دستگاه قوطی پر کن لوبیا سیاه

دستگاه قوطی پر کن لوبیا سیاه

دستگاه قوطی پرکن لوبیا سیاه یا بسته‌بندی قوطی پر کن از انواع دستگاه بسته‌بندی تمام‌اتوماتیک بهفر ماشین البرز است که انواع محصولات غذایی و شیمیایی را در قوطی های فلزی،پلاستیک و یا بطری های شیشه ای بسته بندی میکند.

این دستگاه در دو مدل اتومات و نیمه اتومات طراحی شده و در خط بسته‌بندی آجیل و خشکبار یا خط تولید سبزی خشک‌شده و یا  خط تولید ادویه‌جات هم استفاده می‌شود.

همچنین این ماشین آلات قابلیت پر کردن انواع بسته‌های سلفونی ساندیسی را دارند. در این مطلب در پایگاه دانش بهفر ماشین البرز دستگاه بسته‌بندی مواد غذایی  قوطی پرکن لوبیا سیاه را با توضیحات فنی همراه با شماره های مشاوره خرید معرفی خواهیم کرد…

انواع دستگاه قوطی پر کن لوبیا سیاه بهفرماشین البرز

1-دستگاه قوطی پر کن لوبیا سیاه تمام اتوماتیک

این دستگاه قابلیت پر کردن انواع بطری و شیشه محصول را بدون دخالت دست و نیاز به اپراتور دارد .این دستگاه مجهز به یک نوار نقاله کاملا خودکار است که توسط یک سنسور حساس کنترل میشود .بطری محصول در زیر نازل قرار گرفته و میزان مشخصی از لوبیا سیاه در داخل آن ریخته میشود.

نوار نقاله شروع به حرکت کرده ظرف محصول را به میز ترافیک و مرحله درب زنی انتقال میدهد .برای کسب اطلاعات دقیقتر با شماره های مشاوره خرید ما تماس بگیرید.

2-دستگاه قوطی پر کن لوبیا سیاه نیمه اتوماتیک

این دستگاه در مراحل بسته بندی نیاز به یک اپراتور دارد .اپراتور ظرف محصول را در زیر نازل دستگاه قرار داده و با فشردن پدال دستگاه ،میزان مشخصی از لوبیا سیاه را به ظرف محصول منتقل میکند .این دستگاه همچنین قابلیت بسته بندی پاکتهای ساندیسی را دارد .برای کسب اطلاعات دقیقتر با شماره های مشاوره خریدما تماس بگیرید.

قیمت دستگاه قوطی پر کن لوبیا سیاه

برای کسب اطلاع دقیق از قیمت خرید دستگاه دستگاه قوطی پر کن لوبیا سیاه می‌توانید با بخش پشتیبانی و مشاوره آنلاین بهفر ماشین تماس بگیرید.

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا
تماس باما