مشاوره رایگان

026-34725221

09125883469

09360038633

دریافت کاتالوگ

کاتالوگ

رطوبت‌گیری مصنوعی گیاهان دارویی بسیار حساس بوده و نیاز به‌دقت بالایی دارد. استفاده از دستگاه خشک‌کن گیاه دارویی نامرغوب می‌تواند کاملاً نتیجه عکس داشته و خواص گیاه مرود نظر را از بین ببرد. گیاه دارویی باید با بیشترین دقت در کنترل دما و زمان رطوبت گیری شود.

در بازار ماشین‌آلات خشک‌کن با فناوری‌های مختلف رطوبت‌گیری به فروش می‌رسند. اما از هیچ‌کدام نمی‌توان برای خشک‌کردن گیاهان دارویی استفاده کرد. تنها گزینه استفاده از دستگاه خشک‌کن حرارتی است. اما چرا دستگاه خشک‌کن حرارتی؟

در این دستگاه از حرارت غیرمستقیم و ملایم برای خشک‌کردن محصول استفاده می‌شود. درنتیجه خواص گیاه دارویی کاملاً حفظ می‌شود. در این مطلب انواع دستگاه خشک‌کن حرارتی داروهای گیاهی را همراه با توضیحات و قیمت به شما معرفی خواهیم کرد…

مهم‌ترین مزیت خشک‌کن حرارتی افزایش سرعت در فرایند رطوبت‌گیری است.

انواع دستگاه خشک‌کن گیاه دارویی:

1-دستگاه خشک‌کن تک کابین:

این دستگاه مجهز به یک کابین ایزوله شده با پشم سنگ است. گیاه دارویی در قفسه‌های مجهز به چندین سینی فلزی قرارگرفته و توسط نیروی گرمایشی حاصل از مشعل یا المنت رطوبت‌گیری می‌شود. فن دستگاه هوای گرم را در داخل کابین به گردش درآورده و سرعت رطوبت‌گیری را افزایش می‌دهد.

گردش هوا محصول را کاملاً یکدست رطوبت‌گیری می‌کند. خشک‌کن‌ گیاه دارویی کابینی مجهز به سنسور کنترل دما است. این سنسور با حساسیت بسیار بالا (دقتی کمتر از 1 درجه سانتی‌گراد) دمای داخل کابین را کنترل می‌کند.

به‌محض افزایش و یا کاهش دمای داخل کابین این حسگر فرمان خاموش یا روشن شدن منبع تولید گرما را به تابلو برق می‌دهد. این دستگاه بسته به نیاز مشتری با منبع تغذیه برق تک فاز و یا 3 فاز ساخته می‌شود. این قابلیت خشک‌کن را بسیار انعطاف‌پذیر کرده و امکان استفاده در مکان‌های غیر صنعتی را هم فراهم می‌کند.

این نمونه خشک کن به راحتی قابل استفاده در مغازه ،انباری یا حیاط منزل است.

برای مشاهده توضیحات کامل و قیمت به صفحه محصول در زیر همین مطلب مراجعه کنید.

دستگاه خشک کن تک کابین

مشاهده صفحه محصول

شماره تماس و مشاوره رایگان

026-34725221

09125883469

09360038633

تماس از طریق تلگرام
تماس از طریق واتس اپ

2-دستگاه خشک‌کن گیاه دارویی دو کابین:

ظرفیت تولید نمونه دستگاه خشک‌کن گیاه دارویی دو کابین بیشتر از نمونه تک کابین است. اما ازنظر فنّاوری و روش رطوبت‌گیری هیچ تفاوتی با نمونه دو کابین ندارد. این خشک‌کن مناسب برای تولیدکنندگان داروی گیاهی با حجم متوسط و پایین است.

ماشین‌آلات خشک‌کن کابینی این مجموعه فضای زیادی را اشغال نکرده و بهترین انتخاب برای مشاغل خانگی محسوب می‌شوند. برای مشاهده توضیحات کامل و قیمت به صفحه محصول در زیر همین مطلب مراجعه کنید.

دستگاه خشک کن دو کابین

مشاهده صفحه محصول

شماره تماس و مشاوره رایگان

026-34725221

09125883469

09360038633

تماس از طریق تلگرام
تماس از طریق واتس اپ

3-دستگاه خشک‌کن تونلی:

این دستگاه برای تولیدکنندگان بزرگ داروهای گیاهی طراحی و تولیدشده است. ظرفیت تولید این دستگاه بسیار بالا است. شکل تونلی این دستگاه شرایط رطوبت‌گیری محصول را در ظرفیت بالا فراهم می‌کند.

خشک‌کن تونلی در دو مدل طراحی و تولید می‌شود…

دستگاه خشک‌کن گیاه دارویی تونلی کابینی:

این نمونه مجهز به ریل و کشنده در داخل تونل دستگاه است. بر روی این ریل‌ها واگن‌هایی که مجهز به چندین طبقه سینی هستند قرار می‌گیرد. محصول بر روی این سینی‌ها قرارگرفته و واگن‌ها در راستای تونل به‌آرامی حرکت می‌کنند.

حرارت ایجادشده از کوره توسط فن سیرکوله به داخل تونل منتقل می‌شود. این واگن‌ها به‌آرامی و توسط یک کشنده در داخل دستگاه به حرکت درمیایند. زمان و حرارت به شکلی تنظیم می‌شود که محصول ما در انتهای تونل کاملاً رطوبت‌گیری شده باشد. برای مشاهده توضیحات کامل و قیمت به صفحه محصول در زیر همین مطلب مراجعه کنید.

دستگاه خشک‌کن تونلی نواری:

داخل تونل دستگاه از نوارهای در گردش چندلایه استفاده‌شده است. محصول بر روی نوار بالایی ریخته شده و به آرمی به روی نوارهای در گردش پایینی ریخته می‌شود. این مدل خشک‌کن بهترین گزینه برای رطوبت‌گیری گیاهان دارویی است. برای مشاهده توضیحات کامل و قیمت به صفحه محصول در زیر همین مطلب مراجعه کنید.

دستگاه خشک کن تونلی

مشاهده صفحه محصول

شماره تماس و مشاوره رایگان

026-34725221

09125883469

09360038633

تماس از طریق تلگرام
تماس از طریق واتس اپ

قیمت دستگاه خشک کن گیاهان دارویی

برای مشاهده قیمت و خرید دستگاه خشک‌کن گیاهان دارویی می‌توانید با بخش پشتیبانی و مشاور آنلاین شرکت تماس گرفته یا به فروشگاه بهفر ماشین البرز مراجعه کنید.

فروشگاه بهفر ماشین

شماره تماس و مشاوره رایگان

026-34725221

09125883469

09360038633

تماس از طریق تلگرام
تماس از طریق واتس اپ

چرا بهفر ماشین کرج؟

1-مشاوره رایگان قبل از خرید

قبل از خرید به‌صورت حضوری یا تلفنی کلیه راهنمایی‌ها برای بهترین انتخاب به مشتریان عزیز ارائه می‌شود.

مشاوره رایگان قبل از خرید

2-ساخت دستگاه

در مراحل ساخت متخصصان ما به‌صورت مستمر با مشتریان عزیز در تعامل بوده و بسته به نیاز مشتری دستگاه موردنظر را کاملاً سفارشی‌سازی می‌کنند.

3-آزمودن کیفیت

قبل از تحویل کلیه ماشین‌آلات آزمایش‌شده و تست کیفیت می‌شود.

آزمون کیفیت

4-تحویل با نظارت مشتری

در انتهای کار ماشین‌آلات بااحتیاط، همراه با نظارت خریدار بارگیری شده و برای تحویل به محل موردنظر فرستاده می‌شود.

تحویل با نظارت مشتری

4-نصب و راه‌اندازی خط تولید

گروه فنی بهفر ماشین به محل موردنظر اعزام‌شده و با دقت دستگاه یا خط تولید را مونتاژ و راه‌اندازی می‌کنند.

نصب و راه اندازی خط تولید

5-خدمات پس از فروش

بهفر ماشین اطلس البرز 18 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش واقعی را به مشتریان عزیز ارائه می‌دهد.

خدمات پس از فروش

دانلود pdf مطلب

دانلود پی دی اف صفحه

دانلود کاتالوگ بهفر ماشین

دانلود کاتالوگ
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]