دستگاه 4 توزین خطی

دستگاه 4 توزین خطی

دستگاه 4 توزین خطی یا دستگاه بسته‌بندی 4 توزین یک دستگاه بسته‌بندی مواد غذایی بسیار محبوب به شمار رفته که 100% اتوماتیک بوده و قابلیت بسته‌بندی هر نوع ماده شیمیایی و غذایی دانه‌بندی شده را دارد.

این دستگاه محبوب‌ترین ماشین بسته‌بندی در میان ماشین‌آلات توزین دار مجموعه بهفر ماشین البرز است. از این دستگاه می‌توان به‌عنوان دستگاه بسته‌بندی قند و شکر هم استفاده کرد.

دلیل آن‌که این ماشین بسته‌بندی به دستگاه 4 توزین خطی مشهور است، وجود کاپه های دستگاه در یک راستا است. در ادامه این دستگاه محبوب، خوش قیمت و پرکاربرد را همراه با توضیحات کامل همراه با شماره‌های مشاوره خرید برسی خواهیم کرد.

نحوه کارکرد دستگاه 4 توزین خطی:

این دستگاه در دو مدل طراحی و تولید می‌شود. قبل از هر چیز باید تفاوت میان این دو مدل را بهتر درک کنیم…

انواع دستگاه بسته بندی توزین دار

1-دستگاه 4 توزین خطی مکانیک:

این نمونه دستگاه قدمت بیشتری داشته و بدنه آن 2 تکه است. دستگاه بسته‌بندی 4 توزین مکانیک حجم بیشتری هم اشغال کرده و مناسب کارخانه جات بزرگ است. ارتفاع زیاد این دستگاه امکان بسته‌بندی محصولات دانه‌درشت و سبک را فراهم می‌کند. به‌عنوان‌مثال از این ماشین می‌توان به‌عنوان دستگاه بسته‌بندی زغال هم استفاده کرد.

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره‌های مشاوره خرید مجموعه بهفر ماشین تماس بگیرید.

2- دستگاه 4 توزین خطی پنوماتیک:

دستگاه بسته بندی 4 توزین پنوماتیک یا دستگاه بسته‌بندی 4 توزین پنوماتیک با بدنه یک‌تکه و ارتفاع کمتر، مناسب مکان‌های با سقف کوتاه و کوچک است. این دستگاه به‌جای موتور مکانیکی از جک‌های پنوماتیک استفاده می‌کند.

دستگاه 4 توزین خط قابلیت سفارشی‌سازی بر اساس کار با برق تک و 3 فاز را دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره‌های مشاوره خرید مجموعه بهفر ماشین تماس بگیرید.

نحوه کارکرد دستگاه 4 توزین خطی:

1-تابلو برق:

تابلو برق دستگاه وظیفه رساندن برق به قطعات الکتریکی دستگاه را به عهده دارد. تابلو برق توسط هوش مصنوعی یا hmi کنترل می‌شود.

2-هوش مصنوعی دستگاه 4 توزین خطی:

هوش مصنوعی که ترکیبی از دو قطعه (plc و hmi) است، وظیفه کنترل فرایند بسته‌بندی و میزان برق دهی و همچنین زمان‌بندی کارکرد قسمت‌های مختلف دستگاه را به عهده دارد. این قطعه به مغز دستگاه هم مشهور است.

3-مخزن و کاپه های دستگاه:

محصول به داخل مخزن اصلی ریخته شده و توسط 4 ناودانی تقسیم‌بندی می‌شود. کاپه های دستگاه با کمک پی ال سی، میزان ریزش محصول را به یقگی دستگاه را کنترل می‌کند. این فرایند به ترتیب و به‌صورت کاملاً هوشمندانه انجام می‌شود.

6-یقگی و مرحله بسته‌بندی نهایی در دستگاه 4 توزین خطی:

محصول به داخل یقگی دستگاه ریخته می‌شود. دور یقگی با سلفون مخصوص بسته‌بندی که می‌تواند از نوع پلاستیک، آلومینیوم…باشد، توسط این یقگی فرم گرفته و درنهایت دوخت حرارتی خورده و برش می‌خورد.

دستگاه بسته‌بندی توزین دار در مدل‌ها و ظرفیت‌های مختلف تولید می‌شود که دستگاه 4 توزین خطی یکی از این ماشین‌آلات محسوب می‌شود.

در ادامه انواع دستگاه بسته‌بندی توزین دار خطی را معرفی خواهیم کرد…

قیمت دستگاه 4 توزین خطی

با توجه به نوسانات بازار، بهترین گزینه برای کسب اطلاع دقیق از هزینه‌ها و قیمت ماشین‌آلات، استعلام قیمت به‌صورت تلفنی است. برای دریافت آخرین قیمت دستگاه 4 توزین خطی با شماره‌های مشاوره خرید  ما تماس بگیرید.

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا
تماس باما