مشاوره رایگان

026-34725221

09125883469

09360038633

دریافت کاتالوگ

کاتالوگ

سالانه نزدیک به یک‌چهارم تریلیون دلار چوب بستنی از چین وارد بازار ایران می‌شود. این خروج عرض سرسام‌آور می‌تواند به‌راحتی در داخل ایران باقی‌مانده و اشتغال‌زایی خوبی هم به همراه داشته باشد.

تولید چوب بستنی به‌هیچ‌عنوان صنعت پیچیده و پرهزینه‌ای نبوده و با خود سود سرشاری هم به همراه دارد.این ماشین به دستگاه تولید چیپس میوه مشهور است که در خط تولید چیپس میوه هم کابرد دارد.

چوب‌بستی در ابتدا رطوبت بالایی داشته و قابل‌استفاده در کارخانه جات تولید بستنی نیست. یکی از ماشین‌آلات خط تولید چوب بستنی، دستگاه خشک‌کن حرارتی است که توسط مجموعه بهفر ماشین طراحی و تولید می‌شود. در این مطلب انواع دستگاه خشک‌کن چوب بستنی این مجموعه را با توضیحات و قیمت خرید معرفی خواهیم کرد…

انواع بستنی -مقاله دستگاه خشک کن چوب بستنی

معرفی انواع دستگاه خشک‌کن چوب بستنی

ا-دستگاه خشک‌کن تک کابین:

این دستگاه مجهز به یک اتاقک بوده عایق‌بندی شده با پشم سنگ است. کابین خشک‌کن تک کابین چوب بستنی مجهز به قفسه‌های سینی‌دار بوده که چوب‌های بستنی مرطوب بر روی این سینی‌ها پخش‌شده و با نیرویی حرارتی حاصل از مشعل گازی یا گازوئیلی دستگاه خشک می‌شوند.

البته این دستگاه قابلیت سفارشی‌سازی با منبع حرارتی برقی (المنت) را هم دارد. این تنوع در استفاده از منبع حرارتی امکان استفاده از دستگاه خشک‌کن چوب بستنی را در هر شرایطی فراهم می‌کند. این دستگاه قابلیت رطوبت‌گیری انواع مواد غذایی و شیمیایی را داشته و کاربری آن بدون صرف هیچ هزینه‌ای قابل‌تغییر است.

حرارت غیر حاصل از مشعل یا المنت توسط یک فن سانتریفیوژ به کابین منتقل‌شده و چوب‌های بستنی را رطوبت‌گیری می‌کند.این دستگاه با حجم و قیمت پایینی که دارد، مناسب‌ترین گزینه برای مشاغل کوچک محسوب می‌شود. برای کسب مشاوره رایگان و توضیحات بیشتر با شماره تلفن‌های پشتیبانی مجموعه بهفر ماشین تماس بگیرید.

دستگاه خشک کن تک کابین

مشاهده صفحه محصول

شماره تماس و مشاوره رایگان

026-34725221

09125883469

09360038633

تماس از طریق تلگرام
تماس از طریق واتس اپ

2-خشک‌کن دو کابین:

این نمونه خشک‌کن چوب بستنی تفاوت چندانی با نمونه تک کابین ندارد. تنها تفاوت در حجم بیشتر دریافت محصول است. دستگاه خشک‌کن چوب بستنی مجهز به دو کابین رطوبت‌گیر و دو قفسه سینی مجزا است. این نمونه مناسب مشاغل با حجم تولید متوسط است. کسب اطلاعات بیشتر در صفحه محصول.

دستگاه خشک کن دو کابین

مشاهده صفحه محصول

شماره تماس و مشاوره رایگان

026-34725221

09125883469

09360038633

تماس از طریق تلگرام
تماس از طریق واتس اپ

3-دستگاه خشک‌کن تونلی:

دستگاه خشک‌کن چوب تونلی بزرگ‌ترین و قدرتمندترین نمونه از ماشین‌آلات خشک‌کن مجموعه بهفر ماشین محسوب می‌شود. طول این دستگاه بر اساس نیاز تولیدکننده و حجم تولید چوب بستنی سفارشی‌سازی می‌شود. این دستگاه بهترین گزینه برای خشک‌کردن چوب بستنی محسوب می‌شود. دستگاه خشک‌کن تونلی مجموعه بهفر ماشین در دو مدل ریلی و واگنی طراحی و تولید می‌شود.

توضیح در مورد تفاوت کاربری این دو مدل خشک‌کن تونلی تخصصی بوده و نیاز به مشاوره حضوری یا تلفنی دارد. مشاوران مجموعه بهفر ماشین همه روز و در ساعات اداری پاسخگوی مشتریان عزیز هستند. برای کسب اطلاعات دقیق‌تر هم می‌توانید به صفحه محصول در زیر همین مطلب مراجعه کنید.

دستگاه خشک کن تونلی

مشاهده صفحه محصول

شماره تماس و مشاوره رایگان

026-34725221

09125883469

09360038633

تماس از طریق تلگرام
تماس از طریق واتس اپ

چرا بهفر ماشین کرج؟

1-مشاوره رایگان قبل از خرید

قبل از خرید به‌صورت حضوری یا تلفنی کلیه راهنمایی‌ها برای بهترین انتخاب به مشتریان عزیز ارائه می‌شود.

مشاوره رایگان قبل از خرید

2-ساخت دستگاه

در مراحل ساخت متخصصان ما به‌صورت مستمر با مشتریان عزیز در تعامل بوده و بسته به نیاز مشتری دستگاه موردنظر را کاملاً سفارشی‌سازی می‌کنند.

3-آزمودن کیفیت

قبل از تحویل کلیه ماشین‌آلات آزمایش‌شده و تست کیفیت می‌شود.

آزمون کیفیت

4-تحویل با نظارت مشتری

در انتهای کار ماشین‌آلات بااحتیاط، همراه با نظارت خریدار بارگیری شده و برای تحویل به محل موردنظر فرستاده می‌شود.

تحویل با نظارت مشتری

4-نصب و راه‌اندازی خط تولید

گروه فنی بهفر ماشین به محل موردنظر اعزام‌شده و با دقت دستگاه یا خط تولید را مونتاژ و راه‌اندازی می‌کنند.

نصب و راه اندازی خط تولید

5-خدمات پس از فروش

بهفر ماشین اطلس البرز 18 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش واقعی را به مشتریان عزیز ارائه می‌دهد.

خدمات پس از فروش

دانلود pdf مطلب

دانلود پی دی اف صفحه

دانلود کاتالوگ بهفر ماشین

دانلود کاتالوگ
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]