مشاوره رایگان

026-34725221

09125883469

09360038633

دریافت کاتالوگ

کاتالوگ

دستگاه بسته‌بندی حبوبات یکی از ماشین‌آلات وابسته خط تولید و بسته‌بندی حبوبات و غلات است. البته این دستگاه می‌تواند به‌عنوان یک دستگاه مستقل بسته‌بندی انواع مواد غذایی و شیمیایی هم عمل کند. حبوبات یکی از اقلام اصلی در سبد خرید ایرانی محسوب می‌شود.

تفاوت قیمت حبوبات بسته‌بندی‌شده بسیار بیشتر از نمونه فله‌ای آن است. این نکته نشان‌دهنده سوددهی بسیار بالا در صنعت بسته‌بندی حبوبات است.از طرفی کیفیت بسته‌بندی حبوبات درفروش تأثیر مستقیم دارد. ماشین‌آلات بسته‌بندی حبوبات ایرانی در انواع ظرفیت‌های تولید و در نمونه‌های نیمه و تمام‌اتوماتیک تولید می‌شوند.

فناوری ساخت دستگاه‌های بسته‌بندی حبوبات بهفر ماشین کاملاً بومی‌سازی شده است. ازاین‌رو قیمت و هزینه تأمین نگهداری بسیار کمتری به نسبت نمونه‌های وارداتی دارد. در این مطلب انواع دستگاه بسته‌بندی حبوبات را همراه با توضیحات کامل و قیمت خرید معرفی خواهیم کرد…

انواع دستگاه بسته‌بندی حبوبات

1-دستگاه بسته‌بندی حبوبات تمام‌اتوماتیک توزین دار:

این ماشین‌آلات کاملاً اتوماتیک بوده و سرعت بسته‌بندی بالای هم دارند. دستگاه‌های بسته‌بندی تمام‌اتوماتیک، توانایی بسته‌بندی حبوبات با میانگین وزنی 20 گرم تا 2 کیلوگرم رادارند. البته بسته به نیاز مشتری می‌توان ظرفیت وزن‌کشی دستگاه را افزایش داد.

این ماشین‌آلات در 3 مدل دو توزین،4 توزین و 6 توزین تولید می‌شود که بر اساس توزین‌های دستگاه سرعت بسته‌بندی مشخص می‌شود. به‌طور مثال دستگاه بسته‌بندی حبوبات 6 توزین بیشترین سرعت تولید را داشته و مناسب برای تولیدکنندگان با ظرفیت تولید بالا طراحی‌شده است.

دستگاههای بسته بندی تمام اتوماتیک انواع حبوبات را به وسیله رولهای سلفونی،آلومینیومی،opp… بسته بندی میکند.این نمونه ماشین آلات بسته به نیاز مشتری در دو مدل پنوماتیک یا مکانیک و با دو نوع منبع تغذیه برق تک فاز و سه فاز تولید میشوند.این قابلیت امکان استفاده از دستگاههای تمام اتوماتیک بهفر ماشین را در فضاهای فاقد برق سه فاز(غیرصنعتی) فراهم میکند.

این ماشین‌آلات مجهز به تابلو برق بوده و برای وزن‌کشی و بسته‌بندی به‌هیچ‌عنوان نیاز به اپراتور یا نیروی انسانی ندارند. با یک‌بار برنامه‌ریزی، دستگاه به‌صورت کاملاً خودکار شروع به کار می‌کند. برای مشاهده توضیحات کامل و آخرین قیمت به صفحه محصول در زیر همین مطلب مراجعه کرده یا با تلفن‌های پشتیبانی بهفر ماشین تماس بگیرید.

نکته :ماشین آلات بهفر ماشین در کلاس صنعتی و نیمه صنعتی تولید میشوند.دستگاه بسته‌بندی حبوبات خانگی جزو تولیدات این مجموعه محسوب نمیشود.

دستگاه بسته بندی حبوبات 2 توزین

مشاهده صفحه محصول

دستگاه بسته بندی حبوبات 4 توزین

مشاهده صفحه محصول

دستگاه بسته بندی حبوبات 6 توزین

مشاهده صفحه محصول

شماره تماس و مشاوره رایگان

026-34725221

09125883469

09360038633

تماس از طریق تلگرام
تماس از طریق واتس اپ

2-دستگاه بسته‌بندی حبوبات کیسه‌پرکن:

این نمونه ماشین‌آلات برای پر کردن انواع کیسه و کارتن استفاده می‌شوند. این مدل دستگاه کیسه‌پرکن هم در سه ظرفیت تک توزین، دو توزین و چهار توزین تولید می‌شود. در نمونه تک توزین دستگاه نیاز به اپراتور دارد. اپراتور با قرار دادن کیسه یا کارتن در زیر نازل دستگاه و فشار پدال، میزان برنامه‌ریزی‌شده از حبوبات را به درون بسته‌بندی موردنظر می‌ریزد.

در نمونه دو توزین سرعت بسته‌بندی بیشتر از نمونه تک توزین بوده و امکان سفارشی‌سازی دستگاه به دو نوع نیمه‌ اتومات و تمام‌اتومات وجود دارد. نمونه 4 توزین دستگاه کیسه‌پرکن بهفر ماشین هم تنها در نمونه تمام‌اتومات تولید می‌شود.. ماشین‌آلات کیسه‌پرکن این مجموعه توانایی پر کردن انواع کیسه کارتن تا وزن 50 کیلوگرم رادارند.

این نمونه ماشین آلات هم بسته به نیاز مشتری با منبع برق تک یا سه فاز کار کرده و در دو مدل مکانیک و پنوماتیک تولید میشوند.

ماشین آلات کیسه و کارتن پر کن مخصوص بسته بندی انواع محصولات گرانولی هستند.

برای مشاهده توضیحات کامل و آخرین قیمت به صفحه محصول در زیر همین مطلب مراجعه کرده یا با تلفن‌های پشتیبانی بهفر ماشین تماس بگیرید.

مطالعه کنیددستگاه تولید چیپس میوه در خط تولید چیپس میوه / توضیحات و قیمت خرید

دستگاه کیسه پرکن تک توزین

مشاهده صفحه محصول

دستگاه کیسه پرکن 2 توزین

مشاهده صفحه محصول

دستگاه کیسه پرکن 4 توزین

مشاهده صفحه محصول

شماره تماس و مشاوره رایگان

026-34725221

09125883469

09360038633

تماس از طریق تلگرام
تماس از طریق واتس اپ

چرا بهفر ماشین کرج؟

1-مشاوره رایگان قبل از خرید

قبل از خرید به‌صورت حضوری یا تلفنی کلیه راهنمایی‌ها برای بهترین انتخاب به مشتریان عزیز ارائه می‌شود.

مشاوره رایگان قبل از خرید

2-ساخت دستگاه

در مراحل ساخت متخصصان ما به‌صورت مستمر با مشتریان عزیز در تعامل بوده و بسته به نیاز مشتری دستگاه موردنظر را کاملاً سفارشی‌سازی می‌کنند.

3-آزمودن کیفیت

قبل از تحویل کلیه ماشین‌آلات آزمایش‌شده و تست کیفیت می‌شود.

آزمون کیفیت

4-تحویل با نظارت مشتری

در انتهای کار ماشین‌آلات بااحتیاط، همراه با نظارت خریدار بارگیری شده و برای تحویل به محل موردنظر فرستاده می‌شود.

تحویل با نظارت مشتری

4-نصب و راه‌اندازی خط تولید

گروه فنی بهفر ماشین به محل موردنظر اعزام‌شده و با دقت دستگاه یا خط تولید را مونتاژ و راه‌اندازی می‌کنند.

نصب و راه اندازی خط تولید

5-خدمات پس از فروش

بهفر ماشین اطلس البرز 18 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش واقعی را به مشتریان عزیز ارائه می‌دهد.

خدمات پس از فروش

دانلود pdf مطلب

دانلود پی دی اف صفحه

دانلود کاتالوگ بهفر ماشین

دانلود کاتالوگ
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]