دستگاه بسته‌بندی هل

دستگاه بسته‌بندی هل

هل به دو شکل دانه‌های یا پودر هل (هل ساییده شده) مورداستفاده قرار می‌گیرد که هرکدام دستگاه بسته‌بندی مخصوص به خود را دارد. دستگاه بسته‌بندی هل بهفر ماشین این ادویه پرطرفدار و خوش عطر را در انواع بسته‌های پاکتی و قوطی‌های مختلف بسته‌بندی می‌کند.

تنوع ماشین‌آلات بسته‌بندی هل این مجموعه بسیار بالا بوده و قابلیت بسته‌بندی هر نوع بسته‌بندی با سلایق مختلف را دارد. در ادامه انواع دستگاه بسته‌بندی هل را با توضیحات کامل همراه با شماره‌های مشاوره خرید معرفی خواهیم کرد…

عکس 1 مقاله دستگاه بسته بندی هل

انواع دستگاه بسته‌بندی هل

1-دستگاه بسته‌بندی هل توزین دار

این نمونه ماشین‌آلات از نوع تمام‌اتومات بوده و در دو مدل پنوماتیک و مکانیک طراحی و تولید می‌شوند. دستگاه بسته‌بندی توزین دار ،ادویه هل را در بسته‌بندی‌های بالشتی و سلفونی پاکتی بسته‌بندی می‌کند.ماشین آلات توزین دار مخصوص بسته بندی مواد غذایی دانه بندی شده هستند.در نتیجه گزینه خوبی برای بسته بندی دانه های هل محسوب میشوند.

نمونه پنوماتیک با بدنه یک‌تکه و منبع برقی تک فاز گزینه بسیار خوبی برای مکان‌های غیر صنعتی و یا مشاغل کوچک است.اما نمونه مکانیکی با حجم بیشتر و بدنه دوتکه از منبع برقی 3 فاز قدرت گرفته و ارتفاع بیشتری هم دارد.

این نمونه مخصوص سوله‌های صنعتی با سقف بلند ومجهز به برق 3 فاز طراحی و تولیدشده است. دستگاه بسته‌بندی هل توزین دار در 4 ظرفیت (2 توزین،4 توزین،6 توزین،12 توزین) تولید و سفارشی‌سازی می‌شود که با افزایش توزین های دستگاه، سرعت بسته‌بندی هم افزایش پیدا میکند.

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره‌های پشتیبانی و مشاوره خرید مجموعه بهفر ماشین تماس بگیرید.

2-دستگاه بسته‌بندی هل کیسه‌پرکن

این نمونه دستگاه‌های بسته‌بندی هل مخصوص پر کردن کیسه‌ای انواع ادویه جات غیر پودری و یا انواع حبوبات و غلات است. البته این دستگاه برای پر کردن کارتون های وزن بالا هم مورد استفاده قرار میگیرد. این ماشین‌آلات هم دقیقاً همانند نمونه‌های توزین دار در دو مدل پنوماتیک و مکانیک تولید شده و قابلیت کارکرد با برق تک فاز و یا سه فاز رادارند.

دستگاه‌های کیسه‌پرکن در سه ظرفیت تک توزین، دو توزین و 4 توزین طراحی و تولید می‌شوند که نمونه تک توزین نیمه اتومات، نمونه 2 توزین در دو مدل تمام و نیمه اتومات و نمونه 4 توزین تنها در نمونه تمام اتوماتیک تولید می‌شود. برای کسب اطلاع بیشتر و قیمت دستگاه بسته‌بندی هل  با شماره‌های مشاوره خرید  ما در زیر همین مطلب تماس بگیرید.

3-دستگاه بسته‌بندی هل پودری سلفونی

این دستگاه مخصوص بسته‌بندی مواد پودری غذایی و شیمیایی در بسته‌های بالشتی سلفونی و پاکتی است. دستگاه پر کن پودری سلفونی مخصوص بسته بندی هل ساییده یا پودر هل است. این دستگاه از نوع تمام‌اتوماتیک است.

تنظیمات وزن‌کشی و نحوه کارکرد دستگاه برای یک‌بار به  هوش مصنوعی (hmi)داده‌شده و ازاین‌پس دستگاه پر کن هل پودری سلفونی به‌صورت کاملاً خودکار محصول موردنظر را بسته‌بندی می‌کند.

نحوه کارکرد دستگاه بسته بندی پودری سلفونی:

مخزن این دستگاه مجهز به یک هم زن و ماردون حلزونی شکل است.این هم زن حرکت پودر هل را سرعت و سهولت میبخشد.بر اساس وزن موردنظر بسته‌بندی، ماردون مخزن به گردش در آماده و وزن مشخصی از مواد پودری را به داخل یقگی هدایت میشود.

رول دستگاه توسط یک یقگی، دو عدد اتوی حرارتی و یک قیچی شکل‌گرفته و به پاکت بسته‌بندی تبدیل می‌شود.برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با شماره‌های مشاوره خرید ما از ساعت 8 صبح تا 7 بعدازظهر در زیر همین مطلب تماس بگیرید.

4-دستگاه بسته‌بندی هل قوطی پر کن

دستگاه قوطی پر کن هل، مخصوص پر کردن انواع مواد پودری و گرانولی دانه‌ریز در قوطی‌های فلزی، پلاستیکی ویا ظروف شیشه‌ای است. به‌عنوان‌مثال می‌توان به قوطی‌های پودر هل  اشاره کرد.

نحوه کارکرد دستگاه قوطی پر کن :

نحوه کارکرد مخزن این دستگاه با مخزن دستگاه بسته‌بندی هل پودری سلفونی شباهت زیادی دارد. اما نازل این دستگاه کاملاً متفاوت است. در زیر نازل یک نوار نقاله اتوماتیک قرار دارد که قوطی خالی محصول را از میز ترافیک اول به زیر نازل هدایت می‌کند.

میزان مشخصی از پودرهل به داخل قوطی ریخته شده و به سمت میز ترافیک دوم و مرحله درب زنی منتقل می‌شود. این دستگاه هم همانند نمونه دستگاه بسته‌بندی هل پودری سلفونی از نوع  تمام‌اتوماتیک است. کلیه قطعات در تماس با محصول از استیل مرغوب ساخته‌شده و تطابق کامل با استانداردهای بهداشتی را دارد.

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره‌های پشتیبانی و شماره‌های مشاوره خرید مجموعه بهفر ماشین در ساعات اداری تماس بگیرید.

5- دستگاه بسته‌بندی هل ساشه پودری:

دستگاه بسته‌بندی هل یکبار مصرف یا دستگاه ساشه پودری یکی دیگر از ماشین‌آلات این مجموعه باقابلیت بسته‌بندی مواد غذایی و شیمیایی در بسته‌های سبک زیر 100 گرم است. به‌عنوان نمونه می‌توان به پاکت‌های کوچک پودر هل یا دانه های ادویه هل  اشاره کرد.

این دستگاه هم در نمونه تمام‌اتوماتیک تولیدشده و قابلیت کار با برق تک یا 3 فاز را دارد.دستگاه ساشه هل وزن بسیار کمی داشته و در نمونه چرخ‌دار، سرعت جابه‌جایی بالایی هم دارد. نمونه دیگر از این دستگاه بانام دستگاه ساشه مایع از سوی مجموعه بهفر ماشین طراحی و تولید می‌شود که مخصوص بسته‌بندی مایعات غلیظ و رقیق در بسته‌های وزن پایین است.

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره‌های پشتیبانی و شماره‌های مشاوره خرید مجموعه بهفر ماشین از ساعت 8 صبح تا 7 بعدازظهر تماس بگیرید.

قیمت دستگاه بسته‌بندی هل

با توجه به نوسانات بازار، بهترین گزینه برای کسب اطلاع دقیق از هزینه‌ها و قیمت ماشین‌آلات، استعلام قیمت به‌صورت تلفنی است. برای دریافت آخرین قیمت‌های محصولات با شماره‌های مشاوره خرید ما تماس بگیرید.

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا
تماس باما