مشاوره رایگان

026-34725221

09125883469

دریافت کاتالوگ

کاتالوگ

دستگاه پر کن فلفل سیاه یا دستگاه بسته‌بندی فلفل سیاه از نمونه ماشین‌آلاتی است که در چندین مدل و کاربری طراحی و ساخته می‌شود. فلفل سیاه به دو شکل پودر و یا دانه فلفل (گرانولی) بسته‌بندی و عرضه می‌شود که هرکدام ماشین بسته‌بندی خاص خود را دارند.

شرکت بهفر ماشین البرز تولیدکننده انواع دستگاه پر کن فلفل سیاه بوده و این ماشین‌آلات را در ظرفیت‌های مختلف طراحی و تولید می‌کند. در این مطلب در آکادمی بهفر ماشین انواع دستگاه پر کن پودری و گرانولی فلفل سیاه را با توضیحات کامل همراه با شماره‌های مشاوره خرید به شما معرفی خواهیم کرد…

عکس 1 مقاله دستگاه پر کن فلفل سیاه

انواع دستگاه پر کن فلفل سیاه

ماشین‌آلات پر کن فلفل سیاه این مجموعه در 4 دسته بندی متفاوت طراحی و تولید می‌شوند…

1-دستگاه بسته‌بندی فلفل سیاه توزین دار

این نمونه ماشین‌آلات از نوع تمام‌اتومات بوده و در دو مدل پنوماتیک و مکانیک طراحی و تولید می‌شوند. دستگاه بسته‌بندی توزین دار ،فلفل سیاه را در بسته‌بندی‌های بالشتی و سلفونی پاکتی بسته‌بندی می‌کند. نمونه پنوماتیک با بدنه یک‌تکه و منبع برقی تک فاز گزینه بسیار خوبی برای مکان‌های غیر صنعتی و یا مشاغل کوچک محسوب می‌شود.

اما نمونه مکانیکی با حجم بیشتر و بدنه دوتکه از منبع برقی 3 فاز قدرت گرفته و ارتفاع بیشتری دارد.این نمونه مخصوص سوله‌های صنعتی مجهز به برق 3 فاز طراحی و تولیدشده است. دستگاه بسته‌بندی فلفل سیاه توزین دار در 4 ظرفیت (2 توزین،4 توزین،6 توزین،12 توزین) تولید و سفارشی‌سازی می‌شود که با افزایش کاپه های دستگاه، سرعت بسته‌بندی بیشتر می‌شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره‌های پشتیبانی و مشاوره خرید مجموعه بهفر ماشین تماس بگیرید.

ماشین آلات توزین دار

مشاهده صفحه محصول

 مشاوره رایگان

026-34725221

09125883469

2-دستگاه پر کن فلفل سیاه پودری سلفونی

این دستگاه مخصوص بسته‌بندی فلفل سیاه پودری در بسته‌های بالشتی سلفونی و پاکتی است. دستگاه پر کن پودری سلفونی از نوع تمام‌اتوماتیک بوده و در فرایند بسته‌بندی نیازی به نیروی انسانی ندارد.

تنظیمات وزن‌کشی و نحوه کارکرد دستگاه برای یک‌بار به plc یا هوش مصنوعی داده‌شده و ازاین‌پس دستگاه پر کن فلفل سیاه پودری سلفونی به‌صورت کاملاً خودکار محصول موردنظر را بسته‌بندی می‌کند. مخزن این دستگاه مجهز به یک هم زن و ماردون حلزونی شکل است.

بر اساس وزن موردنظر بسته‌بندی، ماردون مخزن به گردش در آماده و وزن مشخصی از مواد پودری را به داخل یقگی هدایت می‌کند. رول دستگاه توسط یک یقگی، دو عدد اتوی حرارتی و یک قیچی شکل‌گرفته و به پاکت بسته‌بندی تبدیل می‌شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با شماره‌های پشتیبانی و مشاوره خرید ما از ساعت 8 صبح تا 7 بعدازظهر در زیر همین مطلب تماس بگیرید.

ماشین‌آلات پر کن فلفل سیاه پودری قابلیت سفارشی‌سازی بر اساس کار با برق تک فاز و یا 3 فاز را دارند.

دستگاه پر کن پودری سلفونی

مشاهده صفحه محصول

20 دقیقه مشاوره رایگان

026-34725221

09125883469

تماس از طریق واتس اپ

2- دستگاه پر کن فلفل سیاه قوطی پرکن:

دستگاه قوطی پر کن فلفل سیاه ، مخصوص پر کردن انواع مواد پودری و گرانولی دانه‌ریز در قوطی‌های فلزی، پلاستیکی یا ظروف شیشه‌ای است .از این رو مناسب بسته بندی دانه های فلفل و پودر فلفل سیاه است. از دیگر تولیدات این دستگاه می‌توان به قوطی‌های ادویه‌جات یا پودر مورچه و پودر سوسک کش اشاره کرد.

نحوه کارکرد مخزن این دستگاه با مخزن دستگاه پر کن پودری سلفونی شباهت زیادی دارد. اما نازل این دستگاه کاملاً متفاوت است. در زیر نازل یک نوار نقاله اتوماتیک قرار دارد که قوطی خالی محصول را از میز ترافیک اول به زیر نازل هدایت می‌کند.

میزان مشخصی از محصول به داخل قوطی ریخته شده و به سمت میز ترافیک دوم و مرحله درب زنی منتقل می‌شود. این دستگاه هم همانند نمونه دستگاه پر کن فلفل سیاه پودری سلفونی تمام‌اتوماتیک است. کلیه قطعات در تماس با محصول از استیل مرغوب ساخته‌شده و تطابق کامل با استانداردهای بهداشتی را دارد.

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره‌های پشتیبانی و مشاوره خرید مجموعه بهفر ماشین در ساعات اداری تماس بگیرید.

در ماشین آلات پر کن فلفل سیاه ،برای بسته‌بندی مواد غذایی از استیل 304 و بسته‌بندی مواد شیمیایی از استیل 316 استفاده می‌شود.

دستگاه قوطی پر کن

مشاهده صفحه محصول

20 دقیقه مشاوره رایگان

026-34725221

09125883469

تماس از طریق واتس اپ

3- دستگاه پر کن فلفل سیاه ساشه :

دستگاه ساشه فلفل سیاه یا دستگاه پر کن فلفل سیاه ساشه یکی دیگر از ماشین‌آلات این مجموعه باقابلیت بسته‌بندی مواد غذایی و شیمیایی در بسته‌های زیر 100 گرم است. به‌عنوان نمونه می‌توان به پاکت‌های کوچک نمک و فلفل یا کافی میکس اشاره کرد.این نمونه بسته بندی در فست فودها و رستورانها بسیار پر کاربرد است.

این دستگاه هم در نمونه تمام‌اتوماتیک تولیدشده و قابلیت کار با برق تک یا 3 فاز را دارد. دستگاه پر کن فلفل سیاه وزن بسیار کمی داشته و در نمونه چرخ‌دار، سرعت جابه‌جایی بالایی هم دارد. نمونه دیگر از این دستگاه بانام دستگاه ساشه مایع از سوی مجموعه بهفر ماشین طراحی و تولید می‌شود که مخصوص بسته‌بندی مایعات غلیظ و رقیق در بسته‌های وزن پایین است.

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره‌های پشتیبانی و مشاوره خرید مجموعه بهفر ماشین از ساعت 8 صبح تا 7 بعدازظهر تماس بگیرید.

دستگاه ساشه پودری

مشاهده صفحه محصول

دستگاه ساشه مایع

مشاهده صفحه محصول

20 دقیقه مشاوره رایگان

026-34725221

09125883469

تماس از طریق واتس اپ

قیمت دستگاه پر کن فلفل سیاه

با توجه به نوسانات بازار، بهترین گزینه برای کسب اطلاع دقیق از هزینه‌ها و قیمت ماشین‌آلات، استعلام قیمت به‌صورت تلفنی است. برای دریافت آخرین قیمت‌های خرید دستگاه پر کن فلفل سیاه با شماره‌های مشاوره خرید ما در ساعات اداری تماس بگیرید.

20 دقیقه مشاوره رایگان

026-34725221

09125883469

تماس از طریق واتس اپ

چرا بهفر ماشین کرج؟

1-مشاوره رایگان قبل از خرید

قبل از خرید به‌صورت حضوری یا تلفنی کلیه راهنمایی‌ها برای بهترین انتخاب به مشتریان عزیز ارائه می‌شود.

مشاوره رایگان قبل از خرید

2-ساخت دستگاه

در مراحل ساخت متخصصان ما به‌صورت مستمر با مشتریان عزیز در تعامل بوده و بسته به نیاز مشتری دستگاه موردنظر را کاملاً سفارشی‌سازی می‌کنند.

3-آزمودن کیفیت

قبل از تحویل کلیه ماشین‌آلات آزمایش‌شده و تست کیفیت می‌شود.

آزمون کیفیت

4-تحویل با نظارت مشتری

در انتهای کار ماشین‌آلات بااحتیاط، همراه با نظارت خریدار بارگیری شده و برای تحویل به محل موردنظر فرستاده می‌شود.

تحویل با نظارت مشتری

4-نصب و راه‌اندازی خط تولید

گروه فنی بهفر ماشین به محل موردنظر اعزام‌شده و با دقت دستگاه یا خط تولید را مونتاژ و راه‌اندازی می‌کنند.

نصب و راه اندازی خط تولید

5-خدمات پس از فروش

بهفر ماشین اطلس البرز 18 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش واقعی را به مشتریان عزیز ارائه می‌دهد.

خدمات پس از فروش

دانلود pdf مطلب

دانلود پی دی اف صفحه

دانلود کاتالوگ بهفر ماشین

دانلود کاتالوگ
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]