دستگاه بوجاری کینوا

دستگاه بوجاری کینوا

ویدیو کارکرد دستگاه بوجاری کینوا

دستگاه بوجاری کینوا بهفر ماشین یکی از ماشین‌آلات زیرمجموعه خط تولید و فراوری کینوا است. محبوبیت دانه کینوا هرروز بیشتر شده و درخواست بازار خرید هم رو به افزایش است. کینوا خواصی را با خود به همراه دارد که شاید در هر محصول غذایی یافت نشود. مجموعه بهفر ماشین به‌عنوان اولین تولیدکننده خط فراوری کینوا، دستگاه بوجاری کینوا را مخصوص این گیاه سفارشی‌سازی کرده و به مشتریان عزیز ارائه می‌کند.

این دستگاه به‌تنهایی قابلیت پاک کردن کینوا تا 85% را دارد. در ادامه دستگاه بوجاری کینوا را به‌صورت تخصصی معرفی خواهیم کرد.

دستگاه بوجاری کینوا:

ماشین‌آلات بوجاری، مجهز به دوسرند هستند. اما دستگاه بوجاری بهفر ماشین مجهز به 3 سرند بوده و قدرت پاک کردن بسیار بیشتری به نسبت نمونه‌های 2 سرند دارد.

نحوه کارکرد دستگاه بوجاری کینوا:

1-تابلو برق:

تابلو برق دستگاه وظیفه تقسیم انرژی الکتریکی را به عهده دارد. یکی از قابلیت‌ها کاربردی دستگاه بوجاری کینوا استفاده از برق تک فاز و یا سه فاز است. این قابلیت انعطاف‌پذیری این ماشین را افزایش می‌دهد. قابلیت استفاده از برق تک فاز امکان راه‌اندازی این دستگاه را در مکانهای غیر صنعتی پرهزینه از بین خواهد برد. البته باید این نکته را در نظر گرفت که عمر مفید الکتروموتورهای سه فاز بیشتر از نمونه تک فاز است.

تابلو برق بوجاری-مقاله دستگاه بوجاری کینوا
 

2-مخزن دستگاه:

کینوا به‌صورت دستی یا توسط بالابر به داخل مخزن دستگاه ریخته می‌شود.

مخزن بوجاری-مقاله دستگاه بوجاری کینوا
 

مطالعه کنید: انواع بالابر مواد غذایی و شیمیایی/توضیحات و قیمت

3-خروجی مخزن:

در زیر خروجی مخزن یک ترانس ویبره قرارداد. این ترانس از پایین به دو فنر و از بالا به قطعه خروجی دستگاه متصل است. وظیفه این ترانس ایجاد لرزش در خروجی دستگاه است. این لرزش حرکت دانه کینوا را سرعت می‌بخشد. محصول بر روی این ویبره حرکت کرده و به درون محفظه باد ریخته می‌شود.

خروجی مخزن بوجاری-مقاله دستگاه بوجاری کینوا
 

4-سرند اول (محفظه باد):

در پشت این محفظه یک فن قدرتمند قرار دارد. گردش هوای تولیدشده از این فن به محصول در حال ریزش برخورد کرده و گردوغبار کینوا را از خروجی روبروی فن خارج می‌کند. مابقی اضافات (کاه و کلش) که از سوراخ‌های خروجی محفظه باد بزرگ‌تر هستند، از طریق خروجی دوم این محفظه به بیرون هدایت می‌شوند. مابقی محصول بر روی سرند دومرحله‌ای ریخته می‌شود.

سرند اول بوجاری-محفظه باد-مقاله دستگاه بوجاری کینوا
 

سرند دومرحله‌ای:

در زیر این سرند یک الکتروموتور قرار دارد که نیروی خود را از طریق یک تسمه به سرند دومرحله‌ای منتقل می‌کند. انتقال قدرت گردشی این الکتروموتور باعث لرزش سرند و شروع عملیات بوجاری می‌شود.

الکترو موتور بوجاری-مقاله دستگاه بوجاری کینوا
 

4-سرند دوم:

دانه کینوا بر روی سرند دوم ریخته می‌شود. مشها (سوراخ‌ها) ی سرند دوم، مخصوص جداسازی اضافات سنگین و بزرگ‌تر از دانه کینوا است. اضافات بر روی سرند باقی‌مانده و از خروجی اول خارج می‌شوند.

سرند دوم بوجاری بوجاری-مقاله دستگاه بوجاری کینوا
 

5-سرند سوم:

مش‌های این سرند کوچک‌تر از مش‌های سرند دوم و بزرگ‌تر از دانه‌های کینوا است. در این مرحله هم میزان قابل‌توجهی از اضافات کینوا گرفته‌شده و از خروجی دوم دستگاه خارج می‌شود.

سرند سوم بوجاری-مقاله دستگاه بوجاری کینوا
 

6-خروجی نهایی:

کینوای پاک‌شده به پایین ریخته و از خروجی سوم دستگاه خارج می‌شود. در این مرحله محصول ما تا 85% پاک‌شده است. مابقی اضافات توسط نوار نقاله بازبینی خط تولید و فراوری کینوا و به‌صورت چشمی جداسازی می‌شود.

مرحله نهایی بوجاری-مقاله دستگاه بوجاری کینوا
 

قیمت دستگاه بوجاری کینوا

برای کسب اطلاع از قیمت خرید دستگاه بوجاری کینوا با بخش پشتیبانی و مشاوره آنلاین ما تماس بگیرید.

مشاوره رایگان قبل از خرید

قبل از خرید به‌صورت حضوری یا تلفنی کلیه راهنمایی‌ها برای بهترین انتخاب به مشتریان عزیز ارائه می‌شود.

ساخت دستگاه

در مراحل ساخت متخصصان ما به‌صورت مستمر با مشتریان عزیز در تعامل بوده و بسته به نیاز مشتری دستگاه موردنظر را کاملاً سفارشی‌سازی می‌کنند.

آزمودن کیفیت

قبل از تحویل کلیه ماشین‌آلات آزمایش‌شده و تست کیفیت می‌شود.

تحویل با نظارت مشتری

در انتهای کار ماشین‌آلات بااحتیاط، همراه با نظارت خریدار بارگیری شده و برای تحویل به محل موردنظر فرستاده می‌شود.

نصب و راه‌اندازی خط تولید

گروه فنی بهفر ماشین به محل موردنظر اعزام‌شده و با دقت دستگاه یا خط تولید را مونتاژ و راه‌اندازی می‌کنند.

خدمات پس از فروش

بهفر ماشین اطلس البرز ۱۸ ماه گارانتی و ۱۰ سال خدمات پس از فروش واقعی را به مشتریان عزیز ارائه می‌دهد.

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا
تماس باما