دستگاه پرکن دارچین

دستگاه پرکن دارچین

دستگاه پرکن دارچین یا دستگاه بسته‌بندی قوطی پر کن از انواع دستگاه بسته‌بندی تمام‌اتوماتیک بهفر ماشین البرز است که انواع محصولات غذایی و شیمیایی را در قوطی های فلزی،پلاستیک و یا بطری های شیشه ای بسته بندی میکند.

این دستگاه در دو مدل اتومات و نیمه اتومات طراحی شده و در خط بسته‌بندی آجیل و خشکبار یا خط تولید سبزی خشک‌شده و یا  خط تولید ادویه‌جات هم استفاده می‌شود.

همچنین این ماشین آلات قابلیت پر کردن انواع بسته‌های سلفونی ساندیسی را دارند. در این مطلب در پایگاه دانش بهفر ماشین البرز دستگاه بسته‌بندی مواد غذایی  دستگاه پرکن دارچین را با توضیحات فنی همراه با شماره های مشاوره خرید معرفی خواهیم کرد…

عکس 1 مقاله دستگاه پرکن دارچین

انواع دستگاه پرکن دارچین بهفرماشین البرز

1-دستگاه پرکن دارچین تمام اتوماتیک

این دستگاه قابلیت پر کردن انواع بطری و شیشه محصول را بدون دخالت دست و نیاز به اپراتور دارد .این دستگاه مجهز به یک نوار نقاله کاملا خودکار است که توسط یک سنسور حساس کنترل میشود .بطری محصول در زیر نازل قرار گرفته و میزان مشخصی از  پودر دارچین در داخل آن ریخته میشود.

نوار نقاله شروع به حرکت کرده ظرف محصول را به میز ترافیک و مرحله درب زنی انتقال میدهد .برای کسب اطلاعات دقیقتر با شماره های مشاوره خرید ما تماس بگیرید.

2-دستگاه پرکن دارچین نیمه اتوماتیک

این دستگاه در مراحل بسته بندی نیاز به یک اپراتور دارد .اپراترو ظرف محصول را در زیر نازل دستگاه قرار داده و با فشردن پدال دستگاه ،میزان مشخصی از پودر دارچین را به ظرف محصول منتقل میکند .این دستگاه همچنین قابلیت بسته بندی پاکتهای ساندیسی را دارد .برای کسب اطلاعات دقیقتر با شماره های مشاوره خریدما تماس بگیرید.

3-دستگاه پودری سلفونی پرکن پودر دارچین

این دستگاه از نوع تمام اتوماتیک بوده و مخصوص بسته بندی مواد غذایی و شیمیایی پودری است.این دستگاه به راحتی و بدون دخالت دست پودر دارچین را در بسته بندی های سلفونی و پاکتی پک میکند.برای کسب اطلاعات دقیقتر با شماره های مشاوره خریدما تماس بگیرید.

قیمت دستگاه پرکن دارچین

برای کسب اطلاع دقیق از قیمت خرید دستگاه پرکن پودر دارچین می‌توانید با بخش پشتیبانی و مشاوره آنلاین بهفر ماشین تماس بگیرید.

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا
تماس باما