انواع دستگاه اسلایسر صنعتی

انواع دستگاه اسلایسر صنعتی

انواع دستگاه اسلایسر صنعتی  به چند دسته کلی تقسیم می‌شوند. اما در ابتدا باید بدانیم که اسلایسر صنعتی چیست و به چه‌کار میاید. اسلایسر صنعتی برای برش زدن یا ورقه کردن انواع میوه و صیفی‌جات (سیب، پرتقال، هویج، سیب‌زمینی …) در تناژ و سرعت‌بالا مورداستفاده قرار می‌گیرد.

این دستگاه در کارخانه جات تولید مواد غذایی  و میوه‌جات خشک‌شده یا رستوران‌ها و فست فودها مورداستفاده قرار می‌گیرد. این ماشین‌آلات بسته به نیاز مشاغل در حجم و ظرفیت‌های متفاوت طراحی و تولید می‌شوند. در این مطلب از پایگاه دانش بهفر ماشین انواع دستگاه اسلایسر صنعتی را معرفی خواهیم کرد…

انواع دستگاه اسلایسر صنعتی

اسلایسر های صنعتی به 3 دسته اسلایسر دستی، اسلایسر برقی صنعتی و اسلایسر اهرمی تقسیم می‌شوند…

1-انواع اسلایسر دستی

از این نوع اسلایسر در آشپزخانه‌ها و یا رستوران‌ها استفاده می‌شود. این نوع اسلایسر به صورت دستی کارکرده و ساختار ساده‌ای هم دارد. اما برای اسلایس محصولات با تناژ متوسط یا بالا مناسب نیست.

انواع اسلایسر صنعتی دستی

2-انواع اسلایسر اهرمی

در این نوع اسلایسر با فشار دست و از طریق یک اهرم فشار میوه و صیفی‌جات خرد می‌شوند. این نوع اسلایسر ظرفیت تولید بیشتری را به نسبت نمونه اسلایسر دستی داشته و مناسب رستوران‌های بزرگ و مشاغل صنعتی کوچک است.

قیمت نمونه اسلایسر های دستی و اهرمی اقتصادی بوده و مناسب مشاغل نوپا باقدرت مالی پایین است.

انواع اسلایسر صنعتی اهرمی

انواع دستگاه اسلایسر صنعتی برقی

ماشین آلات اسلایسر برقی خود به دودسته رومیزی و تناژ تقسیم می‌شوند…

1-دستگاه اسلایسر رومیزی

دستگاه اسلایسر رومیزی برقی حجمی به‌اندازه یک چرخ‌گوشت خانگی دارد. اما قدرت و سرعت اسلایس بسیار بیشتری را به نسبت نمونه‌های اهرمی و دستی دارد. از این اسلایسر می‌توان به‌راحتی در کارگاه‌ها با ظرفیت تولید متوسط استفاده کرد.

انواع اسلایسر صنعتی اهرمی

2-دستگاه اسلایسر تناژ

این نمونه اسلایسر بیشترین سرعت و قدرت را در میان اسلایسرهای صنعتی دارد. اسلایسر تناژ باقدرت نیروی گریز از مرکز کارکرده و محصول بعد از برخورد با تیغه های دستگاه به ورقه های نازک با ضخامت یکسان تبدیل می شود. در این دستگاه این امکان وجود دارد که ضخامت ورقه های محصول توسط اپراتور تعیین شود.

دستگاه اسلایسر تناژ در مقاله انواع دستگاه اسلایسر صنعتی

قیمت انواع دستگاه اسلایسر صنعتی برقی

برای کسب اطلاع از قیمت انواع اسلایسر صنعتی برقی با شماره های مشاوره خرید ما در زیر همین مطلب تماس بگیرید.

شماره های پشتیبانی

026-34725221

09125883469

کلام آخر:

در این مقاله سعی بر آن شد که با زبان بسیار ساده و در جملات کوتاه انواع اسلایسر را به شما معرفی کنیم. اما انتخاب نهایی با شماست که تشخیص دهید که بر اساس نیاز خود به چه نوع اسلایسری احتیاج دارید. درنهایت کارشناسان بهفر ماشین البرز مشاوره را درزمینهٔ خرید انواع دستگاه اسلایسر صنعتی برقی در اختیار مشتریان عزیز قرار خواهند داد.

https://www.directindustry.com/industrial-manufacturer/industrial-slicing-machine-95354.html

https://www.manconi.com/en/slicer-machine

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا
تماس باما