مشاوره رایگان

026-34725221

09125883469

09360038633

دریافت کاتالوگ

کاتالوگ

چاپ روی نایلون بسته بندی از جمله پرکاربردترین انواع صنایع تبلیغاتی در دوران ماست.این روش چاپ برای انواع فویلهای دستگاه بسته بندی کاربرد دارد. بخش بزرگی از بار حمل و جابه‌جایی ملزومات روزمره و نیز قسمت زیادی از تبلیغات معمول در بازار توسط این نایلون‌ها انجام می‌گیرد.
در این مطلب به پروسه و تنوع این نوع چاپ پرداخته و از کاربردهای آن با شما سخن می‌گوییم.

چاپ روی نایلون بسته بندی چگونه انجام می‌شود؟

تنوع در محصولات و بسته‌بندی‌های آنها، مبنای نیاز به چاپ در اشکال و ابعاد گوناگون را رقم زده است. براین‌اساس، برای تولیدات هر نوع دستگاه بسته‌بندی، نیاز به چاپ مناسب و البته تجهیزات مربوط به آن نیز می‌باشد.برای صاحبان مشاغل گوناگون و عرضه‌کنندگان مواد غذایی و شیمیایی، این نیاز بیش از سایرین مبرم و چشمگیر است.

بسته‌بندی موادی چون مرغ، میوه، خشکبار و ساندویچ و امثال آن، به روش‌های مختلفی انجام می‌گیرد. برای این کار از نایلون، سلفون، وکیوم و دیگر انواع پوشش استفاده می‌شود. بدیهی است مواد و تکنیک به‌کاررفته برای چاپ روی نایلون بسته بندی هر یک از این موارد، با دیگری تا حدودی متفاوت است.

در ادامه مطلب با روش‌های مختلف این کار به طور اجمالی آشنا می‌شویم…

اما پیش از آن لازم به یادآوری است برای موفقیت در کار چاپ بر روی پلاستیک، باید تهیه مقدمات و شناخت نوع پلاستیک و رنگ مصرفی و امکانات چاپ بر روی آن مهیا باشد. پس از انجام کار نیز مراحل تثبیت و بسته‌بندی برای حفظ طرح بر روی پلاستیک بسته‌بندی، الزامی است.

عکس مقاله چاپ روی نایلون بسته بندی

چاپ سیلک:

در این روش پرطرف‌دار، با استفاده از یک شابلون، بدون نیاز به واسط سیلیکونی و با امکان اجرای رنگ‌های متنوع و زیبا، اقدام به چاپ کرده و از نقوش ظریف و قرینه‌سازی نیز استفاده می‌شود. این روش بیشتر برای چاپ روی سطوح صاف کاربردی است.

چاپ تامپو:

در این روش که بر روی کلیه سطوح پلاستیکی قابل اجراست، پس از بررسی نوع رنگ و جنس پلاستیک، با استفاده از پدهای سیلیکونی دستگاه چاپ، تکنیک چاپ اجرا می‌شود. برای طرح‌های رنگی، هر رنگ به‌صورت جداگانه بر روی پلاستیک منتقل و پس از خشک شدن، انتقال رنگ بعد صورت می‌گیرد.

چاپ ترانسفر و طلاکوب:

این روش اغلب بر روی فویل پلاستیک توسط ورق‌های طلاکوب و با اعمال حرارت انجام می‌گیرد. این تکنیک بسیار دشوار و دقیق بوده و با استفاده از تجهیزات مدرن و نیروی ماهر و متخصص قابل اجراست.

آیا انواع چاپ روی نایلون بسته بندی ماندگاری کافی دارد؟

در این مورد، توجه به نوع چاپ و مواد به‌کاررفته و البته انتخاب پلاستیک مناسب جهت این کار، می‌تواند بر مدت‌زمان ماندگاری و دوام چاپ مؤثر باشد. با انتخاب متناسب متریال و تکنیک چاپ، می‌توان از ریزش رنگ چاپی از روی نایلون بسته بندی، تاحدامکان پیشگیری نمود. اما بی‌شک کیفیت انجام پروسه چاپ و کاربرد دستگاه تثبیت رنگ نیز در این مورد بی‌تأثیر نیست.

دستگاه‌های بسته‌بندی و چاپ روی نایلون بسته بندی

استفاده از نایلون در انواع دستگاه بسته‌بندی جهت صنایع غذایی و شیمیایی مورد معمول و متداولی است. به همین جهت، ورود صنعت چاپ روی نایلون بسته‌بندی به این عرصه کاملاً قابل توجیه است. استفاده از تکنیک‌های مختلف چاپ بر روی پلاستیک، بسیار کارآمد و دارای بازخورد مثبت در بازار کار است. موردی که می‌تواند استفاده موازی از این دو مورد در کارگاه‌های بسته‌بندی مواد غذایی و شیمیایی را دارای توجیه اقتصادی کند.

در ادامه دسته بندی انواع دستگاه بسته بندی بهفر ماشین را به شما معرفی خواهیم کرد…

 ماشین آلات بسته بندی

مشاهده دسته بندی

شماره تماس و مشاوره رایگان

026-34725221

09125883469

09360038633

تماس از طریق تلگرام
تماس از طریق واتس اپ

چرا بهفر ماشین کرج؟

1-مشاوره رایگان قبل از خرید

قبل از خرید به‌صورت حضوری یا تلفنی کلیه راهنمایی‌ها برای بهترین انتخاب به مشتریان عزیز ارائه می‌شود.

مشاوره رایگان قبل از خرید

2-ساخت دستگاه

در مراحل ساخت متخصصان ما به‌صورت مستمر با مشتریان عزیز در تعامل بوده و بسته به نیاز مشتری دستگاه موردنظر را کاملاً سفارشی‌سازی می‌کنند.

3-آزمودن کیفیت

قبل از تحویل کلیه ماشین‌آلات آزمایش‌شده و تست کیفیت می‌شود.

آزمون کیفیت

4-تحویل با نظارت مشتری

در انتهای کار ماشین‌آلات بااحتیاط، همراه با نظارت خریدار بارگیری شده و برای تحویل به محل موردنظر فرستاده می‌شود.

تحویل با نظارت مشتری

4-نصب و راه‌اندازی خط تولید

گروه فنی بهفر ماشین به محل موردنظر اعزام‌شده و با دقت دستگاه یا خط تولید را مونتاژ و راه‌اندازی می‌کنند.

نصب و راه اندازی خط تولید

5-خدمات پس از فروش

بهفر ماشین اطلس البرز 18 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش واقعی را به مشتریان عزیز ارائه می‌دهد.

خدمات پس از فروش

دانلود pdf مطلب

دانلود پی دی اف صفحه

دانلود کاتالوگ بهفر ماشین

دانلود کاتالوگ
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]