مشاوره رایگان

026-34725221

09125883469

09360038633

دریافت کاتالوگ

کاتالوگ

این سؤال که کدام سبزی خردکن بهتر است یا سبزی خرد کن خوب چی بخرم؟ نمی‌تواند جواب دقیقی داشته باشد. به‌جز کیفیت در خرد کردن سبزی، میزان حجم دریافتی سبزی هم در انتخاب یک سبزی خردکن مآثر است. سبزی خردکن در دو نمونه صنعتی و خانگی طراحی و تولید می‌شود. آیا شما به دنبال سبزی خردکن صنعتی هستید یا یک سبزی خردکن خانگی هم کار شما راه میندازد؟

در این مطلب در پایگاه دانش بهفر ماشین البرز به این سؤال که کدام سبزی خردکن بهتر است، به‌صورت کاملاً تخصصی پاسخ‌خواهیم داد. همچنین انواع دستگاه سبزی خردکن صنعتی و خانگی را با توضیحات کامل و قیمت خرید معرفی خواهیم کرد…

کدام سبزی خردکن بهتر است (صنعتی یا خانگی)

اگر صاحب یک مغازه سبزی فروشی یا یک کارگاه یا کارخانه خط تولید سبزی سرخ یا خردشده هستید بهترین گزینه استفاده از نمونه صنعتی است. اما در سطح خانگی بهترین گزینه استفاده از سبزی خردکن‌های سطلی (خانگی) است.

سبزی خردکن سطلی (خانگی):

این نمونه سبزی خردکن‌ها دقیقاً شبیه به یک سطل اما از نوع فلزی (استیل) هستند. انتهای بدنه مجهز به یک موتور و چند تیغه بسیار تیز است که سبزی را به‌راحتی خرد می‌کند. سبزی خردشده و توسط یک پارو کوچک چوبی (کفگیر) جمع‌آوری می‌شود.

از این نمونه سبزی خردکن‌ها می‌توان در مغازه‌های سبزی فروشی هم استفاده کرد. البته سبزی خردکن سطلی با خود خطراتی را هم به همراه دارد. در زمان گردش تیغه به‌هیچ‌عنوان نباید سبزی را زیرورو کرد. حتی با پارویی دستگاه. تیغه‌های دستگاه سبزی خردکن بسیار تیز بوده و امکان دارد که به انگشتان دست اپراتور آسیب جدی برساند.

این تیغه‌ها در زمان توقف کامل هم بسیار خطرناک هستند. پس در زمان جمع‌آوری سبزی خردشده نیاز به‌دقت بسیار زیاد است. در هر بار باید سبزی خردشده را جمع‌آوری کرده و دوباره سبزی تازه را اضافه کنیم. این نمونه خشک‌کن سطلی سرعت‌پایین و زحمت بالایی دارند. این نمونه سبزی خردکن‌ها بیشتر در سطح خانکی استفاده می‌شوند.

سبزی خرد کن سطلی از داخل-مقاله کدام سبزی خرد کن بهتر است

حال این سوال پیش میاید که کدام مارک سبزی خرد کن خانگی بهتر است؟

بهترین مارک سبزی خرد کن سطلی برند سبزیران و آکا الکتریک هستند.

مشاهده سبزی خردکن‌های  سبزیران

مشاهده صفحه محصول

مشاهده سبزی خردکن‌های  آکا الکتریک

مشاهده صفحه محصول

 سبزی خردکن صنعتی :

این نمونه سبزی خرد کن در خط تولید سبزی سرخ یا تازه کاربرد دارد.سبزی خردکن‌های صنعتی در دو مدل طراحی و تولید می‌شوند…

1-سبزی خردکن صنعتی تونلی:

سبزی خردکن تونلی اولین نمونه‌های سبزی خردکن صنعتی بود که وارد بازار شد. این نمونه سبزی خردکن هنوز تولیدشده و به فروش می‌رسد. اما نمونه تونلی یک نقص بسیار بزرگ دارد. این نمونه دستگاه، سبزی را به‌درستی خرد نکرده و به‌اصطلاح سبزی را آب میندازد. درنتیجه در فرایند سرخ کردن سبزی هم، کیفیت به میزان زیادی پایین میاید.

پس توصیه می‌شود به‌هیچ‌عنوان به سمت‌وسوی خرید این نمونه سبزی خردکن نرفته و تا انتهای مقاله ما را دنبال کنید.

دستگاه سبزی خرد کن بشقابی -عکس مقاله کدام دستگاه سبزی خرد کن بهتر است

2-سبزی خردکن صنعتی بشقابی:

این نمونه سبزی خردکن‌ها کاربری ساده‌ای داشته و امنیت بالایی هم دارند. سبزی خردکن صنعتی مجهز به محافظ بوده و به‌هیچ‌عنوان آسیبی به دست اپراتور نمی‌رسانند. دستگاه سبزی خردکن صنعتی سرعت بسیار بالاتر و قدرت بسیار بیشتری هم به نسبت نمونه سطلی خانگی و حتی سبزی خردکن تونلی دارد.

این نمونه پیشرفته‌ترین نوع و بهترین سبزی خردکن صنعتی بازار بوده و به‌هیچ‌عنوان سبزی را له نکرده و آب نمی‌اندازد. دهانه بشقاب سبزی خردکن بشقابی در سه سایز 70،60 و 90 است که نمونه‌های با دهنه 60 و 70 مناسب کارگاه‌های کوچک و مغازه‌های سبزی خردکنی و نمونه 90 مناسب برای مکان‌های صنعتی است.

کلام آخر:

پس به‌درستی به جواب سؤال کدام سبزی خردکن بهتر است رسیدیم. اگر قصد تولید سبزی خردشده در سطح خانگی یا حتی یک مغازه کوچک داشته و قصد صرف هزینه بالایی هم ندارید، می‌توانید به سراغ سبزی خردکن‌های سطلی بروید. این نمونه قیمت مناسبی دارد. اما زحمت بیشتری داشته و خطراتی را هم با خود به همراه دارد.

در نمونه صنعتی هم بهترین گزینه استفاده از دستگاه سبزی خردکن بشقابی است که سرعت، قدرت و انعطاف‌پذیری بالایی داشته و از امنیت بالایی هم برخوردار است.

سبزی خرد کن بشقابی 

مشاهده صفحه محصول

شماره تماس و مشاوره رایگان

026-34725221

09125883469

09360038633

تماس از طریق تلگرام
تماس از طریق واتس اپ

چرا بهفر ماشین کرج؟

1-مشاوره رایگان قبل از خرید

قبل از خرید به‌صورت حضوری یا تلفنی کلیه راهنمایی‌ها برای بهترین انتخاب به مشتریان عزیز ارائه می‌شود.

مشاوره رایگان قبل از خرید

2-ساخت دستگاه

در مراحل ساخت متخصصان ما به‌صورت مستمر با مشتریان عزیز در تعامل بوده و بسته به نیاز مشتری دستگاه موردنظر را کاملاً سفارشی‌سازی می‌کنند.

3-آزمودن کیفیت

قبل از تحویل کلیه ماشین‌آلات آزمایش‌شده و تست کیفیت می‌شود.

آزمون کیفیت

4-تحویل با نظارت مشتری

در انتهای کار ماشین‌آلات بااحتیاط، همراه با نظارت خریدار بارگیری شده و برای تحویل به محل موردنظر فرستاده می‌شود.

تحویل با نظارت مشتری

4-نصب و راه‌اندازی خط تولید

گروه فنی بهفر ماشین به محل موردنظر اعزام‌شده و با دقت دستگاه یا خط تولید را مونتاژ و راه‌اندازی می‌کنند.

نصب و راه اندازی خط تولید

5-خدمات پس از فروش

بهفر ماشین اطلس البرز 18 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش واقعی را به مشتریان عزیز ارائه می‌دهد.

خدمات پس از فروش

دانلود pdf مطلب

دانلود پی دی اف صفحه

دانلود کاتالوگ بهفر ماشین

دانلود کاتالوگ
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]