مشاوره رایگان

026-34725221

09125883469

09360038633

دریافت کاتالوگ

کاتالوگ

دستگاه بسته‌بندی زرشک یکی از ماشین‌آلات تولیدشده توسط مجموعه بهفر ماشین است که در دو نمونه نیمه اتوماتیک و تمام‌اتوماتیک طراحی و تولید می‌شود. زرشک از محصولات در دسته‌بندی مرکبات است که در نژادهای مختلف (زرشک پلویی، جنگلی…) در طبیعت یافت می‌شود.

این ماده غذایی در انواع غذاهای ایرانی مورداستفاده قرار می‌گیرد که مشهورترین آن‌ها زرشک‌پلو است. طعم ترش زرشک طعم بسیار دل‌چسبی به غذا می‌دهد. ماشین‌آلات بسته‌بندی این مجموعه زرشک را با سرعت بسیار بالا و کیفیت متناسب یا استانداردهای بهداشتی بسته‌بندی می‌کند در این مطلب انواع دستگاه بسته‌بندی زرشک این مجموعه را با توضیحات کامل و قیمت خرید معرفی خواهیم کرد…

انواع دستگاه بسته‌بندی مواد غذایی زرشک

دستگاه بسته‌بندی توزین دار

این نمونه ماشین‌آلات در ظرفیت‌های دو توزین چهار توزین، شش توزیع و ۱۲ توزین طراحی و تولید می‌شوند. با افزایش تعداد توزین‌های این دستگاه، سرعت بسته‌بندی هم افزایش پیدا می‌کند. این ماشین‌آلات تمام‌اتوماتیک بوده و در فرآیند بسته‌بندی زرشک به‌هیچ‌عنوان احتیاج به نیروی دستی و اپراتور ندارد.

دستگاه بسته‌بندی تمام‌اتوماتیک در دو مدل مکانیک و پنوماتیک طراحی و تولید می‌شود که نمونه مکانیک فضای بیشتری را اشغال کرده و مناسب برای مکان‌های صنعتی با ظرفیت تولید بالا و برق 3 فاز است. در عوض نمونه پنوماتیک ارتفاع کمتری داشته و قابلیت کار کردن با برق تک فاز را دارد. درنتیجه بهترین گزینه برای مشاغل کوچک نوپا و کارگاهی محسوب شد.

قابلیت استفاده از برق تک فاز یا 3 فاز انعطاف‌پذیری نمونه دستگاه بسته‌بندی توزین دار زرشک را به شکل چشم‌گیری افزایش می‌دهد.. برای کسب اطلاعات بیشتر از نمونه ماشین‌آلات بسته‌بندی توزین دار می‌توانید با شماره‌های تماس و مشاوره رایگان ما در زیر همین مطلب تماس بگیرید

ماشین آلات بسته بندی

مشاهده صفحه محصول

شماره تماس و مشاوره رایگان

026-34725221

09125883469

09360038633

تماس از طریق تلگرام
تماس از طریق واتس اپ

قدرت و سرعت دستگاه بسته‌بندی تک فاز هیچ تفاوتی با نمونه 3 فاز ندارد.

دستگاه بسته‌بندی کیسه‌پرکن

دستگاه بسته‌بندی زرشک کیسه‌پرکن مخصوص پر کردن کیسه‌ها یا کارتن‌های بزرگ زرشک در بازه وزنی ۵ تا ۵۰ کیلوگرم است. این ماشین‌آلات در 3 ظرفیت تک،2 و 4 توزین و در دو نمونه نیمه اتوماتیک و تمام‌اتوماتیک تولید می‌شوند.

نمونه تک توزین آن‌که به آنالوگ هم مشهور است، نیمه اتوماتیک بوده و برای پر کردن کیسه و کارتون احتیاج به یک اپراتور دارد. اپراتور با فشردن یک پدال میزان مشخصی از محصول روبه‌داخل کیسه یا کارتون می‌ریزد. اما نمونه دو توزین کیسه‌پرکن زرشک قابلیت سفارشی‌سازی به‌صورت تمام‌اتوماتیک و یا نیمه اتوماتیک را دارد.

در نمونه نیمه اتومات همانند نمونه تک توزین، دستگاه مجهز به یک پدال است. اما در نمونه تمام‌اتومات احتیاجی به دخالت اپراتور وجود نداشته و ماشین به شکل کاملاً اتوماتیک، زرشک را بسته‌بندی می‌کند. نمونه کیسه‌پرکن زرشک 4 توزین پرظرفیت‌ترین و قدرتمندترین نمونه کیسه‌پرکن مجموعه محسوب شده که تنها در نمونه تمام‌اتوماتیک طراحی و تولید می‌شود.کسب اطلاعات بیشتر در بخش مشاوره رایگان بهفر ماشین.

ماشین آلات کیسه پر کن

مشاهده صفحه محصول

شماره تماس و مشاوره رایگان

026-34725221

09125883469

09360038633

تماس از طریق تلگرام
تماس از طریق واتس اپ

قیمت دستگاه بسته‌بندی زرشک

برای کسب اطلاع از قیمت خرید دستگاه بسته‌بندی زرشک بهفر ماشین با شماره‌های پشتیبانی و مشاوره رایگان این مجموعه در زیر همین مطلب تماس گرفته یا به بخش فروشگاه مجموع مراجعه کنید.

فروشگاه

مشاهده صفحه محصول

شماره تماس و مشاوره رایگان

026-34725221

09125883469

09360038633

تماس از طریق تلگرام
تماس از طریق واتس اپ

چرا بهفر ماشین کرج؟

1-مشاوره رایگان قبل از خرید

قبل از خرید به‌صورت حضوری یا تلفنی کلیه راهنمایی‌ها برای بهترین انتخاب به مشتریان عزیز ارائه می‌شود.

مشاوره رایگان قبل از خرید

2-ساخت دستگاه

در مراحل ساخت متخصصان ما به‌صورت مستمر با مشتریان عزیز در تعامل بوده و بسته به نیاز مشتری دستگاه موردنظر را کاملاً سفارشی‌سازی می‌کنند.

3-آزمودن کیفیت

قبل از تحویل کلیه ماشین‌آلات آزمایش‌شده و تست کیفیت می‌شود.

آزمون کیفیت

4-تحویل با نظارت مشتری

در انتهای کار ماشین‌آلات بااحتیاط، همراه با نظارت خریدار بارگیری شده و برای تحویل به محل موردنظر فرستاده می‌شود.

تحویل با نظارت مشتری

4-نصب و راه‌اندازی خط تولید

گروه فنی بهفر ماشین به محل موردنظر اعزام‌شده و با دقت دستگاه یا خط تولید را مونتاژ و راه‌اندازی می‌کنند.

نصب و راه اندازی خط تولید

5-خدمات پس از فروش

بهفر ماشین اطلس البرز 18 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش واقعی را به مشتریان عزیز ارائه می‌دهد.

خدمات پس از فروش

دانلود pdf مطلب

دانلود پی دی اف صفحه

دانلود کاتالوگ بهفر ماشین

دانلود کاتالوگ
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]