دستگاه بسته‌بندی لپه

عکس سر صفحه مقاله دستگاه بسته بندی لپه

دستگاه بسته‌بندی لپه یکی از ماشین‌آلات خط تولید و بسته‌بندی حبوبات است.این دستگاه در مدل‌ها و ظرفیت‌های مختلف طراحی و تولید می‌شود.لپه در میان حبوبات دسته‌بندی‌شده و یکی از مواد غذایی پرکاربرد در میان غذاهای ایرانی محسوب می‌شود. لپه یا Split chickpea به هر نوع حبوبات پوست‌کنده گفته می‌شود.

اما در ایران بیشتر از یک نوع لپه زرد استفاده می‌شود.دستگاه بسته‌بندی مواد غذایی لپه بهفر ماشین ، انواع بسته‌های سلفونی و کیسه‌ای لپه را به‌راحتی پر می‌کند.این بسته‌بندی‌ها در بالاترین حد کیفیت بازار بوده و با استانداردهای بهداشتی کاملاً تطابق دارد.در این مطلب انواع دستگاه بسته‌بندی لپه را با توضیحات کامل و قیمت خرید معرفی خواهیم کرد …

لپه بسته بندی شده -مقاله دستگاه بسته بندی لپه
 

انواع دستگاه بسته‌بندی لپه:

1-دستگاه بسته‌بندی توزین دار:

ماشین‌آلات توزین دار بهفر ماشین البرز در ظرفیت‌های مختلف و از نمونه‌های تمام‌اتوماتیک هستند.در ادامه انواع دستگاه بسته‌بندی توزین دار را معرفی خواهیم کرد…

1- دستگاه بسته‌بندی دو توزین:

این دستگاه مجهز به دو لودسل(کاپه) است.لپه داخل این دو کاپه وزن‌کشی شده و برای بسته‌بندی آماده می‌شود.این دستگاه برای تولیدکنندگان با ظرفیت تولید پایین بوده و حجم کمی را هم اشغال می‌کند.دستگاه بسته‌بندی لپه دو توزین مجهز به یک تابلو برق است که نیروی الکتریکی قطعات برقی ماشین را تأمین می‌کند.

plc یا مانیتور دستگاه بسته‌بندی لپه توزین دار وظیفه برنامه‌ریزی و نحوه تقسیم‌بندی نیروی الکتریکی و میزان وزن‌کشی را به عهده دارد.رول بسته‌بندی موردنظر بر روی دکل دستگاه قرارگرفته و برای یک‌بار و به‌صورت دستی ،به دور روی یقگی پیچیده می‌شود .

فرمان به دستگاه داده‌شده و ازاین‌پس بسته‌بندی کاملاً خودکار انجام خواهد شد.این دستگاه می‌تواند بسته به نیاز مشتری به چرخ هم مجهز شود.این قابلیت سرعت تغییرات و انعطاف‌پذیری خط تولید را افزایش می‌دهد.برای کسب اطلاعات دقیق‌تر با پشتیبانی بهفر ماشین تماس بگیرید.

نکته:چرخ های دستگاه بسته‌بندی باید به استپ(ترمز)مجهز باشد تا در زمان بسته‌بندی کاملاً ثابت بوده و خودبه‌خود حرکت نکند.

2-دستگاه بسته‌بندی 4 توزین:

این دستگاه مجهز به 4 کاپه بوده و سرعت بیشتری به نسبت نمونه دو توزین دارد.دستگاه بسته‌بندی 4 توزین مناسب برای تولیدکنندگان با حجم تولید متوسط است.کسب اطلاعات دقیق‌تر در صفحه دستگاه.

3-دستگاه بسته‌بندی 6 توزین:

دستگاه بسته‌بندی لپه شش توزین با 6 کاپه ،سرعت بسیار بیشتری را به نسبت نمونه‌های 4 و دو توزین دارد.این دستگاه مناسب برای کارخانه جات بزرگ تولیدکننده حبوبات بسته‌بندی است.کلیه ماشین‌آلات بسته‌بندی لپه توزین دار مجهز به هوش مصنوعی بوده و کاملاً اتوماتیک هستند.تنها با یک‌بار برنامه‌ریزی ،دستگاه بدون نیاز به اپراتور لپه را دربسته‌های سلفونی،opp،آلومینیومی بسته‌بندی خواهد کرد.

2-دستگاه بسته‌بندی کیسه‌پرکن:

این نمونه ماشین‌آلات مخصوص پر کن انواع کیسه‌های وزن بالای نایلونی و پارچه‌ای است.در ادامه انواع دستگاه کیسه‌پرکن این مجموعه را برسی خواهیم کرد…

1-دستگاه کیسه‌پرکن :

این دستگاه تنها مجهز به یک وزن کش بوده و نیمه اتوماتیک است.اپراتور کیسه را در زیر نازل قرار داده و پدال دستگاه را می‌فشارد.میزان مشخص و برنامه‌ریزی‌شده لپه به داخل کیسه خالی می‌شود.این دستگاه مناسب تولیدکنندگان کوچک بوده و قیمت مناسبی هم دارد.

2-دستگاه کیسه‌پرکن دو توزین:

این نمونه ماشین کیسه‌پرکن انعطاف‌پذیری بیشتری داشته و در دو نمونه نیمه و تمام‌اتوماتیک تولید می‌شود.وزن‌کشی لپه توسط دو کاپه انجام می‌شود.ازاین‌رو سرعت بیشتری به نسبت نمونه تک توزین دارد.برای کسب اطلاع از مشخصات و قیمت محصول با پشتیبانی ما در تماس باشید.

3-دستگاه کیسه‌پرکن 4 توزین:

این نمونه دستگاه کیسه‌پرکن ،پرسرعت‌ترین نمونه در تولیدات بهفر ماشین است.این ماشین با 4 وزن کش ،بهترین گزینه برای تولیدکنندگان بزرگ حبوبات بسته‌بندی محسوب می‌شود.کیسه‌پرکن چهار توزین، تنها در نمونه تمام‌اتوماتیک طراحی و تولید می‌شود.این دستگاه همانند نمونه دستگاه‌های بسته‌بندی لپه توزین دار ،مجهز به هوش مصنوعی است.

مشاوره رایگان قبل از خرید

قبل از خرید به‌صورت حضوری یا تلفنی کلیه راهنمایی‌ها برای بهترین انتخاب به مشتریان عزیز ارائه می‌شود.

ساخت دستگاه

در مراحل ساخت متخصصان ما به‌صورت مستمر با مشتریان عزیز در تعامل بوده و بسته به نیاز مشتری دستگاه موردنظر را کاملاً سفارشی‌سازی می‌کنند.

آزمودن کیفیت

قبل از تحویل کلیه ماشین‌آلات آزمایش‌شده و تست کیفیت می‌شود.

تحویل با نظارت مشتری

در انتهای کار ماشین‌آلات بااحتیاط، همراه با نظارت خریدار بارگیری شده و برای تحویل به محل موردنظر فرستاده می‌شود.

نصب و راه‌اندازی خط تولید

گروه فنی بهفر ماشین به محل موردنظر اعزام‌شده و با دقت دستگاه یا خط تولید را مونتاژ و راه‌اندازی می‌کنند.

خدمات پس از فروش

بهفر ماشین اطلس البرز ۱۸ ماه گارانتی و ۱۰ سال خدمات پس از فروش واقعی را به مشتریان عزیز ارائه می‌دهد.

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا
تماس باما