دستگاه بسته‌بندی دارچین

دستگاه بسته‌بندی دارچین

دستگاه بسته‌بندی دارچین از ماشین‌آلات تولید شرکت بهفر ماشین البرز است که چوب یا پودر دارچین را در بسته‌بندی‌های مختلف و با وزن‌های متفاوت پک می‌کند. دارچین در میان ادویه‌جات دسته‌بندی‌شده  و در دو نوع چوب دارچین و پودر دارچین بسته بندی شده که هر کدام ماشین آلات مخصوص بسته بندی خود را دارند .

ماشین آلات بسته بندی دارچین در خط تولید ادویه و یا خط تولید حبوبات هم کاربرد دارند.این مجموعه به‌صورت تخصصی بر تولید انواع خطوط تولید و دستگاه‌های بسته‌بندی تمام‌اتوماتیک و نیمه اتوماتیک تمرکز داشته و انواع دستگاه بسته‌بندی دارچین (توزین دار، دستگاه ساشه دارچین ، دستگاه پر کن پودری، کیسه‌پرکن، دستگاه قوطی پر کن) را تولید میکند.

شرکت بهفر ماشین البرز محصولات خود با تضمین کیفیت و ضمانت خدمات پس از فروش به مشتریان عزیز ارائه می‌دهد.در ادامه انواع دستگاه بسته‌بندی دارچین را با توضیحات بیشتر و لینک خرید معرفی خواهیم کرد…

انواع دستگاه بسته‌بندی مواد غذایی دارچین

1-دستگاه بسته‌بندی دارچین توزین دار

این نمونه ماشین‌آلات از نوع تمام‌اتومات بوده و در دو مدل پنوماتیک و مکانیک طراحی و تولید می‌شوند. دستگاه بسته‌بندی توزین دار مخصوص محصولات غذایی و شیمیایی گرانولی(دانه بندی شده) است.از این رو  چوب دراچین را در بسته‌بندی‌های بالشتی و سلفونی پاکتی به راحتی بسته‌بندی می‌کند.

نمونه پنوماتیک با بدنه یک‌تکه و منبع برقی تک فاز گزینه بسیار خوبی برای مکان‌های غیر صنعتی و یا مشاغل کوچک محسوب می‌شود.اما نمونه مکانیکی با حجم بیشتر و بدنه دوتکه از منبع برقی 3 فاز قدرت گرفته و ارتفاع بیشتری هم دارد.نمونه مکانیک مخصوص سوله‌های صنعتی مجهز به برق 3 فاز طراحی و تولیدشده است.

البته کلیه ماشین آلات توزین دار این مجموعه (مکانیک و پنوماتیک) قابلیت سفارشی سازی بر اساس کار با برق تک فاز و یا 3 فاز را دارند.  دستگاه بسته‌بندی چوب دارچین توزین دار در 4 ظرفیت (2 توزین،4 توزین،6 توزین،12 توزین) تولید و سفارشی‌سازی می‌شود که با افزایش کاپه های دستگاه، سرعت بسته‌بندی بیشتر می‌شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره‌های پشتیبانی و مشاوره رایگان مجموعه بهفر ماشین تماس بگیرید.

بسته بندی چوب دارچین در مقاله دستگاه بسته بندی چوب دارچین
 

2-دستگاه بسته‌بندی دارچین کیسه‌پرکن

این نمونه دستگاه‌های بسته‌بندی دارچین مخصوص پر کردن کیسه‌ای انواع ادویه جات غیر پودری و یا انواع حبوبات و غلات است. البته می‌توان برای پر کردن انواع کارتونهای وزن بالا هم از این دستگاه استفاده کرد. این ماشین‌آلات هم دقیقاً همانند نمونه‌های توزین دار در دو مدل پنوماتیک و هیدرولیک تولید شده و قابلیت کارکرد با برق تک فاز و یا سه فاز رادارند.

دستگاه‌های کیسه‌پرکن در سه ظرفیت تک توزین، دو توزین و 4 توزین طراحی و تولید می‌شوند که نمونه تک توزین نیمه اتومات، نمونه 2 توزین در دو مدل تمام و نیمه  اتومات و نمونه 4 توزین تنها در نمونه 100% اتوماتیک تولید می‌شود.

تنوع و انعطاف پذیری دستگاه بسته بندی کیسه پر کن ،هر نوع خریدار را با ظرفیتهای مالی متفاوت پوشش میدهد.برای کسب اطلاع و مشاوره رایگان با شماره‌های پشتیبانی ما در ساعات اداری تماس بگیرید.

بسته بندی قوطی و کیسه دارچین در مقاله دستگاه بسته بندی چوب دارچین
 

3-دستگاه بسته‌بندی دارچین پودری سلفونی

این دستگاه مخصوص بسته‌بندی مواد پودری غذایی و شیمیایی در بسته‌های بالشتی سلفونی و پاکتی است. دستگاه پر کن پودری سلفونی مخصوص بسته بندی پودر دارچین بوده و تنها در نوع تمام‌اتوماتیک تولید میشود .تنظیمات وزن‌کشی و نحوه کارکرد دستگاه برای یک‌بار به plc یا هوش مصنوعی داده‌شده و ازاین‌پس دستگاه پر کن دارچین پودری سلفونی به‌صورت کاملاً خودکار محصول موردنظر را بسته‌بندی می‌کند.

مخزن این دستگاه مجهز به یک هم زن و ماردون حلزونی شکل است.بر اساس وزن موردنظر بسته‌بندی، ماردون مخزن به گردش در آماده و وزن مشخصی از مواد پودری را به داخل یقگی هدایت می‌کند.دقت وزن کشی دستگاه پودری سلفونی بسیار بالا بوده و در حد 1 گرم است.

رول دستگاه توسط یک یقگی، دو عدد اتوی حرارتی و یک قیچی شکل‌گرفته و به پاکت بسته‌بندی تبدیل می‌شود.برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با شماره‌های پشتیبانی و مشاوره رایگان ما از ساعت 8 صبح تا 7 بعدازظهر در زیر همین مطلب تماس بگیرید.

4-دستگاه بسته‌بندی دارچین قوطی پر کن

دستگاه پر کن قوطی یا دستگاه قوطی پر کن، مخصوص پر کردن انواع مواد پودری و گرانولی دانه‌ریز در قوطی‌های فلزی، پلاستیکی یا ظروف شیشه‌ای است. به‌عنوان‌مثال می‌توان به قوطی‌های پودر دارچین،زیره و یا وانیل اشاره کرد.

نحوه کارکرد مخزن این دستگاه با مخزن دستگاه بسته‌بندی زیره پودری سلفونی شباهت زیادی دارد. اما نازل این دستگاه کاملاً متفاوت است. در زیر نازل یک نوار نقاله اتوماتیک قرار دارد که قوطی خالی محصول را از میز ترافیک اول به زیر نازل هدایت می‌کند.

میزان مشخصی از پودر دارچین به داخل قوطی ریخته شده و به سمت میز ترافیک دوم و مرحله درب زنی منتقل می‌شود. این دستگاه هم همانند نمونه دستگاه بسته‌بندی زیره پودری سلفونی تمام‌اتوماتیک است.برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره‌های پشتیبانی و مشاوره رایگان مجموعه بهفر ماشین در ساعات اداری تماس بگیرید.

کلیه قطعات در تماس با محصول از استیل مرغوب ساخته‌شده و تطابق کامل با استانداردهای بهداشتی را دارند.

5- دستگاه بسته‌بندی دارچین ساشه پودری:

دستگاه بسته‌بندی دارچین تک نفره یا دستگاه ساشه پودری یکی دیگر از ماشین‌آلات این مجموعه باقابلیت بسته‌بندی مواد غذایی و شیمیایی در بسته‌های زیر 100 گرم است. به‌عنوان نمونه می‌توان به پاکت‌های کوچک نمک و فلفل یا پودر انواع ادویه اشاره کرد.

این دستگاه هم در نمونه تمام‌اتوماتیک تولیدشده و قابلیت کار با برق تک یا 3 فاز را دارد. این دستگاه وزن بسیار کمی داشته و در نمونه چرخ‌دار، سرعت جابه‌جایی بالایی هم دارد. نمونه دیگر از این دستگاه بانام دستگاه ساشه مایع از سوی مجموعه بهفر ماشین طراحی و تولید می‌شود که مخصوص بسته‌بندی مایعات غلیظ و رقیق در بسته‌های وزن پایین است.

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره‌های پشتیبانی و مشاوره رایگان مجموعه بهفر ماشین از ساعت 8 صبح تا 7 بعدازظهر تماس بگیرید.

قیمت دستگاه بسته‌بندی دارچین

با توجه به نوسانات بازار، بهترین گزینه برای کسب اطلاع دقیق از هزینه‌ها و قیمت ماشین‌آلات، استعلام قیمت به‌صورت تلفنی است. برای دریافت آخرین قیمت‌های محصولات با شماره‌های پشتیبانی ما تماس بگیرید.

مشاوره رایگان قبل از خرید

قبل از خرید به‌صورت حضوری یا تلفنی کلیه راهنمایی‌ها برای بهترین انتخاب به مشتریان عزیز ارائه می‌شود.

ساخت دستگاه

در مراحل ساخت متخصصان ما به‌صورت مستمر با مشتریان عزیز در تعامل بوده و بسته به نیاز مشتری دستگاه موردنظر را کاملاً سفارشی‌سازی می‌کنند.

آزمودن کیفیت

قبل از تحویل کلیه ماشین‌آلات آزمایش‌شده و تست کیفیت می‌شود.

تحویل با نظارت مشتری

در انتهای کار ماشین‌آلات بااحتیاط، همراه با نظارت خریدار بارگیری شده و برای تحویل به محل موردنظر فرستاده می‌شود.

نصب و راه‌اندازی خط تولید

گروه فنی بهفر ماشین به محل موردنظر اعزام‌شده و با دقت دستگاه یا خط تولید را مونتاژ و راه‌اندازی می‌کنند.

خدمات پس از فروش

بهفر ماشین اطلس البرز ۱۸ ماه گارانتی و ۱۰ سال خدمات پس از فروش واقعی را به مشتریان عزیز ارائه می‌دهد.

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا
تماس باما