مشاوره رایگان

026-34725221

09125883469

09360038633

دریافت کاتالوگ

کاتالوگ

خط تولید قند حبه یکی از ساده‌ترین و به‌صرفه‌ترین خطوط تولید در مجموعه بهفر ماشین البرز بوده که نیاز به دانش زیاد و دستگاه‌های پیچیده ندارد. تنها با در اختیار داشتن دو یا 3 دستگاه ساده که حجم زیادی هم نگرفته و به‌راحتی در یک کارگاه کوچک هم قابل‌راه‌اندازی است، می‌توانید صاحب خط تولید قند حبه شوید.

خط تولید قند حبه به نسبت خط تولید قند شکسته بسیار ساده تر است.در این مطلب در پایگاه دانش بهفر ماشین اطلس البرز انواع خط تولید قند حبه را با توضیحات کامل و قیمت خرید معرفی خواهیم کرد.

خط تولید قند حبه

1- دستگاه حبه ساز:

در خط تولید قند حبه، شکر توسط آب یا بخارآب مرطوب شده و به داخل مخزن دستگاه ریخته می‌شود. این دستگاه شکر مرطوب را پرس کرده و در قالب‌های کوچک قند حبه فشرده می‌کند. در این قالب‌ها قندهای حبه با وزن تقریبی 2/5 گرم و ابعاد 15*15 یا 12*12 میلی‌متر فرم دهی شده و بر روی یک نوار نقاله ریخته می‌شوند.

دستگاه حبه ساز در خط تولید قند حبه

2-خشک‌کن در خط تولید قند حبه:

طول نوار نقاله در خط تولید قند حبه 20 تا 25 متر بوده و مجهز به خشک‌کن است. در انتهای نوار نقاله، قند حبه خشک می‌شود. اما در این مرحله قند به‌صورت کامل رطوبت‌گیری نشده است. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره‌های پشتیبانی و مشاوره رایگان ما (از ساعت 8 صبح تا 7 بعدازظهر) در زیر همین مطلب تماس بگیرید.

3-رطوبت‌گیری نهایی:

قندهای حبه تولیدی برای رطوبت‌گیری نهایی به مدت 24 ساعت در داخل دستگاه خشک‌کن قرارگرفته و با دمای میانگین 50 تا 70 درجه سانتی‌گراد حرارت داده می‌شوند. در این مرحله قند حبه تولید 100% رطوبت‌گیری می‌شود. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره‌های پشتیبانی و مشاوره رایگان ما (از ساعت 8 صبح تا 7 بعدازظهر) در زیر همین مطلب تماس بگیرید.

4-دستگاه بسته‌بندی قند حبه:

بر اساس آخرین استانداردهای بهداشتی کشور، قند حبه باید حتماً بسته‌بندی‌شده و بعد به بازار فروش عرضه شود. بعد از پایان مرحله رطوبت‌گیری، قندهای حبه توسط دستگاه بسته‌بندی مخصوص، دربسته‌های کوچک دوتایی پک شده و آماده بازار فروش می‌شوند.

این نمونه بسته‌بندی در هتل‌ها، فرودگاه‌ها، قطارها…. بسیار پرکاربرد است. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره‌های پشتیبانی و مشاوره رایگان ما (از ساعت 8 صبح تا 7 بعدازظهر) در زیر همین مطلب تماس بگیرید.

ماشین‌آلات بسته‌بندی در خط تولید قند حبه:

قند حبه می‌تواند در پاکت‌های بالشتی یا سلفونی و در وزنه‌ای نیم کیلو به بالا هم بسته‌بندی شود. در ادامه انواع دستگاه بسته‌بندی قند حبه را با قابلیت وزن‌کشی بالا معرفی خواهیم کرد…

میزان پرتی و هدر رفت شکر در خط تولید قند حبه بسیار پایین بوده و نزدیک به صفر است.

انواع دستگاه بسته‌بندی قند حبه

دستگاه بسته‌بندی توزین دار در خط تولی قند حبه:

ماشین‌آلات بسته‌بندی قند حبه در دو مدل پنوماتیک و مکانیک طراحی و تولید می‌شوند.در مدل پنوماتیک با بدنه یک تکه و حجم و ارتفاع پایینتر ،مناسب مکانهای کوچک و کارگاهها و مدل مکانیک با حجم و ارتفاع بیشتر مناسب سوله ها و کارخانه جات بزرگ است.

نمونه پنوماتیک و مکانیک هر دو قابلیت کارکرد با برق تک فاز  یا 3 فاز را داشته که نمونه تک فاز مناسب مشاغل کوچک کارگاهی و نمونه 3 فاز مناسب کارخانه جات بزرگ با ظرفیت تولید بالا  است.

نکته: ماشین آلات قدرت گرفته از برق 3 فاز عمر بیشتری داشته و مصرف برق پایین‌تری هم دارند.

در ادامه انواع دستگاه بسته‌بندی توزین دار قند بهفر ماشین را بر اساس ظرفیت تولید و سرعت بسته‌بندی معرفی خواهیم کرد…

1-دستگاه بسته‌بندی 2 توزین:

نمونه دو توزین دو وزن کش داشته و کوچکترین و کم ظرفیت ترین  ماشین بسته‌بندی قند حبه تمام‌اتومات بهفر ماشین البرز محسوب می‌شود. این دستگاه با هوش مصنوعی که دارد در فرایند بسته بندی نیاز به اپراتور را  از بین خواهد برد.

برنامه‌ریزی بسته‌بندی برای یک‌بار به plc و تابلو برق داده‌شده و ازاین‌پس دستگاه به‌صورت خودکار قند حبه را بسته بندی می‌کند. کلیه قطعات در تماس با محصول از استیل مرغوب 304 نگیر ساخته‌شده که مطابقت کامل با استانداردهای بهداشتی کشوری را دارد.

اندازه و وزن بسته‌بندی قابل‌تغییر بوده و به‌راحتی سفارشی‌سازی میشود. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره‌های پشتیبانی و مشاوره رایگان مجموعه بهفر ماشین تماس بگیرید.

دستگاه بسته بندی 2 توزین

مشاهده صفحه محصول

شماره تماس و مشاوره رایگان

026-34725221

09125883469

09360038633

تماس از طریق تلگرام
تماس از طریق واتس اپ

2- دستگاه بسته‌بندی گیاهان دارویی 4 توزین:

دستگاه بسته‌بندی 4 توزین پرطرفدارترین نمونه در میان تولید کنندگان قند حبه است. این دستگاه با 4 کاپه و ظرفیت متوسطی که دارد، برای مشاغل کوچک رو به پیشرفت بسیار کاربرد دارد. نحوه کارکرد دستگاه و فناوری آن تفاوتی با نمونه 2 توزین ندارد.تنها تفاوت در سرعت بسته بندی است.

 برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره‌های پشتیبانی و مشاوره رایگان مجموعه بهفر ماشین تماس بگیرید.

مطالعه کنید :خط تولید قند شکسته/توضیحات و لینک خرید

دستگاه بسته بندی 4 توزین

مشاهده صفحه محصول

شماره تماس و مشاوره رایگان

026-34725221

09125883469

09360038633

تماس از طریق تلگرام
تماس از طریق واتس اپ

3- دستگاه بسته‌بندی 6 توزین در خط تولید قند حبه:

دستگاه بسته‌بندی قند حبه 6 توزین با ظرفیت تولید بیشتر به نسبت ماشین آلات دو و چهار توزین، گزینه خوبی برای کارخانه جات بزرگ تولیدکننده محصولات گرانولی بسته بندی شده  محسوب می‌شود.منظور از محصولات گرانولی همان محصولات دانه بندی شده است. مجموعه بهفر ماشین البرز نمونه 6 توزین را برای اولین بار در ایران طراحی و تولید کرده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره‌های پشتیبانی و مشاوره رایگان مجموعه بهفر ماشین از ساعت 8 صبح تا 7 بعد از ظهر تماس بگیرید.

دستگاه بسته بندی 6 توزین

مشاهده صفحه محصول

شماره تماس و مشاوره رایگان

026-34725221

09125883469

09360038633

تماس از طریق تلگرام
تماس از طریق واتس اپ

4-دستگاه بسته‌بندی 12 توزین:

دستگاه بسته‌بندی 12 توزین موازی برای اولین بار توسط مهندسان شرکت بهفر ماشین طراحی و تولید شده است.این دستگاه با ظرفیت تولید و انعطاف‌پذیری بالا،بهترین گزینه برای کارخانه جات بزرگ تولید کننده محصولات غذایی محسوب میشود. این دستگاه قابلیت وزن‌کشی تا 4 کیلوگرم را داشته و می‌تواند دو محصول متفاوت را به‌صورت هم‌زمان بسته‌بندی کند.ظرفیت وزن کشی نمونه 12 توزین  تقریبا دو برابر نمونه های 2،4 و 6 توزین مجموعه است.

از خصوصیت‌های کمیاب این دستگاه قدرتمند می‌توان به دو هوش مصنوعی و دو تابلو برق کاملا مجزا اشاره کرد. این قابلیت باوجود ایجاد نقص فنی در یکی از تابلو برق ها، از توقف کامل فرایند تولید جلوگیری کرده و می‌تواند با 50 درصد توان خود عملیات بسته‌بندی محصول را ادامه دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره‌های پشتیبانی و مشاوره رایگان مجموعه بهفر ماشین تماس بگیرید.

دستگاه بسته بندی 12 توزین

مشاهده صفحه محصول

شماره تماس و مشاوره رایگان

026-34725221

09125883469

09360038633

تماس از طریق تلگرام
تماس از طریق واتس اپ

2-دستگاه بسته‌بندی کیسه‌پرکن گیاهان دارویی:

این نمونه دستگاه‌های بسته‌بندی قند حبه مخصوص پر کردن کیسه‌ است. البته از این نمونه ماشین آلات می‌توان برای پر کردن انواع کارتون هم استفاده کرد. دستگاههای کیسه پرکن هم دقیقاً همانند نمونه‌های توزین دار در دو مدل پنوماتیک و مکانیک تولید شده و قابلیت کارکرد با برق تک فاز و یا سه فاز رادارند.

دستگاه‌های کیسه‌پرکن در سه ظرفیت تک توزین، دو توزین و 4 توزین طراحی و تولید می‌شوند که نمونه تک توزین نیمه اتومات، نمونه 2 توزین در دو مدل تمام اتومات و نیمه اتومات و نمونه چهار توزین تنها در نمونه تمام اتوماتیک تولید می‌شود. برای کسب اطلاع و مشاوره رایگان با شماره‌های پشتیبانی ما از ساعت 8 صبح تا 7 بعد از ظهر در زیر همین مطلب تماس بگیرید.

ماشین آلات کیسه پرکن

مشاهده صفحه محصول

شماره تماس و مشاوره رایگان

026-34725221

09125883469

09360038633

تماس از طریق تلگرام
تماس از طریق واتس اپ

خط تولید قند حبه قیمت

با توجه به نوسانات بازار، بهترین گزینه برای کسب اطلاع دقیق از هزینه‌ها و قیمت ماشین‌آلات، استعلام قیمت به‌صورت تلفنی است. برای دریافت آخرین قیمت‌های محصولات با شماره‌های پشتیبانی ما در ساعات اداری تماس بگیرید.

شماره تماس و مشاوره رایگان

026-34725221

09125883469

09360038633

تماس از طریق تلگرام
تماس از طریق واتس اپ

چرا بهفر ماشین کرج؟

1-مشاوره رایگان قبل از خرید

قبل از خرید به‌صورت حضوری یا تلفنی کلیه راهنمایی‌ها برای بهترین انتخاب به مشتریان عزیز ارائه می‌شود.

مشاوره رایگان قبل از خرید

2-ساخت دستگاه

در مراحل ساخت متخصصان ما به‌صورت مستمر با مشتریان عزیز در تعامل بوده و بسته به نیاز مشتری دستگاه موردنظر را کاملاً سفارشی‌سازی می‌کنند.

3-آزمودن کیفیت

قبل از تحویل کلیه ماشین‌آلات آزمایش‌شده و تست کیفیت می‌شود.

آزمون کیفیت

4-تحویل با نظارت مشتری

در انتهای کار ماشین‌آلات بااحتیاط، همراه با نظارت خریدار بارگیری شده و برای تحویل به محل موردنظر فرستاده می‌شود.

تحویل با نظارت مشتری

4-نصب و راه‌اندازی خط تولید

گروه فنی بهفر ماشین به محل موردنظر اعزام‌شده و با دقت دستگاه یا خط تولید را مونتاژ و راه‌اندازی می‌کنند.

نصب و راه اندازی خط تولید

5-خدمات پس از فروش

بهفر ماشین اطلس البرز 18 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش واقعی را به مشتریان عزیز ارائه می‌دهد.

خدمات پس از فروش

دانلود pdf مطلب

دانلود پی دی اف صفحه

دانلود کاتالوگ بهفر ماشین

دانلود کاتالوگ
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]