دستگاه پرکن توزینی

عکس سر صفحه مقاله پر کن توزینی

پرکن توزینی نوعی دستگاه بسته‌بندی است که برای پر کردن انواع کیسه ها و کارتون‌های وزن بالا مورداستفاده قرار می‌گیرد. مجموعه بهفر ماشین مجموعه‌ای از ماشین‌آلات کیسه‌پرکن را در ظرفیت‌های مختلف طراحی و تولید می‌کند.

پر کن توزینی یا دستگاه بسته‌بندی کیسه‌پرکن در صنایع بسته‌بندی مواد غذایی بسیار پرکاربرد است. ماشین‌آلات کیسه‌پرکن توزینی در دو نمونه نیمه اتوماتیک و تمام‌اتوماتیک طراحی و تولیدشده و قابلیت کار با برق تک فاز و یا 3 فاز را دارد. در این مطلب انواع دستگاه پرکن توزینی این مجموعه را با توضیحات کامل و قیمت خرید به شما معرفی خواهیم کرد…

انواع دستگاه پرکن توزینی

1- دستگاه پرکن توزینی(کیسه‌پرکن تک توزین):

این دستگاه سبک‌ترین نمونه دستگاه پرکن توزینی این مجموعه محسوب شده که قابلیت پر کردن انواع کیسه و کارتن‌های بزرگ مواد غذایی و شیمیایی را دارد. دستگاه کیسه‌پرکن تک توزین تنها در نمونه نیمه اتوماتیک تولید می‌شود.

در فرایند بسته‌بندی این دستگاه احتیاج به اپراتور داشته تا کیسه را در زیر نازل قرار داده و پدال ریزش محصول را بفشارد. این دستگاه ارزان‌ترین نمونه کیسه‌پرکن مجموعه بوده و بهترین گزینه برای کارآفرینان و مشاغل کوچک کارگاهی و خانگی محسوب میشود.

برای کسب اطلاعات در مورد قیمت به‌روز دستگاه پر کن توزینی می‌توانید با شماره‌های پشتیبانی و مشاوره رایگان مجموعه بهفر ماشین تماس بگیرید.

کلیه قطعات در تماس با محصول در دستگاه پر کن توزینی از استیل مرغوب ساخته‌شده است.

2- دستگاه کیسه‌پرکن دو توزین:

دستگاه کیسه‌پرکن دو توزین ظرفیت تولید و سرعت بیشتری به نسبت نمونه تک توزین دارد. این دستگاه مجهز به دو وزن کش بوده و انعطاف‌پذیری بیشتری هم به نسبت نمونه تک توزین دارد. این دستگاه پر کن مجهز به 2 نازل (وزن کش) داشته و در دو نمونه اتوماتیک و نیمه اتوماتیک طراحی و تولید می‌شود.

نمونه نیمه اتوماتیک همانند نمونه تک توزین نیاز به فشردن پدال و نگاه‌داشتن کیسه یا کارتن در زیر نازل را دارد. اما در نمونه تمام‌اتوماتیک در فرایند بسته‌بندی نیازی به نیروی انسانی وجود ندارد.. کسب اطلاعات کامل از طریق شماره‌های پشتیبانی و مشاوره رایگان.

ماشین‌آلات پر کن توزینی بهفر ماشین تطابق کامل با استانداردهای بهداشتی را دارد.

3- دستگاه پر کن توزینی (کیسه‌پرکن چهار توزین):

دستگاه کیسه‌پرکن چهار توزین پرظرفیت‌ترین نمونه ماشین‌آلات پر کن توزینی این مجموعه محسوب می‌شود. این دستگاه مجهز به ۴ وزن کش بوده و سرعت بیشتری به نسبت نمونه‌های تک توزین و دو توزین دارد. شرکت بهفر ماشین یکی از معدود تولیدکنندگان این نمونه ماشین پر کن توزینی در ایران است.

نمونه چهار توزین مناسب کارخانه جات بزرگ تولید کننده انواع مواد غذایی و شیمیایی بسته بندی شده است.

 

قیمت ماشین‌آلات کیسه‌پرکن توزینی

برای کسب اطلاع از قیمت ماشین‌آلات کیسه‌پرکن مجموعه می‌توانید به بخش فروشگاه سایت مراجعه کرده و یا با شماره‌های پشتیبانی ما تماس بگیرید.

مشاوره رایگان قبل از خرید

قبل از خرید به‌صورت حضوری یا تلفنی کلیه راهنمایی‌ها برای بهترین انتخاب به مشتریان عزیز ارائه می‌شود.

ساخت دستگاه

در مراحل ساخت متخصصان ما به‌صورت مستمر با مشتریان عزیز در تعامل بوده و بسته به نیاز مشتری دستگاه موردنظر را کاملاً سفارشی‌سازی می‌کنند.

آزمودن کیفیت

قبل از تحویل کلیه ماشین‌آلات آزمایش‌شده و تست کیفیت می‌شود.

تحویل با نظارت مشتری

در انتهای کار ماشین‌آلات بااحتیاط، همراه با نظارت خریدار بارگیری شده و برای تحویل به محل موردنظر فرستاده می‌شود.

نصب و راه‌اندازی خط تولید

گروه فنی بهفر ماشین به محل موردنظر اعزام‌شده و با دقت دستگاه یا خط تولید را مونتاژ و راه‌اندازی می‌کنند.

خدمات پس از فروش

بهفر ماشین اطلس البرز ۱۸ ماه گارانتی و ۱۰ سال خدمات پس از فروش واقعی را به مشتریان عزیز ارائه می‌دهد.

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا
تماس باما