دستگاه پر کن پودری کود شیمیایی

دستگاه پر کن پودری کود شیمیایی

دستگاه پر کن کود شیمیایی یا دستگاه بسته‌بندی پودری سلفونی از ماشین‌آلات تولیدی مجموعه بهفر ماشین اطلس البرز است که انواع مواد پودری غذایی و شیمیایی را در بسته‌بندی‌های سلفونی یا پاکتی پک می‌کند. این دستگاه سرعت تولید بالایی داشته و مخصوص مواد پودری است.

در ادامه به معرفی دستگاه پر کن کود شیمیایی همراه با توضیحات و شماره های مشاوره خرید می‌پردازیم…

عکس 1 مقاله دستگاه بسته بندی کود شیمیایی

دستگاه پر کن کود شیمیایی

1-هوش مصنوعی:

دستگاه پر کن کود شیمیایی مجهز به هوش مصنوعی بوده و با یک برنامه‌ریزی، فرایند بسته‌بندی را به‌صورت خودکار انجام می‌دهد. این هوش توسط قطعه‌ای به نام hmi کنترل می‌شود.

2-تابلو برق:

تابلو برق دستگاه پر کن کود شیمیایی می‌تواند بر اساس کارکرد با برق تک فاز و یا 3 فاز سفارشی‌سازی شود. این تابلو برق از هوش دستگاه فرمان گرفته و وظیفه تقسیم برق قطعات الکتریکی دستگاه را به عهده دارد.

3-مخزن مخصوص مواد پودری:

دستگاه پر کن کود شیمیایی مجهز به یک مخزن با همزن برقی است. این هم زن حرکت پودر کود شیمیایی را سرعت و سهولت می‌بخشد.برای دریافت آخرین قیمت‌های محصولات با شماره‌های پشتیبانی ما تماس بگیرید.

4-ماردون حلزونی:

در زیر مخزن یک ماردون قرارگرفته که با چرخش خود میزان برنامه‌ریزی‌شده از پودر کود شیمیایی را به پایین و داخل پاکت می‌ریزد.

5-فک دستگاه:

این قسمت از دستگاه وظیفه فرم دهی سلفون دستگاه و تبدیل آن به پاکت بسته بندی را دارد .برای دریافت آخرین قیمت‌های محصولات با شماره‌های پشتیبانی ما تماس بگیرید.

6-قیچی و دوخت حرارتی:

این دو قطعه وظیفه دوخت (بستن) درب پاکت و جدا کردن آن را از رول اصلی به عهده‌دارند .بسته‌بندی کود شیمیایی آماده عرضه به بازار فروش است.

قیمت دستگاه پر کن پودری کود شیمیایی

با توجه به نوسانات بازار، بهترین گزینه برای کسب اطلاع دقیق از هزینه‌ها و قیمت خرید دستگاه پر کن پودری کود شیمیایی، استعلام قیمت به‌صورت تلفنی است. برای دریافت آخرین قیمت‌های محصولات با شماره‌های پشتیبانی ما تماس بگیرید.

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا
تماس باما