دستگاه خشک‌کن کود شیمیایی

دستگاه خشک‌کن کود شیمیایی

دستگاه خشک‌کن کود شیمیایی یکی از تولیدات مجموعه بهفر ماشین اطلس البرز است که انواع کود صنعتی را با سرعت و کیفیت بالا بسته‌بندی می‌کند. کود شیمیایی عمدتاً از ازت، فسفر و پتاسیم تشکیل‌شده است که در فضای مرطوب به‌سرعت واکنش داده و کیفیت خود را از دست می‌دهد.این ماشین به دستگاه تولید چیپس میوه مشهور است که در خط تولید چیپس میوه هم کابرد دارد.

از طرفی کود شیمیایی خشک‌شده حمل‌ونقل بسیار راحت‌تری داشته و در زمان کودپاشی راحتی عمل  بیشتری هم دارد. پس استفاده از دستگاه خشک‌کن در خط تولید کود شیمیایی کاملاً الزامی است. مجموعه بهفر ماشین به‌عنوان تولیدکننده انواع دستگاه خشک‌کن مواد غذایی و شیمیایی، محصولات خود را با بهترین کیفیت و متناسب با استانداردهای بین‌المللی  طراحی و تولید می‌کند.

عکس مقاله 1 دستگاه خشک کن کود شیمیایی
 

از ماشین آلات خشک کن این مجموعه میتوان به عنوان دستگاه خشک‌کن میوه و سبزی هم استفاده کرد.

انواع دستگاه خشک‌کن کود شیمیایی

1-دستگاه خشک‌کن تک کابین

دستگاه خشک‌کن تک کابین با ظرفیت پایینی که دارد، مناسب خطوط تولید کود شیمیایی کوچک است. این دستگاه تنها به یک کابین مجهز است. داخل این کابین ایزوله یک قفسه مجهز به سینی‌های فلزی است که کود مرطوب در داخل آن ریخته می‌شود.

این دستگاه توسط نیروی حرارتی مشعل (گازی یا گازوئیلی) خود و یک فن دمنده که وظیفه انتقال این گرما را به کابین دارد، کود را با سرعت‌بالا رطوبت‌گیری می‌کند. البته نمونه دیگری از این دستگاه تولید می‌شود که منبع حرارتی آن المنت برقی است که شاید در رطوبت‌گیری کود شیمیایی توجیه اقتصادی نداشته باشد.

بدنه دستگاه بارنگ کوره‌ای نسوز پوشانده شده که در مقابل ضربه هم مقاوم‌تر است. این دستگاه می‌تواند به چرخ مجهز شده و قابلیت سفارشی‌سازی برای کار با برق تک فاز و یا 3 فاز را هم دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره‌های پشتیبانی و مشاوره رایگان ما از ساعت 8 صبح تا 7 بعدازظهر تماس بگیرید.

دستگاه خشک‌کن کود شیمایی بهفر ماشین قابلیت راه اندازی در مکانهای غیر صنعتی رادارند.

2-دستگاه خشک‌کن دو کابین

این دستگاه با ظرفیت بیشتر از نمونه تک کابین مناسب تولیدکنندگان کود شیمیایی با ظرفیت تولید متوسط است.دستگاه‌های خشک‌کن کابینی بهفر ماشین اطلس البرز مجهز به سنسور کنترل دما بوده که میزان حرارت داخل کابین را با دقت بسیار بالا کنترل می‌کند.

این قابلیت بهترین کیفیت را در تولید کود شیمیایی خواهد داد.میزان رطوبت‌گیری کود شیمیایی و زمان رطوبت‌گیری برای یک‌بار و به‌صورت تجربی مشخص خواهد شد.دستگاه خشک‌کن کود شیمیایی کابینی مجهز به یک دریچه خروجی حرارت و رطوبت است.

این دریچه می‌تواند به شکل دستی یا تمام‌اتوماتیک و بسته به خواست مشتری طراحی شود.برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره‌های پشتیبانی و مشاوره رایگان ما در ساعات 8 صبح تا 7 بعدازظهر تماس بگیرید.

کلیه دستگاه‌های خشک‌کن کود شیمیایی بهفر ماشین مجهز به حسگر کنترل دما هستند .

3-دستگاه خشک‌کن کود شیمیایی تونلی:

این دستگاه با ظرفیت تولید بسیار بالا مناسب کارخانه جات بزرگ تولیدکننده کود شیمیایی جامد است. شکل این دستگاه همانند یک تونل است که کود مرطوب از یک‌سو واردشده و از سوی دیگر رطوبت‌گیری و خارج می‌شود. این دستگاه می‌تواند به‌صورت پیوسته و بدون وقفه کار کند.

همین قابلیت قدرت تولید این دستگاه را بسیار بیشتر از نمونه‌های کابینی می‌کند. دستگاه خشک‌کن تونلی مجهز به بدنه عایق‌بندی با پشم سنگ، چندین فن سانتریفیوژ و چندین منبع حرارتی است. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره‌های پشتیبانی و مشاوره رایگان ما در ساعات 8 صبح تا 7 بعدازظهر تماس بگیرید.

 

قیمت دستگاه خشک‌کن کود شیمایی

برای کسب اطلاع از آخرین قیمت دستگاه خشک‌کن تونلی یا واگنی  مجموعه بهفر ماشین با شماره های پشتیبانی و مشاوره رایگان از ساعت 8 صبح تا 7 بعد از ظهر تماس بگیرید.

مشاوره رایگان قبل از خرید

قبل از خرید به‌صورت حضوری یا تلفنی کلیه راهنمایی‌ها برای بهترین انتخاب به مشتریان عزیز ارائه می‌شود.

ساخت دستگاه

در مراحل ساخت متخصصان ما به‌صورت مستمر با مشتریان عزیز در تعامل بوده و بسته به نیاز مشتری دستگاه موردنظر را کاملاً سفارشی‌سازی می‌کنند.

آزمودن کیفیت

قبل از تحویل کلیه ماشین‌آلات آزمایش‌شده و تست کیفیت می‌شود.

تحویل با نظارت مشتری

در انتهای کار ماشین‌آلات بااحتیاط، همراه با نظارت خریدار بارگیری شده و برای تحویل به محل موردنظر فرستاده می‌شود.

نصب و راه‌اندازی خط تولید

گروه فنی بهفر ماشین به محل موردنظر اعزام‌شده و با دقت دستگاه یا خط تولید را مونتاژ و راه‌اندازی می‌کنند.

خدمات پس از فروش

بهفر ماشین اطلس البرز ۱۸ ماه گارانتی و ۱۰ سال خدمات پس از فروش واقعی را به مشتریان عزیز ارائه می‌دهد.

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا
تماس باما