دستگاه بسته‌ بندی زغال

دستگاه بسته بندی زغال-عکس سر صفحه

دستگاه بسته‌بندی زغال یکی از ماشین آلات تولیدی مجموعه بهفر ماشین البرز است که در ظرفیتهای مختلف سفارشی سازی و تولید میشود .زغال از دیرباز به‌عنوان سوخت مورداستفاده قرارگرفته است. اما امروزه زغال ما را بیشتر به یاد قلیان و منقل‌های کبابی میندازد. انواع زغال (لیمو، گلابی، کبابی، جکسون..) در بازار به فروش می‌رسد که هرکدام کاربرد مخصوص به خود را دارد.

این زغال‌ها دربسته بندی‌های مجزا به فروش می‌رسند.تفاوت قیمت زغال بسته‌بندی با زغال باز چندین برابر است. این یعنی تنها با یک دستگاه بسته‌بندی زغال ، سودی چند برابری نصیب تولیدکننده خواهد شد.این دستگاه به عنوان دستگاه بسته بندی مواد غذایی گرانولی هم مورد استفاده قرار میگیرد.

دستگاه بسته بندی زغال کبابی یکی از ماشین‌آلات بسیار مفید است که با سرعت‌بالا انواع زغال را دربسته بندی‌های زیبا و با وزن و حجم‌های مختلف بسته‌بندی می‌کند .در ادامه انواع دستگاه بسته‌بندی زغال کبابی ،دستگاه بسته‌بندی زغال چینی ،دستگاه بسته‌بندی زغال فشرده ، … را همراه با توضیحات کامل و شماره های مشاوره خرید معرفی خواهیم کرد…

انواع دستگاه بسته‌ بندی زغال:

1-دستگاه اتوماتیک بسته بندی زغال:

این ماشین‌آلات تمام‌اتومات بوده و انواع زغال را دربسته بندی‌های سلفونی بالشتی، OPP…بسته‌بندی می‌کنند. این ماشین‌آلات به‌هیچ‌عنوان نیاز به اپراتور نداشته و سرعت بالایی هم دارند. سرعت بسته‌بندی این مدل ماشین‌آلات بسته به توزین‌های دستگاه (کاپه‌های دستگاه) مشخص می‌شود که دو کاپه در نمونه 2 توزین،4 کاپه در نمونه چهار توزین و شش کاپه در نمونه شش توزین به کار رفته است.

هر چه تعداد توزین‌های دستگاه بیشتر باشد، سرعت بسته‌بندی افزایش پیدا می‌کند. این دستگاه با برق تک فاز و سه فاز کار می‌کند. درنتیجه نیاز ما به مکان‌های صنعتی را از بین می‌برد. به زبان ساده‌تر دستگاه بسته‌بندی زغال شرکت بهفر ماشین در یک انباری ساده و با برق تک فاز هم قابل‌راه‌اندازی است.

برای دریافت استعلام قیمت انواع دستگاه بسته‌بندی زغال با شماره های مشاوره خرید در ساعات اداری تماس بگیرید.

ویدیو دستگاه بسته‌بندی زغال

2-دستگاه کیسه و کارتن پر کن زغال:

این مدل ماشین‌آلات مخصوص پر کردن کیسه و کارتن بوده و مناسب برای بسته‌بندی‌های وزن بالا هستند. سرعت این نمونه ماشین‌آلات هم همانند نمونه‌های اتوماتیک بر اساس توزین هر دستگاه مشخص می‌شود. البته ماشین‌آلات پر کن تک توزین نیمه اتوماتیک بوده و نیاز به یک اپراتور دارند.

در نمونه دو توزین می‌توان بسته به نیاز مشتری دستگاه را تمام‌اتومات یا نیمه اتوماتیک طراحی کرد. در نمونه چهار توزین که بیشترین سرعت را در ماشین‌آلات پر کن شرکت بهفر ماشین دارد، تنها در نمونه تمام اتوماتیک تولید می‌شود .برای دریافت استعلام قیمت انواع دستگاه بسته‌بندی زغال با شماره های مشاوره خرید در ساعات اداری تماس بگیرید.دستگاهکیسه پر کن تک توزین

دستگاه بسته‌ بندی زغال قیمت

برای کسب اطلاع از قیمت دستگاه بسته‌بندی زغال قالبی با شماره های مشاوره خرید در ساعات اداری تماس بگیرید.

 

انواع زغال:

به‌طورکلی زغال‌ها به سه دسته زغال چوب یا سنتی، زغال فشرده یا چینی و یا زغال قالب‌گیری شده تقسیم می‌شوند.

زغال فشرده:

این زغال که به زغال چینی هم مشهور است، فشرده‌شده خاک‌اره، پوست گردو و پودر زغال است. این نوع زغال دوام به نسبت بالایی داشته و پرتی ندارد.

دستگاه بسته بندی زغال فشرده
 

زغال قالبی (مستطیل، مربع، دایره):

این نمونه زغال ترکیبی از پودر زغال، نشاسته یا نوعی صمغ و آب است که در داخل قالب با اشکال مختلف (مربع، مستطیل، لوزی، دایره…) ریخته می‌شود. زغال خمیری توسط دستگاه خشک‌کن رطوبت‌گیری شده و به شمش تبدیل می‌شود.

دستگاه بسته بندی زغال قالبی
 

زغال لیمو (قلیانی):

این زغال در دسته‌بندی زغال طبیعی بوده و مخصوص قلیان است. این زغال جرقه نمی‌زند و به‌آرامی هم می‌سوزد. بدنه زغال لیمو حساس بوده و به‌راحتی خرد می‌شود.
زغال کبابی:

این نوع زغال از دسته‌بندی زغال‌های سنتی است. تکه‌های زغال کبابی باید درشت بوده دانه‌های کوچک و خاک کمی داشته باشد. زغال کباب اغلب از چوب درخت گلابی بوده و به جرقه زدن مشهور است. این جرقه‌ها مانع از خاموش شدن زغال می‌شود که در کباب کردن بسیار اهمیت دارد.

دستگاه بسته بندی زغال لیمو
 

زغال فشرده پسته:

این نوع زغال دقیقاً همانند زغال فشرده است. تنها تفاوت استفاده از پوست پسته به‌جای پوست گردو است.

دستگاه بسته بندی زغال فشرده پسته
 

زغال سکه‌ای (زغال کافه‌ای):

این زغال از چوب درختان مرکبات تهیه‌شده و بیشتر در کافه‌ها و قلیان سراها مورداستفاده قرار می‌گیرد.

دستگاه بسته بندی زغال سکه ای
 

زغال بامبو:

این زغال یکی از مرغوب‌ترین نمونه‌های زغال بازار است که به‌راحتی سوخته شده و خاکستر هم ندارد. این زغال بدون دود، گاز و بو است.

دستگاه بسه بندی زغال بامبو
 

زغال نارگیل (جکسون):

دستتگاه بسته بندی زغال نارگیل
 

این زغال مناسب برای قلیان بوده و طعم دود قلیان را تغییر نمی‌دهد. این زغال از پوسته درخت نارگیل تهیه‌شده و به شکل قالب‌های مربع به فروش می‌رسد. زغال نارگیل طول عمر بالایی داشته و دود نمی‌کند.

 

دستگاه بسته‌ بندی زغال قیمت:

برای کسب اطلاع از قیمت دستگاه بسته‌بندی زغال فشرده ،کبابی،قالبی،….با بخش پشتیبانی مشاوره آنلاین شرکت بهفر ماشین تماس گرفته یا به فروشگاه این شرکت مراجعه کنید.

 

سؤالات متداول:

1-این دستگاه چه نوع زغالی را بسته‌بندی می‌کند؟

این دستگاه انواع زغال کبابی، قالبی، سکه‌ای و… را به‌راحتی بسته‌بندی می‌کند.

2-آیا ماشین‌آلات بسته‌بندی زغال خدمات پس از فروش دارند؟

بله. بهفر ماشین البرز 18 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش واقعی را به مشتریان عزیز ارائه می‌دهد.

مشاوره رایگان قبل از خرید

قبل از خرید به‌صورت حضوری یا تلفنی کلیه راهنمایی‌ها برای بهترین انتخاب به مشتریان عزیز ارائه می‌شود.

ساخت دستگاه

در مراحل ساخت متخصصان ما به‌صورت مستمر با مشتریان عزیز در تعامل بوده و بسته به نیاز مشتری دستگاه موردنظر را کاملاً سفارشی‌سازی می‌کنند.

آزمودن کیفیت

قبل از تحویل کلیه ماشین‌آلات آزمایش‌شده و تست کیفیت می‌شود.

تحویل با نظارت مشتری

در انتهای کار ماشین‌آلات بااحتیاط، همراه با نظارت خریدار بارگیری شده و برای تحویل به محل موردنظر فرستاده می‌شود.

نصب و راه‌اندازی خط تولید

گروه فنی بهفر ماشین به محل موردنظر اعزام‌شده و با دقت دستگاه یا خط تولید را مونتاژ و راه‌اندازی می‌کنند.

خدمات پس از فروش

بهفر ماشین اطلس البرز ۱۸ ماه گارانتی و ۱۰ سال خدمات پس از فروش واقعی را به مشتریان عزیز ارائه می‌دهد.

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا
تماس باما