مشاوره رایگان

026-34725221

09125883469

09360038633

دریافت کاتالوگ

کاتالوگ

دستگاه بسته‌بندی ساشه تک‌نفره چیست؟ این دستگاه از خانواده ماشین‌آلات بسته‌بندی مواد غذایی و شیمیایی است که انواع بسته‌های تک‌نفره مواد پودری، گرانولی و مایع را دربسته‌های کوچک از جنس رول سلفونی، پلی‌استر، آلومینیومی … به‌راحتی پک می‌کند.

وجود این دستگاه در سهولت استفاده از انواع مواد غذایی و شیمیایی و راحتی در حمل‌ونقل بسیار مآثر است. دستگاه بسته‌بندی ساشه تک‌نفره در مدل‌ها و ظرفیت‌های مختلف تولیدشده و به فروش می‌رسد. اما به‌صرفه‌ترین دستگاه بسته‌بندی ساشه تک‌نفره کدام مدل است؟

این سؤالی است که باوجود تنوع زیاد در مدل‌ها و کارخانه جات تولیدکننده دستگاه ساشه، قطعاً برای هر خریداری پیش خواهد آمد. قیمت خرید این دستگاه بسته‌بندی قابل‌توجه بوده و برای خریدار جای ریسک و آزمون‌وخطا باقی نمی‌گزارد.

درنتیجه قبل از خرید نیاز کامل به شناخت انواع دستگاه ساشه تک‌نفره کاملاً احساس می‌شود. در این مطلب انواع دستگاه بسته‌بندی ساشه تک‌نفره را همراه با توضیحات کامل و قیمت خرید معرفی خواهیم کرد…

دستگاه بسته‌بندی مواد غذایی ساشه تک‌نفره داخلی یا وارداتی؟

در ابتدا ماشین‌آلات بسته‌بندی ساشه داخلی و خارجی را مقایسه خواهیم کرد…

ماشین‌آلات ساشه خارجی فناوری به‌روزتری داشته و شاید سرعت بالاتری هم داشته باشند. اما نکته اینجاست که قیمت بالای این نمونه ماشین‌آلات وارداتی، به نسبت تولیدات داخلی بسیار بیشتر است. همین نکته برای کنار گذاشتن دستگاه بسته‌بندی خارجی کافی است.

اما نکته دیگر این‌که ماشین‌آلات خارجی هزینه تأمین نگهداری بالایی داشته و حتی در نمونه‌های چینی، یک‌بارمصرف هستند. تعجب نکنید. بسیاری از ماشین‌آلات ساشه چینی برای یک تیراژ مشخص تولیدشده‌اند. این دستگاه‌های ساشه پس از تولید تعداد برنامه‌ریزی‌شده از محصول، عملاً بلااستفاده و غیرقابل تعمیر می‌شوند.همانند پرینترهای یک‌بارمصرف.

در نمونه‌های اروپایی هم که قیمت‌ها سر به فلک میزند. در مقابل نمونه‌های ایرانی فنّاوری قدیمی‌تری داشته و سرعت پایین‌تری دارند. اما قیمت بسیار به‌صرف تر و خدمات پس از فروش به‌مراتب بهتری هم دارند. تفاوت قیمت نمونه‌های ایرانی با ماشین‌آلات خارجی به‌قدری زیاد است که خرید دو یا سه دستگاه ساشه ایرانی به‌صرفه‌تر از خرید یک ماشین بسته‌بندی خارجی است.

انواع دستگاه بسته‌بندی ساشه تک‌نفره

1-ساشه مایع:

این نمونه دستگاه بسته‌بندی ساشه تک‌نفره مخصوص پک کردن انواع بسته‌بندی‌های مایع زیر 100 گرم است. به‌طور مثال بسته‌های یک‌بارمصرف آب‌لیمو و یا سس کچاپ، از تولیدات این ماشین بسته‌بندی محسوب می‌شود. برای کسب توضیحات کامل و قیمت دستگاه ساشه مایع َ، با بخش پشتیبانی بهفر ماشین البرز تماس بگیرید.

دستگاه ساشه مایع

شماره تماس و مشاوره رایگان

026-34725221

09125883469

09360038633

تماس از طریق تلگرام
تماس از طریق واتس اپ

2-ساشه پودری:

این دستگاه مخصوص بسته‌بندی انواع مواد پودری غذایی و شیمیایی است. همانند انواع سوپ‌های آماده یا بسته‌های کوچک نمک، سماق و یا شکر. نحوه کار این دستگاه هیچ تفاوتی با نمونه ساشه مایع ندارد. تنها تفاوت در نوع مخزن دستگاه است که مخصوص مواد پودری طراحی و تولیدشده است. برای کسب اطلاع از آخرین قیمت‌ها و توضیحات تکمیلی با بخش مشاوره آنلاین ما تماس بگیرید.

دستگاه ساشه پودری

شماره تماس و مشاوره رایگان

026-34725221

09125883469

09360038633

تماس از طریق تلگرام
تماس از طریق واتس اپ

3-ساشه گرانولی:

دستگاه بسته‌بندی ساشه تک‌نفره گرانولی مخصوص محصولاتی گرانولی و دانه‌بندی شده است. همانند بسته‌های وزن پایین آجیل. بهترین مثال برای بسته‌بندی این نمونه دستگاه ساشه محصولات شرکت مزمز است.تلفن مشاوره آنلاین در زیر همین مطلب.

دستگاه ساشه گرانولی

شماره تماس و مشاوره رایگان

026-34725221

09125883469

09360038633

تماس از طریق تلگرام
تماس از طریق واتس اپ

ساشه تک توزین یا چند توزین. کدام‌یک بهتر است؟

قطعاً سرعت دستگاه ساشه چند توزین بیشتر از نمونه تک توزین است. اما تفاوت قیمت این دو نمونه دستگاه بسته‌بندی ساشه تک‌نفره بسیار زیاد است. اغلب نمونه‌های چند نازل ساخت شرکت‌های خارجی بوده و مشکلات محصولات وارداتی را با خود به همراه دارند.

از طرفی قطعات گران‌تر، کارشناسان تعمیر کمتر و هزینه تعمیر بالاتری هم دارند. ازاین‌رو تولیدکنندگان بیشتر به سمت خرید چند دستگاه تک نازل می‌روند تا خرید یک دستگاه چند نازل.

دستگاه بسته بندی چند نازل یا تک نازل-مقاله دستگاه بسته بندی تک نفره

چرا بهفر ماشین کرج؟

1-مشاوره رایگان قبل از خرید

قبل از خرید به‌صورت حضوری یا تلفنی کلیه راهنمایی‌ها برای بهترین انتخاب به مشتریان عزیز ارائه می‌شود.

مشاوره رایگان قبل از خرید

2-ساخت دستگاه

در مراحل ساخت متخصصان ما به‌صورت مستمر با مشتریان عزیز در تعامل بوده و بسته به نیاز مشتری دستگاه موردنظر را کاملاً سفارشی‌سازی می‌کنند.

3-آزمودن کیفیت

قبل از تحویل کلیه ماشین‌آلات آزمایش‌شده و تست کیفیت می‌شود.

آزمون کیفیت

4-تحویل با نظارت مشتری

در انتهای کار ماشین‌آلات بااحتیاط، همراه با نظارت خریدار بارگیری شده و برای تحویل به محل موردنظر فرستاده می‌شود.

تحویل با نظارت مشتری

4-نصب و راه‌اندازی خط تولید

گروه فنی بهفر ماشین به محل موردنظر اعزام‌شده و با دقت دستگاه یا خط تولید را مونتاژ و راه‌اندازی می‌کنند.

نصب و راه اندازی خط تولید

5-خدمات پس از فروش

بهفر ماشین اطلس البرز 18 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش واقعی را به مشتریان عزیز ارائه می‌دهد.

خدمات پس از فروش

دانلود pdf مطلب

دانلود پی دی اف صفحه

دانلود کاتالوگ بهفر ماشین

دانلود کاتالوگ
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]