دستگاه پرکن پودر وانیل

دستگاه پرکن پودر وانیل

دستگاه پرکن پودر وانیل یا دستگاه قوطی پرکن پودری از ماشین‌آلات تولیدی مجموعه بهفر ماشین اطلس البرز است که انواع مواد پودری غذایی و شیمیایی را در قوطی های فلزی،شیشه ای و پلاستیکی بسته بندی می‌کند.این دستگاه در دو نمونه تمام اتومات و نیمه اتوماتیک و بر اساس نیاز مشتری ساخته و سفارشی سازی میشوند.

در نمونه های تمام اتوماتیک و در فرایند بسته بندی نیازی به اپراتور وجود ندارد .اما در نمونه  نیمه اتوماتیک به یک اپراتور برای نگاه داشتن قوطی و یا کیسه محصول در زیر نازل وجود دارد.

نمونه دیگری از دستگاه پر کن پودر وانیل به نام دستگاه پر کن پودری سلفونی از سوی این مجموعه طراحی و تولید میشود که انواع مواد پودری غذایی و شیمیایی را در بسته های پاکتی و بالشتی بسته بندی میکند .پودر وانیل به عنوان خوش بو کننده و حجم دهنده در انواع کیک و شیرینی مورد استفاده قرار میگیرد.

در ادامه به معرفی انواع دستگاه بسته بندی پرکن پودر وانیل همراه با توضیحات و شماره های مشاوره خرید می‌پردازیم…

عکس 1 مقاله دستگاه پر کن پودر وانیل

نحوه کارکرد دستگاه پرکن پودر وانیل اتوماتیک

1-هوش مصنوعی در دستگاه پرکن پودر وانیل:

 پرکن پودر وانیل مجهز به هوش مصنوعی بوده و با یک برنامه‌ریزی، مراحل پر کردن قوطی را به‌صورت خودکار انجام می‌دهد. این هوش توسط قطعه‌ای به نام hmi کنترل می‌شود.

2-تابلو برق در دستگاه پرکن پودر وانیل:

تابلو برق دستگاه پرکن پودری وانیل می‌تواند بر اساس کارکرد با برق تک فاز و یا 3 فاز سفارشی‌سازی شود. این تابلو برق از Plc دستگاه فرمان گرفته و وظیفه تقسیم برق قطعات الکتریکی دستگاه را به عهده دارد.

3-مخزن مخصوص دستگاه پرکن پودر وانیل:

 پرکن پودر وانیل مجهز به یک مخزن با همزن اتوماتیک برقی است. این هم زن حرکت پودر وانیل را سرعت و سهولت می‌بخشد .برای دریافت آخرین قیمت‌های محصولات با شماره‌های پشتیبانی ما تماس بگیرید.

4-ماردون حلزونی:

در زیر مخزن یک ماردون قرارگرفته که با چرخش خود میزان برنامه‌ریزی‌شده از پودر وانیل را به پایین و داخل قوطی هدایت میکند.

5-نازل دستگاه پرکن پودر وانیل:

میزان مشخصی از پودر وانیل به داخل قوطی محصول ریزش کرده و قوطی توسط نوار نقاله به جلو و به سمت میز ترافیک هدایت میشود .برای دریافت آخرین قیمت‌های محصولات با شماره‌های پشتیبانی ما تماس بگیرید.

انواع دستگاه قوطی پر کن پودر وانیل:

1- دستگاه پرکن پودر وانیل تمام اتوماتیک:

این نمونه قوطی پر کن از نوع تمام اتوماتیک بوده و در فرایند پر کردن انواع قوطی نیازی به نیروی انسانی ندارد.این دستگاه مجهز به یک نوار نقاله اتوماتیک و دو میز ترافیک است.

2-دستگاه دستگاه پرکن پودر وانیل نیمه اتوماتیک:

این دستگاه مخصوص پر کردن انواع قوطی و یا کیسه های سرباز است .قوطی یا کیسه توسط اپراتور در زیر نازل قرار گرفته و با فشردن پدال دستگاه ،میزان مشخصی از پودر وانیل به داخل قوطی و یا کیسه ریزش میکند.

برای کسب اطلاعات کامل می‌توانید با شماره‌های پشتیبانی و مشاوره رایگان مجموعه بهفر ماشین در زیر همین مطلب تماس بگیرید.

3- دستگاه پرکن پودر وانیل پودری سلفونی:

این دستگاه مخصوص بسته بندی وانیل در کیسه های پاکتی و بالشتی بوده و تمام اتوماتیک است. این دستگاه به سرعت و دقت وزن کشی بالا مشهور است.برای کسب اطلاعات کامل می‌توانید با شماره‌های پشتیبانی و مشاوره رایگان مجموعه بهفر ماشین در زیر همین مطلب تماس بگیرید.

قیمت دستگاه پرکن پودر وانیل

با توجه به نوسانات بازار، بهترین گزینه برای کسب اطلاع دقیق از هزینه‌ها و قیمت خرید دستگاه پرکن پودر کاری، استعلام قیمت به‌صورت تلفنی است. برای دریافت آخرین قیمت‌های محصولات با شماره‌های پشتیبانی ما تماس بگی

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا
تماس باما