دستگاه پرکن ادویه

دستگاه پرکن ادویه

دستگاه پرکن ادویه یکی از ماشین‌آلات تولیدی شرکت بهفر ماشین البرز بوده که در خطوط تولید و بسته‌بندی انواع مواد پودری شیمیایی و غذایی مورداستفاده قرار می‌گیرد. این نمونه ماشین آلات بهترین گزینه برای خط تولید ادویه محسوب شده و قابلیت بسته‌بندی مواد پودری را در بسته‌های بالشتی سلفونی و پاکتی دارند.

نحوه کارکرد این دستگاه با دیگر ماشین‌آلات بسته‌بندی این مجموعه کاملاً متفاوت است. مواد پودری چسبندگی بیشتری را به نسبت مواد غذایی و شیمیایی دانه‌بندی شده دارند.درنتیجه نیاز است که نحوه کارکرد دستگاه بسته‌بندی ادویه پودری به نسبت نمونه ماشین آلات بسته بندی گرانولی کاملاً متفاوت باشد.

البته برای ادویه های غیر پودری همانند چوب دارچین و زنجبیل میتوان از ماشین آلات توزین دار این مجموعه هم استفاده کرد. در این مطلب انواع دستگاه پرکن ادویه بهفر ماشین اطلس البرز را با توضیحات کامل همراه با شماره های مشاوره خرید  معرفی خواهیم کرد…

عکس 1 مقاله دستگاه پر کن ادویه

انواع دستگاه پرکن ادویه

ماشین‌آلات پر کن ادویه این مجموعه در 3 مدل و با سه کاربری متفاوت طراحی و تولید می‌شوند…

دستگاه پرکن ادویه یا دستگاه پرکن پودری سلفونی:

این دستگاه مخصوص بسته‌بندی مواد پودری غذایی و شیمیایی در بسته‌های بالشتی سلفونی و پاکتی است. دستگاه پر کن ادویه سلفونی از نوع تمام‌اتوماتیک بوده و در فرایند بسته‌بندی نیازی به نیروی دست ندارد.

تنظیمات وزن‌کشی و نحوه کارکرد دستگاه برای یک‌بار به hmi یا هوش مصنوعی داده‌شده و ازاین‌پس دستگاه پر کن ادویه سلفونی به‌شکل کاملاً خودکار محصول موردنظر را بسته‌بندی می‌کند. مخزن این دستگاه مجهز به یک هم زن و ماردون حلزونی شکل است.

بر اساس وزن موردنظر بسته‌بندی، ماردون مخزن به گردش در آماده و وزن مشخصی از ادویه پودری را به داخل یقگی هدایت می‌کند. رول دستگاه توسط یک یقگی، دو عدد اتوی حرارتی و یک قیچی فرم گرفته و به پاکت بسته‌بندی تبدیل می‌شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با شماره‌های پشتیبانی و  مشاوره خرید ما از ساعت 8 صبح تا 7 بعدازظهر در زیر همین مطلب تماس بگیرید.

ماشین‌آلات پر کن ادویه قابلیت سفارشی‌سازی بر اساس کار با برق تک فاز و یا 3 فاز را دارند.

2- دستگاه پرکن ادویه قوطی پرکن:

دستگاه پر کن قوطی یا دستگاه قوطی پر کن، مخصوص پر کردن انواع مواد پودری و گرانولی دانه‌ریز در قوطی‌های فلزی، پلاستیکی یا ظروف شیشه‌ای است. به‌عنوان‌مثال می‌توان به قوطی‌های ادویه‌جات یا پودر وانیل یا بکینگ پودر اشاره کرد.

نحوه کارکرد مخزن این دستگاه با مخزن دستگاه پر کن پودری سلفونی شباهتهای زیادی دارد. اما نازل این دستگاه کاملاً متفاوت است. در زیر نازل یک نوار نقاله اتوماتیک قرار دارد که قوطی خالی محصول را از میز ترافیک اول به زیر نازل هدایت می‌کند.

میزان مشخصی از ادویه به داخل قوطی ریخته شده و به سمت میز ترافیک دوم و مرحله درب زنی منتقل می‌شود. این دستگاه هم همانند نمونه دستگاه پر کن پودری سلفونی از نوع تمام‌اتوماتیک است. کلیه قطعات در تماس با محصول از استیل مرغوب 304 ساخته‌شده و تطابق کامل با استانداردهای بهداشتی را دارد.

برای کسب اطلاعات از قیمت دستگاه قوطی پرکن ادویه جات با شماره‌های پشتیبانی و مشاوره خرید مجموعه بهفر ماشین در ساعات اداری تماس بگیرید.

عکس 2 مقاله دستگاه پر کن ادویه

3- دستگاه پرکن ادویه ساشه :

دستگاه پرکن ادویه ساشه یا دستگاه ساشه پودری یکی دیگر از ماشین‌آلات این مجموعه باقابلیت بسته‌بندی مواد غذایی و شیمیایی در بسته‌های زیر 100 گرم است. به‌عنوان نمونه می‌توان به پاکت‌های کوچک نمک و فلفل یا کافی میکس اشاره کرد.

این دستگاه هم در نمونه تمام‌اتوماتیک تولیدشده و قابلیت کار با برق تک یا 3 فاز را دارد. دستگاه ساشه پودری وزن بسیار کمی داشته و در نمونه چرخ‌دار، سرعت جابه‌جایی بالایی هم دارد. نمونه دیگر از این دستگاه بانام دستگاه ساشه مایع از سوی مجموعه بهفر ماشین طراحی و تولید می‌شود که مخصوص بسته‌بندی مایعات غلیظ و رقیق در بسته‌های وزن پایین است.

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره‌های پشتیبانی و مشاوره خرید مجموعه بهفر ماشین از ساعت 8 صبح تا 7 بعدازظهر تماس بگیرید.

عکس 3 مقاله دستگاه پر کن ادویه

 

دستگاه ساشه پودری

 قیمت دستگاه پرکن ادویه

با توجه به نوسانات بازار، بهترین گزینه برای کسب اطلاع دقیق از هزینه‌ها و قیمت دستگاه پرکن ادویه ، استعلام قیمت به‌صورت تلفنی است. برای دریافت آخرین قیمت‌های خرید دستگاه پرکن ادویه با شماره‌های مشاوره خرید ما در ساعات اداری تماس بگیرید.

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا
تماس باما