دستگاه شیرینگ پک – قیمت دستگاه شرینگ تونلی

عکس سر صفحه مقاله قیمت دستگاه شرینگ تونلی

دستگاه شیرینگ یکی از ماشین‌آلات مجموعه بهفر ماشین البرز است که تقریباً در تمام خطوط تولید و بسته‌بندی مواد غذایی و شیمیایی کاربرد دارد. این دستگاه در انتهای خط قرارگرفته و محصول بسته‌بندی‌شده را توسط سلفون نایلونی، در پک‌های 4،6،8،12…بسته‌بندی کرده و آماده بازار فروش می‌کند.

به زبان ساده‌تر ماشین‌آلات شرینگ برای پک کردن دسته‌ای از محصولات که در کنار یکدیگر قرار می‌گیرند استفاده می‌شود. اگر وارد سوپرمارکت‌ها شده باشید به انواع محصولات پک شده توسط دستگاه شرینگ پک تونلی برخورد می‌کنید که با ابعاد مختلف شرینگ شده‌اند.

البته ماشین‌آلات شرینگ برای پک کردن بهداشتی مواد غذایی در ظروف درباز هم کاربرد دارند. بسته‌بندی شرینگ پک از آسیب به بنده محصول جلوگیری کرده و سهولت در حمل‌ونقل محصول را به همراه دارد. در این مطلب در پایگاه دانش بهفر ماشین اطلس البرز انواع دستگاه شرینگ پک تونلی و کابینی را همراه با قیمت دستگاه شرینگ تونلی به شما معرفی خواهیم کرد…

دسته بندی انواع دستگاه بسته‌بندی شیرینگ

1- شرینگ پک تونلی:

دستگاه اتوماتیک بسته‌بندی شیرینگ پک مناسب برای کارخانه جات بزرگ و با ظرفیت تولید بالا است. نحوه کار این دستگاه با نمونه شرینگ پک کابینی کاملاً متفاوت است. اگر به بسته‌های 6،8،12 تایی از انواع بطری‌های آب‌معدنی، دلستر و یا نوشابه توجه کرده باشیم، نحوه کار این دستگاه قابل‌درک خواهد بود.

نایلون کشیده شده بر روی این‌گونه پک‌ها، کار اصلی دستگاه شرینگ پک تونلی است. دستگاه بسته بندی وکیوم شیرینگ تونلی توسط دو رول سلفونی و نیروی گرمایشی انواع بسته‌بندی‌های چندتایی را شرینگ می‌کند. شرینگ پک تونلی اتوماتیک نیاز به یک اپراتور دارد. اما در فرایند شرینگ نیازی به دخالت دست وجود ندارد. در ادامه انواع دستگاه شرینگ تونلی بهفر ماشین را معرفی خواهیم کرد.

1-دستگاه شرینگ پک تونلی دستی:

در این نمونه دستگاه شرینگ تونلی فرایند انتقال و دریافت به‌صورت کاملاً دستی انجام می‌شود. به زبان دیگر برای فرستادن محصول در داخل کوره شرینگ و همچنین دریافت محصول شرینگ شده نیاز به نیروی انسانی وجود دارد.

این دستگاه تنها یک کوره بوده و حتی فرایند برش و سلفون کشی توسط اپراتور انجام می‌شود. این دستگاه ساده‌ترین و ارزان‌ترین نمونه دستگاه شرینگ تونلی است.برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های پشتیبانی و مشاوره رایگان ما در ساعات اداری تماس بگیرید.

2-دستگاه شیرینگ پک تونلی نیمه اتوماتیک:

دستگاه شیرینگ پک تونلی نیمه اتوماتیک مجهز به یک پدال است. فرایند سلفون کشی توسط اپراتور انجام‌شده و با فشار پدال دو رول سلفونی به هم دوخته‌شده و درنهایت محصول سلفون کشی شده به ورودی کوره هدایت می‌شود.

تفاوت نمونه نیمه اتوماتیک با دستی وجود پدال و اتوی نیمه اتوماتیک است.برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های پشتیبانی و مشاوره رایگان ما در ساعات اداری تماس بگیرید.

ویدیو کارکرد دستگاه شیرینگ پک نیمه اتوماتیک بهفر ماشین البرز

 

ماشین‌آلات شرینگ بهفر ماشین قابلیت کارکرد با مشعل گازی یا المنت برقی را دارند.

3-دستگاه شرینگ پک تونلی اتوماتیک:

فرایند شرینگ در دستگاه شرینگ پک تمام‌اتوماتیک کاملاً خودکار است. به زبان دیگر کلیه مراحل سلفون کشی، دوخت و هدایت محصول به سمت کوره به‌صورت کاملاً اتوماتیک و بدون دخالت دست انجام می‌شود. این دستگاه مجهز به سنسور است.برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های پشتیبانی و مشاوره رایگان ما در ساعات اداری تماس بگیرید.

   

ماشین‌آلات شرینگ قابلیت کار با برق تک فاز و یا 3 فاز رادارند.

4-دستگاه شرینگ پک تونلی تمام اتوماتیک:

تفاوت دستگاه شرینگ پک تمام‌اتوماتیک با نمونه اتوماتیک در کانوایر یا نوار نقاله آن است. این دستگاه مجهز به یک کانوایر است که در خط تولید، دستگاه قبل از دستگاه شرینگ را به آن متصل می‌کند. این یعنی برای هدایت محصول از دستگاه بسته‌بندی به دستگاه شرینگ به‌هیچ‌عنوان نیازی به نیروی انسانی وجود ندارد.

این دستگاه برای خطوط 100% مکانیزه به‌کاررفته و بیشتر برای محصولات سنگین کاربرد دارد.برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های پشتیبانی و مشاوره رایگان ما در ساعات اداری تماس بگیرید.

 

عایق‌بندی ماشین‌آلات شرینگ از پشم سنگ مرغوب بوده که به‌هیچ‌عنوان مشتعل نمی‌شود.

5-دستگاه لیبل شرینگ:

این دستگاه مخصوص لیبل زنی انواع بطری های فلزی و شیشه ای است.لیبل به صورت دستی بر روی بطری محصول کشیده شده و بر روی کانوایر دستگاه قرار میگیرد.بطری از یک سوی کوره وارد شده و از سوی دیگر لیبل شرینگ شده و خارج میشود.برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های پشتیبانی و مشاوره رایگان ما در ساعات اداری تماس بگیرید.      

قیمت دستگاه شیرینگ دستی بطری

برای کسب اطلاع از قیمت دستگاه شیرینگ پک دستی بطری با شماره های مشاوره خرید ما تماس بگیرید.

2-دستگاه شیرینگ پک کابینی یا دستگاه شیرینگ دستی:

دستگاه شیرینگ پک کابینی نیمه اتوماتیک بوده و حجم و وزن پایینی دارد. این دستگاه به‌راحتی قابل‌حمل بوده و برای پک کردن ظروف یک‌بارمصرف به کار می‌رود. دستگاه شرینگ پک کابینی توسط یک سلفون کش و المنت حرارتی، به‌راحتی و با سرعت‌بالا درب ظروف را پک می‌کند.

البته سرعت بسته‌بندی در این دستگاه به میزان زیادی به مهارت اپراتور هم‌بستگی دارد. این دستگاه از برق تک فاز استفاده کرده و گزینه خوبی برای مشاغل خانگی و نوپا محسوب می‌شود. برای مشاهده توضیحات بیشتر و قیمت به صفحه محصول در زیر همین مطلب مراجعه کرده و یا با شماره های پشتیبانی ما در ساعات اداری تماس بگیرید.

 

قیمت دستگاه شیرینگ پک تونلی و کابینی

برای کسب اطلاع از قیمت خرید دستگاه بسته بندی قیمت دستگاه شیرینگ پک تونلی یا کابینی میتوانید به فروشگاه بهفر ماشین مراجعه کرده و یا با شماره های پشتیبانی آنلاین این شرکت از ساعت 8 صبح تا 7 بعد از ظهر تماس بگیرید.

مشاوره رایگان قبل از خرید

قبل از خرید به‌صورت حضوری یا تلفنی کلیه راهنمایی‌ها برای بهترین انتخاب به مشتریان عزیز ارائه می‌شود.

ساخت دستگاه

در مراحل ساخت متخصصان ما به‌صورت مستمر با مشتریان عزیز در تعامل بوده و بسته به نیاز مشتری دستگاه موردنظر را کاملاً سفارشی‌سازی می‌کنند.

آزمودن کیفیت

قبل از تحویل کلیه ماشین‌آلات آزمایش‌شده و تست کیفیت می‌شود.

تحویل با نظارت مشتری

در انتهای کار ماشین‌آلات بااحتیاط، همراه با نظارت خریدار بارگیری شده و برای تحویل به محل موردنظر فرستاده می‌شود.

نصب و راه‌اندازی خط تولید

گروه فنی بهفر ماشین به محل موردنظر اعزام‌شده و با دقت دستگاه یا خط تولید را مونتاژ و راه‌اندازی می‌کنند.

خدمات پس از فروش

بهفر ماشین اطلس البرز ۱۸ ماه گارانتی و ۱۰ سال خدمات پس از فروش واقعی را به مشتریان عزیز ارائه می‌دهد.

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
داوود
2 سال قبل

نایلون شیرینگ محصولات ما از نوع ضخیم است.دستگاههای شیرینگ شما قابلیت جمع کردن این نایلون ضخیم را دارد؟چون با یکی دو تا دستگاه شیرینگ چند مجموعه تست کردیم ولی جواب درستی نگرفتیم؟؟؟؟

بهفر ماشین البرز
پاسخ به  داوود
2 سال قبل

سلام و درود
بله همچین قابلیتی در ماشین آلات شرینگ این مجموعه وجود داره.ما برای شرینگ بطری آب معدنی با سلفون ضخامت دو برابر تست کردیم که بدون هیچ مشکلی کیفیت بالای شرینگ رو داده.

روح بخش
2 سال قبل

سلام لطفا رنج قیمت هر دستگاه شیرینگ رو بفرمایید ویدیو معرفی هم کیفیتش خیلی بد بود صدا درست نمیاد

بهفر ماشین البرز
پاسخ به  روح بخش
2 سال قبل

سلام و خسته نباشید
به دلیل نوسانات بازار قیمت ماشین آلات به صورت روزانه اعلام میشو.لطفا برای کسب اطلاع از آخرین قیمتها با شماره های مشاوره خرید ما تماس بگیرید.در مورد ویدیو معرفی هم به زودی فایل جدید با کیفت بالا بر رویسایت قرار خواهد گرفت.
۰۲۶-۳۴۷۲۵۲۲۱
۰۹۱۲۵۸۸۳۴۶۹
۰۹۳۶۰۰۳۸۶۳۳

طالعی
2 سال قبل

سلام
توضیحات در مورد انواع دستگاه شیرینگ کمی گنگه. لطفا در مورد ماشین آلات کمی ریزتر توضیح بدید

بهفر ماشین البرز
پاسخ به  طالعی
2 سال قبل

سلام و عرض ادب
برای کسب اطلاعات دقیقتر میتوانید با شماره های پشتیبانی ما تماس بگیرید.
۰۹۱۲۵۸۸۳۴۶۹

محسن دستان
2 سال قبل

سلام. قیمت ماشین آلات مشاهده نشد. لطفا قیمت هر دستگاه رو به تفکیک اعلام بفرمایید

بهفر ماشین البرز
پاسخ به  محسن دستان
2 سال قبل

سلام و عرض ادب
برای کسب اطلاع از آخرین قیمتهای ماشین آلات با شماره های مشاروه فروش ما تماس بگیرید.
۰۲۶-۳۴۷۲۵۲۲۱
۰۹۱۲۵۸۸۳۴۶۹
۰۹۳۶۰۰۳۸۶۳۳

بهفر ماشین البرز
2 سال قبل

سلام و عرض ادب
به دلیل نوسانات بازار قیمت ماشین آلات به صورت روزانه اعلام میشو.لطفا برای کسب اطلاع از آخرین قیمتها با شماره های مشاوره خرید ما تماس بگیرید.
۰۲۶-۳۴۷۲۵۲۲۱
۰۹۱۲۵۸۸۳۴۶۹
۰۹۳۶۰۰۳۸۶۳۳

بهفر ماشین البرز
2 سال قبل

سلام و عرض ادب
ساخت ماشین آلات به صورت سفارشی و بسته به خواست و نیاز مشتری ساخته میشود.البته یک سری ماشین آلات به صورت در نمایشگاه موجود هستند.شما چه دستگاهی مد نظرتون هستش؟
لطفا بفرمایید تا ببینم در کارگاه آماده هست یا نه.

بهفر ماشین البرز
2 سال قبل

ممنون از پیغام شما در اولین فرصت مشاوران بخش فروش با شما تماس خواهند گرفت.

دکمه بازگشت به بالا
تماس باما