دستگاه میکسر خوراک دام

دستگاه میکسر خوراک دام

غذای دام و طیور از چندین ماده غذایی و غلات مختلف تشکیل‌شده که نیاز به میکس بالایی دارد. اما در مراکز پرورش دام، حجم خوراک بالا بوده و امکان میکس دستی وجود ندارد. ازاین‌رو باید به دنبال میکس توسط ماشین‌آلات میکسر صنعتی بود.

دستگاه میکسر خوراک دام بهفر ماشین البرز از نمونه میکسرهای صنعتی افقی است که خوراک دام را با دقت و سرعت بسیار بالا میکس می‌کند. این دستگاه در دو مدل طراحی و تولید می‌شود. در ادامه نحوه کارکرد این دو دستگاه میکسر خوراک دام شرکت بهفر ماشین را همراه با توضیحات فنی و شماره‌های مشاوره خرید معرفی خواهیم کرد…

عکس1مقاله دستگاه میکسر خوراک دام و طیور

انواع دستگاه میکسر خوراک دام

1-دستگاه میکسر خوراک دام و طیور پدل:

این دستگاه باقابلیت هم زنی انواع پودر و مواد دانه‌بندی شده، انواع خوراک دام و طیور را با دقت و سرعت‌بالا میکس می‌کند. در نمونه دستگاه میکسر خوراک دام نیازی به استفاده از بدنه استیل وجود ندارد. اما در صورت نیاز و خواست مشتری و بسته به محصول موردنظر می‌توان از بدنه استیل برای ساخت دستگاه استفاده کرد.

دستگاه میکسر دام پدل در مخزن خود مجهز به یک محور است که توسط یک الکتروموتور تک یا 3 فاز به گردش درمیاید. بر روی این محور چند پارویی نصب‌شده که محصول را با سرعت هم زنی کرده و مخلوط می‌کند. این دستگاه قابلیت سفارشی‌سازی برای میکس انواع مواد غذایی پودری و دانه‌بندی شده را دارد.

دستگاه میکسر پدل می‌تواند به طعم زن هم مجهز باشد. در زیر مخزن دستگاه یک دریچه خروجی یا شیر برقی قرار دارد که محل خروج محصول محسوب می‌شود. این دستگاه قدرتمندترین دستگاه میکسر مجموعه بهفر ماشین است. برای استعلام قیمت و کسب اطلاعات بیشتر با شماره‌های پشتیبانی و شماره‌های مشاوره خرید ما در زیر همین مطلب تماس بگیرید.

دستگاه میکسر خوراک دام در دو نوع عمودی و افقی طراحی و تولید می‌شود که دستگاه های میکسر بهفر ماشین از نوع افقی آن است.

2-دستگاه میکسر خوراک دام ریبون:

دستگاه میکسر دام ریبون عمر بیشتر و فناوری قدیمی‌تری داشته و ازنظر نحوه کارکرد شباهت‌های بسیار زیادی به نمونه میکسر پدل دارد. تفاوت عمده دستگاه میکسر خوراک دام ریبون به نسبت میکسر پدل در نوع پارویی‌های آن است.

در نمونه میکسر ریبون به جای پارویی از چندین چنگک برای هم زنی محصول استفاده می‌شود. برای استعلام قیمت و کسب اطلاعات بیشتر با پشتیبانی و شماره‌های مشاوره خرید ما در ساعات اداری تماس بگیرید.

قیمت دستگاه میکسر خوراک دام و طیور

به دلیل نوسانات بالای بازار بهترین گزینه استعلام قیمت به صورت تلفنی است.برای کسب اطلاع از قیمت دستگاه میکسر دام بهفر ماشین اطلس البرز با پشتیبانی و شماره‌های مشاوره خرید ما در زیر همین مطلب تماس بگیرید.

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا
تماس باما