دستگاه بسته بندی زغال خودسوز

دستگاه بسته بندی زغال خودسوز

دستگاه بسته بندی زغال خودسوز یکی از ماشین‌آلات تولید مجموعه بهفر ماشین است که در مدل‌ها و ظرفیت‌های مختلف طراحی و تولید می‌شود. زغال خودسوز یکی از نمونه زغال‌های باکیفیت و دوام سوخت بالا است.

در این نوع زغال نیازی به باد زدن مداوم وجود نداشته و با یک آتش کوچک، برای مدت زیاد و بدون نظارت خواهد سوخت. ازاین‌رو طرفداران زیادی هم دارد. زغال خودسوز بسته‌بندی‌شده یکی از بازارهای پرسود برای تولیدکنندگان انواع زغال بسته‌بندی است.

ازاین‌رو استفاده از دستگاه بسته‌بندی زغال خودسوز خودکار سوددهی بالا و توجیه اقتصادی خوبی دارد. در این مطلب در سایت بهفر ماشین البرز انواع دستگاه بسته‌بندی زغال خودسوز را با توضیحات کامل همراه با شماره‌های استعلام قیمت به شما معرفی خواهیم کرد…

عکس1 مقاله دستگاه بسته بندی زغال خود سوز

انواع دستگاه بسته بندی زغال خودسوز

1-دستگاه بسته بندی زغال خودسوز 2 توزین

ساخت دستگاه بسته بندی زغال خودسوز دو توزین از نوع تمام‌اتومات بوده و در دو مدل پنوماتیک و مکانیک طراحی و تولید می‌شود .نمونه پنوماتیک با بدنه یک‌تکه و منبع برقی تک فاز گزینه بسیار خوبی برای مکان‌های غیر صنعتی و کار آفرینان  محسوب می‌شود.

نمونه مکانیکی حجم و ارتفاع بیشتری دارد.از این رو بهترین گزینه برای بسته بندی محصولات با حجم بالا همانند زغال خود سوز است. دستگاه زغال خود سوز مکانیک مخصوص سوله‌های صنعتی با ارتفاع سقف بالا طراحی و تولیدشده است.

دستگاه بسته‌بندی زغال دو توزین کمترین ظرفیت تولید را در میان ماشین‌آلات توزین دار این مجموعه داشته و مناسب مشاغل کوچک و کارگاهی است.

برای کسب اطلاعات بیشتر و استعلام قیمت با شماره‌های مشاوره خرید  مجموعه بهفر ماشین تماس بگیرید.

2- دستگاه بسته بندی زغال خودسوز  4 توزین:

دستگاه بسته بندی زغال خودسوز 4 توزین پرطرفدارترین نمونه در میان تولید کنندگان زغال بسته بندی شده است. این دستگاه با 4 کاپه و ظرفیت متوسطی که دارد، برای مشاغل کوچک رو به پیشرفت گزینه خوبی محسوب میشود. نحوه کارکرد دستگاه و فناوری آن تفاوتی با نمونه 2 توزین ندارد.تنها تفاوت در تعداد بیشتر توزین ها و  سرعت بسته بندی است.

 برای کسب اطلاعات بیشتر و استعلام قیمت به روز با شماره‌های پشتیبانی و مشاوره خرید مجموعه بهفر ماشین تماس بگیرید.

3- دستگاه بسته بندی زغال خودسوز 6 توزین:

دستگاه بسته بندی زغال خودسوز شش توزین با ظرفیت تولید بیشتر به نسبت ماشین آلات 2 و چهار توزین، گزینه خوبی برای کارخانه جات بزرگ تولیدکننده انوع زغال بسته بندی شده  محسوب می‌شود. مجموعه بهفر ماشین البرز نمونه 6 توزین را برای اولین بار در ایران طراحی و تولید کرده است.این ماشین آلات در نمونه تمام اتوماتیک طراحی شده و نیازی به اپراتور ندارد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد دستگاه بسته بندی زغال خوسوز تمام اتوماتیک با شماره‌های پشتیبانی و مشاوره خرید مجموعه بهفر ماشین از ساعت 8 صبح تا 7 بعد از ظهر تماس بگیرید.

4-دستگاه بسته بندی زغال خودسوز 12 توزین:

دستگاه بسته بندی زغال خودسوز 12 توزین موازی برای اولین بار توسط متخصصان شرکت بهفر ماشین طراحی و تولید شده است.این دستگاه با ظرفیت تولید و انعطاف‌پذیری بالا،بهترین گزینه برای کارخانه جات بزرگ تولید کننده زغال محسوب میشود.

این دستگاه قابلیت وزن‌کشی تا 4 کیلوگرم را داشته و می‌تواند دو محصول متفاوت را به‌صورت هم‌زمان بسته‌بندی کند.ظرفیت وزن کشی نمونه 12 توزین  تقریبا دو برابر نمونه های 2،4 و 6 توزین مجموعه است.

از خصوصیت‌های منحصر به فرد این دستگاه قدرتمند می‌توان به دو هوش مصنوعی و دو تابلو برق کاملا مجزا اشاره کرد. این قابلیت باوجود ایجاد نقص فنی در یکی از تابلو برق ها، از توقف کامل در فرایند تولید جلوگیری میکند.

به زبان ساده تر این دستگاه میتواند با 50 درصد توان خود فرایند بسته بندی زغال را ادامه دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر و استعلام قیمت با شماره‌های پشتیبانی و مشاوره خرید مجموعه بهفر ماشین تماس بگیرید.

قیمت دستگاه بسته بندی زغال خودسوز

با توجه به نوسانات بازار، بهترین گزینه برای کسب اطلاع دقیق از هزینه‌ها و قیمت ماشین‌آلات، استعلام قیمت به‌صورت تلفنی است. برای دریافت آخرین قیمت خرید دستگاه بسته بندی زغال خودسوز با شماره‌های مشاوره خرید ما تماس بگیرید.

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا
تماس باما