دستگاه بسته‌بندی لوبیا

عکس سر صفحه مقاله دستگاه بسته بندی لوبیا

دستگاه بسته‌بندی لوبیا زیرمجموعه خط تولید و فراوری انواع حبوبات و در دو نوع کیسه‌پرکن و توزین دار طراحی و تولید می‌شود. می‌توان گفت که لوبیا اصلی‌ترین و پرکاربردترین حبوبات در سفره هر ایرانی محسوب می‌شود. لوبیا در دو نوع بسته‌بندی‌شده و باز به فروش می‌رسد که در نمونه باز در اغلب مواد قیمت پایین‌تر و در نمونه بسته‌بندی کیفیت بسیار بالاتر است.

در نمونه بسته‌بندی، لوبیا با انواع استانداردهای کیفیتی و بهداشتی کنترل‌شده و بسیار تمیزتر و یکدست‌تر هم هست. در این مطلب انواع دستگاه بسته‌بندی لوبیا را با توضیحات کامل و قیمت خرید معرفی خواهیم کرد…

عکس لوبیا بسته بندی شده در مقاله دستگاه بسته بندی لوبیا
 

انواع دستگاه بسته‌بندی مواد غذایی لوبیا:

1-دستگاه بسته‌بندی لوبیا توزین دار:

دستگاه بسته‌بندی توزین دار در سه ظرفیت طراحی و تولید می‌شود…

1-دستگاه بسته‌بندی دو توزین:

این دستگاه با دوکاپه (وزن کش) لوبیا را با دقت وزنی بسیار بالا وزن‌کشی می‌کند. ضریب خطای ماشین‌آلات بسته‌بندی توزین دار بهفر ماشین کمتر از 5 گرم است. این ماشین مجهز به پی ال سی (مانیتور کنترل) است. این دستگاه بسته به درخواست مشتری می‌تواند به منو فارسی، انگلیسی یا عربی مجهز شود.

دستگاه بسته‌بندی لوبیا دو توزین نسبت به دیگر ماشین‌آلات بسته‌بندی توزین دار به‌صرفه‌تر بوده و مناسب مشاغل کوچک است. برای کسب اطلاع از قیمت دستگاه با بخش مشاوره ما تماس بگیرید.

2-دستگاه بسته‌بندی 4 توزین:

تعداد کاپه های این دستگاه دو برابر نمونه دو توزین بوده و سرعت بیشتری هم دارد. اما ازنظر فناوری هیچ تفاوتی با نمونه 2 توزین ندارد. دستگاه‌های بسته‌بندی توزین دار این مجموعه بسته به نیاز مشتری در دو مدل هیدرولیک و پنوماتیک تولیدشده و قابلیت سفارشی‌سازی با برق تک فاز یا سه فاز رادارند.

استفاده از چرخ یکی دیگر از قابلیت‌های این نمونه ماشین‌آلات است که کاربری و انعطاف‌پذیری دستگاه و خط تولید را افزایش می‌دهد. البته چرخ های دستگاه باید مجهز به استپ یا ترمز باشد تا دستگاه در فرایند بسته‌بندی جابه‌جا نشده و خودبه‌خود حرکت نکند. برای کسب اطلاعات دقیق‌تر با شماره‌های بخش مشاوره رایگان ما تماس بگیرید.

3-دستگاه بسته‌بندی 6 توزین:

این دستگاه پرسرعت‌ترین دستگاه این مجموعه محسوب شده و مناسب برای تولیدکنندگان بزرگ بسته‌بندی حبوبات است. ماشین‌آلات بسته‌بندی توزین دار تمام‌اتومات بوده و با یک‌بار برنامه‌ریزی به‌صورت 100% خودکار شروع به کار می‌کنند. کسب اطلاعات دقیق‌تر در صفحه محصول دستگاه.

2-دستگاه بسته‌بندی کیسه‌پرکن لوبیا:

این نمونه ماشین‌آلات هم در 3 ظرفیت طراحی و تولید می‌شوند…

1- دستگاه کیسه‌پرکن تک توزین:

این مدل از ماشین‌آلات بهفر ماشین مخصوص پر کردن انواع کیسه لوبیا طراحی و تولیدشده اند. نمونه تک توزین آنالوگ بوده و نیمه‌خودکار است. کیسه لوبیا در زیر نازل دستگاه قرارگرفته و اپراتور با فشار پدال مخصوص، میزان مشخصی از لوبیا را به داخل کیسه می‌ریزد. این دستگاه اقتصادی‌ترین نمونه کیسه‌پرکن مجموعه بهفر ماشین محسوب می‌شود. کسب اطلاع از قیمت محصول با مشاوره آنلاین ما.

2-دستگاه کیسه‌پرکن دو توزین:

این نمونه با دو وزن کش سرعت بیشتری داشته و در دو نمونه خودکار و نیمه‌خودکار طراحی و تولید می‌شود. ماشین‌آلات کیسه‌پرکن هم همانند نمونه‌های توزین دار، با برق تک فاز و یا سه فاز سفارشی‌سازی می‌شوند. این قابلیت امکان استفاده از این ماشین‌آلات را در مکان‌های غیر صنعتی فراهم می‌کند.

3-دستگاه کیسه‌پرکن 4 توزین:

این دستگاه قدرتمندترین نمونه کیسه‌پرکن شرکت بهفر ماشین البرز محسوب شده و سرعت بیشتری هم به نسبت نمونه‌های دو توزین و تک توزین دارد. این نمونه ماشین‌آلات برای مجموعه‌های با تناژ تولید بالا توصیه می‌شوند. برای کسب اطلاع از آخرین قیمت‌های دستگاه بسته‌بندی لپه کیسه‌پرکن‌های بهفر ماشین می‌توانید با شماره‌های پشتیبانی و مشاوره آنلاین ما تماس بگیرید.

مشاوره رایگان قبل از خرید

قبل از خرید به‌صورت حضوری یا تلفنی کلیه راهنمایی‌ها برای بهترین انتخاب به مشتریان عزیز ارائه می‌شود.

ساخت دستگاه

در مراحل ساخت متخصصان ما به‌صورت مستمر با مشتریان عزیز در تعامل بوده و بسته به نیاز مشتری دستگاه موردنظر را کاملاً سفارشی‌سازی می‌کنند.

آزمودن کیفیت

قبل از تحویل کلیه ماشین‌آلات آزمایش‌شده و تست کیفیت می‌شود.

تحویل با نظارت مشتری

در انتهای کار ماشین‌آلات بااحتیاط، همراه با نظارت خریدار بارگیری شده و برای تحویل به محل موردنظر فرستاده می‌شود.

نصب و راه‌اندازی خط تولید

گروه فنی بهفر ماشین به محل موردنظر اعزام‌شده و با دقت دستگاه یا خط تولید را مونتاژ و راه‌اندازی می‌کنند.

خدمات پس از فروش

بهفر ماشین اطلس البرز ۱۸ ماه گارانتی و ۱۰ سال خدمات پس از فروش واقعی را به مشتریان عزیز ارائه می‌دهد.

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا
تماس باما