دستگاه شستشو خیار

دستگاه شستشو خیار

دستگاه شستشو خیار بهفر ماشین البرز یکی از ماشین‌آلات تولیدی این مجموعه بوده که در خط شستشو میوه و سبزی به کار می‌رود. این دستگاه یکی از ماشین‌آلات وابسته این خط محسوب می‌شود. در این خط بسته به میزان موردنیاز شستشو سبزی یا سیفی جات ،امکان استفاده دستگاه شستشو سبزی از 3 دستگاه تا 5 وجود دارد که در امتداد یکدیگر قرار می‌گیرند.این دستگاه به دستگاه شستشو میوه هم مشهور است.

خیار از وان های شستشو عبور کرده و از هرگونه آلودگی پاک می‌شود.این دستگاه امکان افزایش سرعت شستشوی خیار را متناسب با استانداردهای بالای بهداشتی فراهم می‌کند. در این مطلب در پایگاه دانش بهفر ماشین البرز دستگاه شستشو خیار صنعتی را با جزئیات فنی و اطلاعات قیمت بررسی خواهیم کرد…

عکس 1 مقاله دستگاه شستشو خیار

دستگاه شستشوی خیار صنعتی:

در خط شستشو صیفی و سبزیجات حداقل از سه وان و حداکثر از 5 وان استفاده می‌شود. در ادامه کاربرد هر دستگاه شستشو را . توضیح خواهیم داد.

تعداد وانهای خط تولید بر اساس استانداردهای منطقه‌ای تعیین می‌شود.

1-دستگاه مکانیزه شستشو خیار گل گیر:

این دستگاه مجهز به یک وان استیل، یک پمپ هوا و یک الکتروموتور است که قدرت خود را به بالابر دستگاه شستشو خیار منتقل می‌کند. کمپرسور باد این دستگاه، هوا را با فشار وارد آب کرده و فرایند حباب سازی انجام می‌شود. هم‌زمان آب درون وان توسط پمپ دستگاه به گردش درمیاورد.

ایجاد گردش آب همراه با حباب‌های هوا ،سخت‌ترین آلودگی‌ها (گل‌ولای و اضافات) را به‌راحتی از بدنه خیار پاک می‌کند.برای مشاهده توضیحات کامل و قیمت خرید ،با شماره های پشتیبانی و مشاوره رایگان ما در ساعات اداری (8 صبح تا 7) بعد از ظهر در زیر همین مطلب تماس بگیرید .

2-دستگاه شستشو خیار دوم (انگل زدا):

روش کار دستگاه شستشو دوم همانند دستگاه شستشو گل گیر است. تنها تفاوت در استفاده از ماده ضدعفونی‌کننده و انگل زدا بوده که در آب مخزن ریخته میشود.مواد ضد عفونی کننده انواع باکتری و انگل باقی مانده بر روی بدنه خیار را از بین میبرند. برای مشاهده توضیحات کامل و قیمت خرید ،با شماره های پشتیبانی و مشاوره رایگان ما در ساعات اداری (8 صبح تا 7) بعد از ظهر در زیر همین مطلب تماس بگیرید .

3-دستگاه شستشو سبزی سوم خیار (آبکشی):

در این مرحله بدنه خیار کاملاً شسته شده و باقیمانده آلودگی‌ها و مواد شیمیایی ضد عفونی کننده از بدنه محصول جدا می‌شوند. محصول از نوار نقاله عبور کرده و به مرحله شستشو نهایی انتقال میابد.برای مشاهده توضیحات کامل و قیمت خرید ،با شماره های پشتیبانی و مشاوره رایگان ما در ساعات اداری (8 صبح تا 7) بعد از ظهر در زیر همین مطلب تماس بگیرید .

4-نوار استیل آبکشی (مرحله پایانی)

در این مرحله خیار شسته شده بر روی نوار استیل آبکشی قرارگرفته و توسط چند دوش آب و به‌صورت خودکار آبکشی می‌شود. در انتهای میز آبکشی، محصول مورد نظر فاقد هرگونه آلودگی بوده و آماده آبگیری و بسته‌بندی است.برای مشاهده توضیحات کامل و قیمت خرید ،با شماره های پشتیبانی و مشاوره رایگان ما در ساعات اداری (8 صبح تا 7) بعد از ظهر در زیر همین مطلب تماس بگیرید .

دستگاه شستشوی خیار قیمت

برای مشاهده انواع دستگاه شستشو خیار شرکت بهفر ماشین و همچنین قیمت‌های به‌روز می‌توانید با بخش مشاوره آنلاین در ساعات اداری تماس گرفته یا به صفحه فروشگاه  بهفر ماشین در زیر همین مطلب مراجعه کنید.

مشاوره رایگان قبل از خرید

قبل از خرید به‌صورت حضوری یا تلفنی کلیه راهنمایی‌ها برای بهترین انتخاب به مشتریان عزیز ارائه می‌شود.

ساخت دستگاه

در مراحل ساخت متخصصان ما به‌صورت مستمر با مشتریان عزیز در تعامل بوده و بسته به نیاز مشتری دستگاه موردنظر را کاملاً سفارشی‌سازی می‌کنند.

آزمودن کیفیت

قبل از تحویل کلیه ماشین‌آلات آزمایش‌شده و تست کیفیت می‌شود.

تحویل با نظارت مشتری

در انتهای کار ماشین‌آلات بااحتیاط، همراه با نظارت خریدار بارگیری شده و برای تحویل به محل موردنظر فرستاده می‌شود.

نصب و راه‌اندازی خط تولید

گروه فنی بهفر ماشین به محل موردنظر اعزام‌شده و با دقت دستگاه یا خط تولید را مونتاژ و راه‌اندازی می‌کنند.

خدمات پس از فروش

بهفر ماشین اطلس البرز ۱۸ ماه گارانتی و ۱۰ سال خدمات پس از فروش واقعی را به مشتریان عزیز ارائه می‌دهد.

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا
تماس باما