مشاوره رایگان

026-34725221

09125883469

دریافت کاتالوگ

کاتالوگ

خط تولید قند شکسته یکی از تولیدات مجموع بهفر ماشین البرز است که در دو نوع خط تولید قند حبه ساز و خط تولید قند شکسته تقسیم‌بندی می‌شود. قند شکسته یکی از مواد غذایی بسیار پرکاربرد در میان ایرانیان است که اغلب با چای و انواع نوشیدنی‌های گرم مصرف می‌شود. درنتیجه بازار بسیار پررونق و پرسودی هم دارد.

برای تولید و عرضه قند شکسته در مقیاس صنعتی، نیاز به ماشین‌آلات مکانیزه است. ماشین‌آلات مدرن و مکانیزه‌ای است که بتوانند ضمن خرد کردن، فرایند توزین را توسط دستگاه بسته‌بندی نیز انجام دهند. در این مطلب در آکادمی بهفر ماشین به معرفی انواع خط تولید قند شکسته همراه با توضیحات کامل، ویدیو و لینک خرید خواهیم پرداخت. با ما همراه باشید…

انواع خط تولید قند شکسته

1- خط تولید قند حبه:

در خط تولید قند حبه، شکر توسط آب یا بخارآب مرطوب شده و به داخل مخزن دستگاه ریخته می‌شود. این دستگاه شکر مرطوب را پرس کرده و در قالب‌های کوچک قند حبه فشرده می‌دهد. در این قالب‌ها قندهای حبه با وزن تقریبی 2/5 گرم و ابعاد 15*15 یا 12*12 میلی‌متر فرم دهی شده و بر روی یک نوار نقاله ریخته می‌شوند.

طول این نوار نقاله 20 متر بوده و مجهز به خشک‌کن است. در انتهای نوار نقاله قند حبه خشک می‌شود. قندهای حبه تولیدی برای رطوبت‌گیری نهایی به مدت 24 ساعت در داخل دستگاه خشک‌کن قرارگرفته و با دمای میانگین 50 تا 70 درجه سانتی‌گراد حرارت داده می‌شود.

بعد از گذر این زمان قندهای حبه توسط دستگاه بسته‌بندی مخصوص، دربسته‌های کوچک دوتایی پک شده و آماده بازار فروش می‌شوند. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های پشتیبانی و مشاوره رایگان ما (از ساعت 8 صبح تا 7 بعد از ظهر) در زیر همین مطلب تماس بگیرید.

دستگاه تولید قند حبه بهفر ماشین البرز

20 دقیقه مشاوره رایگان

026-34725221

09125883469

بر اساس آخرین استانداردهای بهداشتی کشور، قند حبه باید حتماً بسته‌بندی‌شده و بعد به بازار فروش عرضه شود.

2-خط تولید قند شمشی (کبریتی):

نحوه کارکرد خط تولید قند شمشی دقیقاً همانند خط تولید حبه است. اما با این تفاوت که اندازه شمش‌های قند، بیشتر از نمونه‌ای حبه‌ای (4*8 – 4*6 یا 5*10) است. در این خط برای برش قند شمشی نیاز به یک دستگاه کالباس بر و دستگاه خردکن قند وجود دارد.برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های پشتیبانی و مشاوره رایگان ما (از ساعت 8 صبح تا 7 بعد از ظهر) در زیر همین مطلب تماس بگیرید.

دستگاه قند خردکن چیست؟

دستگاه قند خردکن در دو نمونه نیمه اتوماتیک و تمام اتوماتیک طراحی و تولید می‌شوند که در ادامه با نحوه کارکرد این دو نوع قند خردکن آشنا می‌شویم…

قند خردکن نیمه اتوماتیک:

این دستگاه، که در دسته قند خردکن‌ها قرار می‌گیرد، شامل تیغه‌های خردکن قند و میز برش نامنظم یا خردکن است. کارکرد این دستگاه در جهت خرد کردن انواع قند شمشی به اندازه‌های کوچک و بزرگ و تولید قند شکسته بهداشتی است.

شمش‌های قند بر روی نوار این دستگاه ریخته شده و توسط دو عدد گیوتین به اشکال و اندازه‌های دلخواه برش می‌خورد. در انتهای نوار دستگاه قند خردکن نیمه اتوماتیک هم یک سرند ویبره قرار دارد. این سرند خاک قند را از بدنه قند جدا کرده و آن را آماده مرحله بسته‌بندی می‌کند.

نکته: خاک قند به‌راحتی قابل بازیابی بوده و به ابتدای خط تولید و مرحله رطوبت زنی منتقل می‌شود. میزان پرتی خط تولید قند شکسته، حبه یا شمشی در حد صفر است.

قند خرد کن نیمه اتوماتیک

مشاهده صفحه محصول

20 دقیقه مشاوره رایگان

026-34725221

09125883469

تماس از طریق واتس اپ

قند خردکن تمام‌اتوماتیک:

نحوه کارکرد این دستگاه همانند نمونه قند خردکن نیمه اتوماتیک است. اما با این تفاوت که قبل از دستگاه قند خردکن یک دستگاه کالباس بر قرار دارد که قند کله را حلقه‌حلقه کرده و برای مرحله حبه کردن قند آماده می‌کند. در ادامه درباره خط تولید قند شکسته بیشتر توضیح خواهیم داد.

قند خرد کن تمام اتوماتیک

مشاهده صفحه محصول

20 دقیقه مشاوره رایگان

026-34725221

09125883469

تماس از طریق واتس اپ

3-خط تولید قند شکسته:

در این خط قند کله‌ای به قند شکسته تبدیل می‌شود. دو روش برای تولید قند کله وجود دارد…

روش اول: در این روش با دستگاه‌های پیچیده و توسط خلع و پخت شکر، قند کله تولید می‌شود. این روش پیچیدگی‌های خودش را داشته و نیاز به یک کارخانه مجهز با دستگاه‌های سنگین دارد.

روش دوم: درروش دوم همانند مراحل تولید قند حبه و شمشی، شکر توسط بخارآب یا خود آب رطوبت داده‌ شده و در قالب‌های مشخص فرم دهی می‌شود. محصول نهایی همان قند کله است. در این خط قند کله‌ای توسط دستگاه قند خردکن تمام‌اتوماتیک، قند حلقه شده و درنهایت برش خورده و به قند شکسته تبدیل می‌شود.

20 دقیقه مشاوره رایگان

026-34725221

09125883469

دستگاه کله‌قند ساز قابلیت فرم دهی شکر به کله‌قندهای 2/5 کیلوگرمی را دارد.

نقش ماشین‌آلات توزین‌دار در خط تولید قند شکسته

برای آنکه در فرایند بسته‌بندی محصولات غذایی از قبیل قند شکسته، وزن بسته‌های تهیه شده یکسان و دقیق باشد، بخش توزین‌دار نیز به این ماشین‌آلات افزوده شده است. این دستگاه به‌صورت دیجیتال و با حساسیت بالا عمل کرده و توانایی توزیع و بسته‌بندی قند خرد شده در مقیاس‌های متفاوت را داراست.

ماشین آلات بسته بندی قند

مشاهده صفحه محصول

20 دقیقه مشاوره رایگان

026-34725221

09125883469

تماس از طریق واتس اپ

چرا بهفر ماشین کرج؟

1-مشاوره رایگان قبل از خرید

قبل از خرید به‌صورت حضوری یا تلفنی کلیه راهنمایی‌ها برای بهترین انتخاب به مشتریان عزیز ارائه می‌شود.

مشاوره رایگان قبل از خرید

2-ساخت دستگاه

در مراحل ساخت متخصصان ما به‌صورت مستمر با مشتریان عزیز در تعامل بوده و بسته به نیاز مشتری دستگاه موردنظر را کاملاً سفارشی‌سازی می‌کنند.

3-آزمودن کیفیت

قبل از تحویل کلیه ماشین‌آلات آزمایش‌شده و تست کیفیت می‌شود.

آزمون کیفیت

4-تحویل با نظارت مشتری

در انتهای کار ماشین‌آلات بااحتیاط، همراه با نظارت خریدار بارگیری شده و برای تحویل به محل موردنظر فرستاده می‌شود.

تحویل با نظارت مشتری

4-نصب و راه‌اندازی خط تولید

گروه فنی بهفر ماشین به محل موردنظر اعزام‌شده و با دقت دستگاه یا خط تولید را مونتاژ و راه‌اندازی می‌کنند.

نصب و راه اندازی خط تولید

5-خدمات پس از فروش

بهفر ماشین اطلس البرز 18 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش واقعی را به مشتریان عزیز ارائه می‌دهد.

خدمات پس از فروش

دانلود pdf مطلب

دانلود پی دی اف صفحه

دانلود کاتالوگ بهفر ماشین

دانلود کاتالوگ
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]