی از این روش‌ها رطوبت‌گیری توسط دستگاه خشک‌کن میوه و سبزی است.

دستگاه خشک‌کن میوه و سبزی در دو نمونه صنعتی و خانگی تولید می‌شود .این ماشین‌آلات با اشکال و ظرفیت‌های مختلف در بازار تولید و به فروش می‌رسند.دستگاه خشک‌کن میوه و سبزی از 3 فناوری کلی(تصعیدی،ماکروویوی و حرارتی) استفاده می‌کنند که هرکدام کاربرد خود رادارند.

این نمونه ماشین‌آلات مصرف انرژی قابل قبولی داشته و سوددهی خوبی هم دارند.از طرفی میوه و سبزی خشک‌شده حمل‌ونقل آسان‌تر و عمر بیشتری دارد.بهترین دستگاه برای خشک‌کردن صنعتی محصولات غذایی ،دستگاه خشک‌کن میوه و سبزی حرارتی است.این دستگاه هیچ آسیبی به بافت میوه و سبزی نرسانده و مواد مغذی محصول را حفظ می‌کند.

در زیر همین مطلب انواع دستگاه خشک‌کن میوه و سبزی صنعتی را با توضیحات و لینک خرید معرفی خواهیم کرد…

انواع دستگاه خشک‌کن میوه و سبزی حرارتی

شرکت بهفر ماشین البرز ،ماشین‌آلات خود را در سه ظرفیت طراحی و تولید می‌کند…

1-دستگاه خشک‌کن تک کابین:

این نمونه دستگاه از حرارت برای رطوبت‌گیری میوه و سبزی استفاده می‌کند.دستگاه خشک‌کن تک کابین مجهز به یک منبع گرمایشی (هیتر برقی،مشعل گازی یا گازوئیلی)است.حرارت غیرمستقیم توسط فن سانتریفیوژ به کابین دستگاه منتقل‌شده و به گردش درمیاید.

میوه‌های اسلایس شده یا سبزی‌های پاک‌شده در سینی‌ها قرار می‌گیرد.این سینی‌ها بر روی قفسه‌های کابین قرار می‌گیرد. قفسه‌ها قابلیت ورود و خروج از کابین دستگاه رادارند.درب کابین دستگاه بسته‌شده و عملیات رطوبت‌گیری آغاز می‌شود.

دمای داخل کابین توسط یک سنسور بسیار حساس کنترل‌شده و از نوسانات حرارتی کابین جلوگیری می‌کند.این قابلیت امکان کنترل زمان رطوبت‌گیری را فراهم کرده و از طرفی از سوختن و آسیب به بدنه میوه و سبزی جلوگیری می‌کند.این کابین مجهز به یک دریچه است که به‌صورت خودکار رطوبت اضافی داخل دستگاه را خارج می‌کند.

برای کسب اطلاع از قیمت محصول و توضیحات تکمیلی ،به فروشگاه بهفر ماشین مراجعه کرده و یا با بخش پشتیبانی و مشاوره آنلاین ما تماس بگیرید.

دستگاه خشک کن تک کابین

مشاهده صفحه محصول

شماره تماس و مشاوره رایگان

026-34725221

09125883469

09360038633

تماس از طریق تلگرام
تماس از طریق واتس اپ

2-دستگاه خشک‌کن دو کابین:

نمونه دو کابین این مجموع همانند نمونه تک کابین عمل می‌کند.این دستگاه ظرفیت بیشتری به نسبت نمونه تک کابین داشته و مناسب تولیدکنندگان با ظرفیت تولید متوسط است.دستگاه خشک‌کن میوه و سبزی بهفر ماشین قابلیت راه‌اندازی با برق تک فاز را دارد.ازاین‌رو در مکان‌های غیر صنعتی هم قابل‌راه‌اندازی است.

آلودی صوتی نمونه‌های کابینی بسیار پایین بوده و نمونه المنتی ،آلودگی صوت کمتری هم به نسب نمونه‌های مشعل‌دار دارد.برای کسب اطلاع از قیمت محصول و توضیحات تکمیلی به فروشگاه بهفر ماشین مراجعه کرده و یا با بخش پشتیبانی و مشاوره آنلاین ما تماس بگیرید.

دستگاه خشک کن دو کابین

مشاهده صفحه محصول

شماره تماس و مشاوره رایگان

026-34725221

09125883469

09360038633

تماس از طریق تلگرام
تماس از طریق واتس اپ

3-دستگاه خشک‌کن تونلی:

نمونه دستگاه خشک‌کن میوه تونلی تنها برای کارخانه جات بزرگ و تولیدکنندگان با تناژ بالا طراحی و تولید می‌شود.این دستگاه به شکل تونل بوده و در دو مدل واگنی و نواری تولید می‌شود.در ادامه تفاوت این دو مدل را توضیح خواهیم دارد.خشک‌کن تونلی همانند نمونه‌ی کابینی از نیروی حرارتی و برق تک فاز یا 3 فاز استفاده می‌کند.

تفاوت عمده این دستگاه از در شکل ظاهری و روش رطوبت‌گیری است.در نمونه کابینی،محصول در جای خود ثابت است. اما در نمونه تونلی محصول در امتداد کابین و به‌آرامی حرکت کرده و خشک می‌شود.روش کار این دستگاه به‌صورت کانتینیوز بوده و همین قابلیت ظرفیت تولید میوه و سبزی خشک‌شده را به میزان چشم‌گیری افزایش می‌دهد.

این دستگاه مجهز به چندین فن در داخل و خارج تونل است .فن‌های سانتریفیوژ خارجی حرارت را به داخل تونل منتقل کرده و فن‌های داخل تونل،این حرارت را به‌صورت کاملاً یکدست پخش می‌کنند.برای کسب اصلاح از قیمت محصول و توضیحات تکمیلی به فروشگاه بهفر ماشین مراجعه کرده و یا با بخش پشتیبانی و مشاوره آنلاین ما تماس بگیرید.

انواع خشک‌کن میوه و سبزی تونلی:

1-خشک‌کن واگنی:

در این مدل واگن‌های قفس ای میوه و سبزی بر روی ریل داخل دستگاه به حرکت درآمده و به‌آرامی خشک می‌شوند.

2-خش کن نواری:

در این نمونه خشک‌کن میوه و سبزی تونلی ،از نوار به‌جای واگن استفاده می‌شود.محصول بر روی این نوارها ریخته می‌شود.نوارهای دستگاه به چرخش درمیایند. میوه یا سبزی در امتداد تونل به حرکت درآمده و رطوبت‌گیری می‌شود.
برای کسب اطلاعات کامل از تفاوت دستگاه خشک‌کن میوه و سبزی تونلی نواری یا واگنی ،با پشتیبانی ما تماس بگیرید.

دستگاه خشک کن تونلی

مشاهده صفحه محصول

شماره تماس و مشاوره رایگان

026-34725221

09125883469

09360038633

تماس از طریق تلگرام
تماس از طریق واتس اپ

چرا بهفر ماشین کرج؟

1-مشاوره رایگان قبل از خرید

قبل از خرید به‌صورت حضوری یا تلفنی کلیه راهنمایی‌ها برای بهترین انتخاب به مشتریان عزیز ارائه می‌شود.

مشاوره رایگان قبل از خرید

2-ساخت دستگاه

در مراحل ساخت متخصصان ما به‌صورت مستمر با مشتریان عزیز در تعامل بوده و بسته به نیاز مشتری دستگاه موردنظر را کاملاً سفارشی‌سازی می‌کنند.

3-آزمودن کیفیت

قبل از تحویل کلیه ماشین‌آلات آزمایش‌شده و تست کیفیت می‌شود.

آزمون کیفیت

4-تحویل با نظارت مشتری

در انتهای کار ماشین‌آلات بااحتیاط، همراه با نظارت خریدار بارگیری شده و برای تحویل به محل موردنظر فرستاده می‌شود.

تحویل با نظارت مشتری

4-نصب و راه‌اندازی خط تولید

گروه فنی بهفر ماشین به محل موردنظر اعزام‌شده و با دقت دستگاه یا خط تولید را مونتاژ و راه‌اندازی می‌کنند.

نصب و راه اندازی خط تولید

5-خدمات پس از فروش

بهفر ماشین اطلس البرز 18 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش واقعی را به مشتریان عزیز ارائه می‌دهد.

خدمات پس از فروش

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]