دستگاه بسته‌بندی شکلات

دستگاه بسته‌بندی شکلات

دستگاه بسته‌بندی شکلات یکی از تولیدات مجموعه بهفر ماشین است که شکلات فله‌ای را در بسته‌های سلفونی و پاکتی بالشتی بسته‌بندی می‌کند. دستگاه بسته‌بندی شکلات در مدل‌ها و ظرفیت‌های مختلف طراحی و تولیدشده و تمام‌اتوماتیک است.

تنوع ماشین‌آلات بسته‌بندی شکلات فله‌ای و دوسرپیچ بهفر ماشین بسیار زیاد بوده و هر نوع سلیقه بسته‌بندی را پوشش می‌دهد. این دستگاه در دو نمونه پنوماتیک و مکانیک طراحی‌شده که طیف گسترده‌ای از مشاغل خانگی و صنعتی را به‌راحتی پوشش می‌دهد.

در این مطلب در سایت بهفر ماشین البرز انواع دستگاه بسته‌بندی شکلات صنعتی را با توضیحات کامل همراه با شماره‌های مشاوره خرید معرفی خواهیم کرد…

ax-1-maghale-dastgahe-baste-bandi-shokolat

انواع دستگاه بسته‌بندی شکلات فله‌ای و دوسرپیچ

1-دستگاه بسته‌بندی شکلات 2 توزین

دستگاه بسته‌بندی شکلات دو توزین از نوع تمام‌اتومات بوده و در دو مدل پنوماتیک و مکانیک طراحی و تولید می‌شود. بدنه نمونه پنوماتیک یک‌تکه بوده و ارتفاع کمتری هم دارد. این دستگاه قابلیت سفارشی‌سازی بر اساس منبع برقی تک فاز را داشته و ازاین‌رو گزینه بسیار خوبی برای مکان‌های غیر صنعتی و یا مشاغل کوچک محسوب می‌شود.

اما نمونه مکانیکی حجم بیشتری داشته و بدنه آن دوتکه است. این نمونه دستگاه بسته‌بندی شکلات قدمت ساخت بیشتر و دوام بالاتری هم دارد. نمونه مکانیک مخصوص سوله‌های صنعتی مجهز به برق 3 فاز و با ارتفاع سقف بالا طراحی و تولیدشده است.

دستگاه بسته‌بندی شکلات دو توزین پایین‌ترین قیمت و ظرفیت تولید را در میان ماشین‌آلات توزین دار این مجموعه داشته و مناسب مشاغل کوچک و کارگاهی است.برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره‌های پشتیبانی و مشاوره خرید مجموعه بهفر ماشین تماس بگیرید.

2- دستگاه بسته‌بندی شکلات  4 توزین:

دستگاه بسته‌بندی شکلات 4 توزین پرفروش‌ترین نمونه در میان تولیدکنندگان شکلات است. این دستگاه ظرفیت تولید متوسطی داشته و قابل‌استفاده در مشاغل کوچک، بزرگ و متوسط است. نحوه کارکرد دستگاه و فناوری آن تفاوتی با نمونه 2 توزین ندارد. تنها تفاوت در ظرفیت و سرعت بسته‌بندی است.

 برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره‌های پشتیبانی و مشاوره خرید مجموعه بهفر ماشین در ساعات اداری تماس بگیرید.

3- دستگاه بسته‌بندی شکلات فله ای 6 توزین:

دستگاه بسته‌بندی شش توزین با ظرفیت تولید بیشتر به نسبت ماشین آلات 2 و چهار توزین، گزینه خوبی برای کارخانه جات بزرگ تولیدکننده محصولات غذایی بسته بندی شده  محسوب می‌شود. مجموعه بهفر ماشین البرز نمونه دستگاه بسته‌بندی شکلات 6 توزین را برای اولین بار در ایران طراحی و تولید کرده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد دستگاه بسته بندی شکلات با شماره‌های پشتیبانی و مشاوره خرید مجموعه بهفر ماشین از ساعت 8 صبح تا 7 بعد از ظهر تماس بگیرید.

4-دستگاه بسته‌بندی شکلات صنعتی 12 توزین:

دستگاه بسته‌بندی شکلات صنعتی  12 توزین موازی برای اولین بار توسط متخصصان این مجموعه طراحی و تولید شده و هیچ نمونه خارجی و ایرانی ندارد .این دستگاه با ظرفیت تولید و انعطاف‌پذیری بالا،بهترین گزینه برای کارخانه جات بزرگ تولید کننده شکلات بسته بندی شده محسوب میشود.

این دستگاه قابلیت وزن‌کشی تا 4 کیلوگرم را داشته و می‌تواند دو محصول متفاوت را به‌صورت هم‌زمان بسته‌بندی کند .به عنوان نمونه نیمی از دستگاه میتواند شکلات فله ای و نیمی دیگر شکلات دو سر پیچ را در بسته های سلفونی بسته بندی کند .ظرفیت وزن کشی نمونه 12 توزین  تقریبا دو برابر نمونه های 2،4 و 6 توزین مجموعه است.

از خصوصیت‌های منحصر به فرد این دستگاه قدرتمند می‌توان به دو هوش مصنوعی و دو تابلو برق کاملا مجزا اشاره کرد. این قابلیت باوجود ایجاد نقص فنی در یکی از تابلو برق ها، از توقف کامل این دستگاه در فرایند تولید جلوگیری میکند.

با این دستگاه خط تولید شما هیچ گاه متوقف نخواهد شد. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره‌های پشتیبانی و مشاوره رایگان مجموعه بهفر ماشین تماس بگیرید.

قیمت دستگاه بسته‌بندی شکلات صنعتی

با توجه به نوسانات بازار، بهترین گزینه برای کسب اطلاع دقیق از هزینه‌ها و قیمت ماشین‌آلات، استعلام قیمت به‌صورت تلفنی است. برای دریافت آخرین قیمت خرید دستگاه بسته‌بندی شکلات صنعتی با شماره‌های پشتیبانی و مشاوره خرید  ما در ساعات اداری تماس بگیرید.

 

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا
تماس باما