دستگاه بسته بندی الکل تک نفره- خرید دستگاه ژل ضدعفونی تک نفره

دستگاه بسته بندی الکل تک نفره- خرید دستگاه ژل ضدعفونی تک نفره

با افزایش بیماری کرونا درخواست برای مواد ضد عفونی کننده افزایش پیدا کرده است .دستگاه بسته بندی الکل تک نفره همان ماشینی است که الکل و ژل ضد عفونی کننده را دربسته بندی‌های یک‌بارمصرف زیر 100 گرم پک می‌کند.

نوع بسته بندی این دستگاه ساشه مایع بسیار ساده بوده و استفاده از این نوع بسته بندی برای ضد عفونی دستها سرعت و سهولت بیشتری دارد. این دستگاه مخصوص بسته‌بندی انواع محصولات غذایی و شیمیایی مایع غلیظ و رقیق یک‌بارمصرف است.

همانند انواع سس‌های (کچاپ، مایونز، فرانسوی…) یک‌بارمصرف یا شامپو و عسل تک‌نفره. دستگاه ساشه ژل ضد عفونی کننده یا دستگاه بسته بندی الکل تک نفره یکی از تولیدات مجموعه بهفر ماشین بوده که به‌سرعت بسته‌بندی بالا و قیمت اقتصادی مشهور است. این دستگاه کاملاً بومی‌سازی شده و توسط متخصصان داخل کشور طراحی، ساخت و پشتیبانی فنی می‌شود.

درنتیجه قیمت بسیار پایین‌تر و هزینه تأمین نگهداری کمتری هم به نسبت نمونه‌های مشابه خارجی دارد. در ادامه انواع دستگاه بسته بندی الکل تک نفره را با توضیحات و قیمت خرید معرفی خواهیم کرد…

دستگاه بسته بندی الکل تک نفره- عکس 1

انواع دستگاه بسته بندی الکل تک نفره

1-دستگاه بسته بندی الکل تک نفره مدادی:

این نمونه دستگاه مخصوص بسته‌بندی مایعات غذایی و شیمیایی در بسته بندی های مدادی است. مخزن دستگاه ساشه ژل ضد عفونی کننده مخصوص بارگیری مایعات طراحی‌شده و توسط یک جک پنوماتیک کنترل می‌شود. البته کنترل اصلی قطعات الکتریکی و مکانیک دستگاه به عهده هوش مصنوعی (پی ال سی و hmi) دستگاه است.

دستگاه بسته بندی الکل تک نفره خودکار بوده و با یک‌بار برنامه‌ریزی به‌صورت کاملاً اتوماتیک شروع به کار می‌کند. دستگاه بسته بندی الکل تک نفره قابلیت کار با برق تک فاز و یا 3 فاز را دارد که می‌تواند بر اساس نیاز مشتری کاملاً سفارشی‌سازی شود.

2-دستگاه بسته بندی الکل تک نفره 3 طرف دوخت:

نحوه عملکرد دستگاه ساشه ژل ضد عفونی کننده 3 طرف دوخت هیچ تفاوتی با نمونه مدادی آن ندارد .تنها تفاوت در شکل بسته بندی آن است.وجود چرخ در این دستگاه کم‌حجم و سبک، حرکت دستگاه را سهولت بخشیده و خط تولید را انعطاف‌پذیرتر می‌کند.

ماشین‌آلات ساشه بهفر ماشین اطلس البرز با استانداردهای بهداشتی کاملاً تطابق دارند. برای کسب اطلاعات دقیق‌تر می‌توانید با شماره‌های پشتیبانی و مشاوره رایگان مجموعه ما در زیر همین مطلب تماس بگیرید.

ماشین‌آلات ساشه بهفر ماشین قابلیت بسته‌بندی دو نوع پاکت ساشه (مدادی و 3 طرف دوخت) رادارند.

2-دستگاه ساشه پودری:

این نمونه ماشین مخصوص بسته‌بندی انواع مواد پودری یا گرانولی دانه‌ریز غذایی و شیمیایی است. به‌عنوان نمونه می‌توان به انواع نمک و سماق تک‌نفره اشاره کرد. نحوه کارکرد این دستگاه و سیستم برنامه‌ریزی آن تا حدی با دستگاه بسته بندی الکل تک نفره متفاوت است.

مخزن دستگاه مخصوص مواد پودری طراحی‌شده و به‌جای جک، مجهز به یک ماردون است که محصول را به جلو و بیرون مخزن هدایت می‌کند. برای کسب اطلاعات کامل می‌توانید با شماره‌های پشتیبانی و مشاوره رایگان مجموعه بهفر ماشین در زیر همین مطلب تماس بگیرید.

کلیه قطعات در تماس با محصول از استیل مرغوب ساخته‌شده است.

قیمت دستگاه بسته بندی الکل تک نفره

برای کسب اطلاع از قیمت خرید دستگاه ژل ضدعفونی تک نفره با شماره های پشتیبانی و مشاروه رایگان در زیر همین مطلب تماس بگیرید.

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا
تماس باما