دستگاه بسته‌بندی میوه

دستگاه بسته بندی میوه -عکس سر صفحه

دستگاه بسته‌بندی مواد غذایی میوه در اشکال و ظرفیت‌های مختلف تولید می‌شود. استفاده از هر نوع دستگاه بسته‌بندی میوه بستگی به نوع میوه و یا تازه یا خشک بودن آن دارد. شکل بسته‌بندی میوه تازه در میزان رضایت مشتری و همچنین میزان فروش تأثیر مستقیم دارد.

این نکته درفروش میوه‌جات خشک‌شده هم صدق می‌کند. اما تفاوت ماشین‌آلات بسته‌بندی میوه خشک‌شده و تازه در چیست؟ فرایند بسته‌بندی میوه خشک‌شده با تازه چه تفاوت‌هایی دارد؟ در این مطلب انواع دستگاه بسته‌بندی میوه تازه و خشک را همراه با معرفی خطوط وابسته و قیمت هر دستگاه معرفی خواهیم کرد…

انواع ماشین‌آلات بسته‌بندی میوه تازه:

در نمونه غیر صنعتی از شستشو دستی گرفته تا خشک‌کردن و بسته‌بندی آن به‌صورت دستی انجام می‌شود. این روش برای تولیدات با تناژ پایین مناسب بوده و نیاز به نیروی انسانی زیادی هم دارد. اما در نمونه صنعتی بسته به میزان آلودگی و استانداردهای منطقه‌ای میوه در سه وان یا بیشتر گل گیری، انگل زدایی و آب‌کشی می‌شود. آب روی بدنه میوه شسته شده، توسط آبگیرِ سانتریفیوژ خشک‌شده و آماده بسته‌بندی می‌شود.

دستگاه شرینگ پک کابینی:

در مرحله آخر خط تولید، میوه‌جات در داخل ظرف‌های یک‌بارمصرف قرارگرفته و توسط این دستگاه و نیروی حرارتی پک می‌شود. این دستگاه برای سلفون کشی روی انواع ظروف یک‌بارمصرف کاربرد دارد. دستگاه بسته‌بندی میوه و سبزیجات شرینگ پک کابینی حجم کمی داشته و با برق تک فاز کار می‌کند. درنتیجه در هر مکان غیر صنعتی و خانگی قابل‌راه‌اندازی است.

برد این دستگاه دمای برش نایلون را با دقت بالا کنترل می‌کند. برای مشاهده توضیحات و قیمت دستگاه به صفحه محصول در زیر همین مطلب مراجعه کنید.

انواع ماشین‌آلات بسته‌بندی میوه خشک‌شده:

فرایند تولید میوه خشک‌شده نیاز به ماشین‌آلات خط تولید و بسته‌بندی میوه خشک دارد. پس از پیمودن فرایند رطوبت‌گیری اسلایسهای میوه، محصول به انتهای خط تولید و ماشین‌آلات بسته‌بندی توزین دار بهفر ماشین البرز می‌رسد. این ماشین‌آلات در نمونه تمام‌اتوماتیک تولیدشده و در سه ظرفیت دو توزین (دو کاپه)4 توزین (چهار کاپه)6 توزین (شش کاپه) تولید می‌شود.

با تعداد کاپه های دستگاه سرعت بسته‌بندی هم افزایش پیدا می‌کند. ماشین‌آلات بسته‌بندی این شرکت در دو مدل سه فاز (مکانیک) و تک فاز (پنوماتیک) تولید می‌شوند. ماشین‌آلات توزین دار بهفر ماشین مجهز به هوش مصنوعی بوده و کاملاً خودکار هستند. برای مشاهده توضیحات و قیمت به صفحه محصول در زیر همین مطلب مراجعه کنید.

قیمت دستگاه بسته‌بندی میوه تازه

برای کسب اطلاعات از قیمت خرید دستگاه بسته‌بندی میوه تازه می‌توانید به بخش فروشگاه شرکت بهفر ماشین البرز مراجعه کرده یا با پشتیبانی آنلاین ما تماس بگیرید.

قیمت دستگاه بسته‌بندی میوه خشک

برای کسب اطلاعات از قیمت خرید دستگاه بسته‌بندی میوه خشک می‌توانید به بخش فروشگاه شرکت بهفر ماشین البرز مراجعه کرده یا با پشتیبانی آنلاین ما تماس بگیرید.

مشاوره رایگان قبل از خرید

قبل از خرید به‌صورت حضوری یا تلفنی کلیه راهنمایی‌ها برای بهترین انتخاب به مشتریان عزیز ارائه می‌شود.

ساخت دستگاه

در مراحل ساخت متخصصان ما به‌صورت مستمر با مشتریان عزیز در تعامل بوده و بسته به نیاز مشتری دستگاه موردنظر را کاملاً سفارشی‌سازی می‌کنند.

آزمودن کیفیت

قبل از تحویل کلیه ماشین‌آلات آزمایش‌شده و تست کیفیت می‌شود.

تحویل با نظارت مشتری

در انتهای کار ماشین‌آلات بااحتیاط، همراه با نظارت خریدار بارگیری شده و برای تحویل به محل موردنظر فرستاده می‌شود.

نصب و راه‌اندازی خط تولید

گروه فنی بهفر ماشین به محل موردنظر اعزام‌شده و با دقت دستگاه یا خط تولید را مونتاژ و راه‌اندازی می‌کنند.

خدمات پس از فروش

بهفر ماشین اطلس البرز ۱۸ ماه گارانتی و ۱۰ سال خدمات پس از فروش واقعی را به مشتریان عزیز ارائه می‌دهد.

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا
تماس باما